Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Liam Klysing
Asmegin jiu-jitsu
Manfred Larsson SKIFT Vann på Submission - 01:21
Boys/Girls Gi / White / (7-9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Färdig
Pardis Höglund
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Walkover
August Nordh Ekerö BJJ klubb
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-14
Färdig
Noah Strid
P2 Bjj
Ruben Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 00:46
Boys/Girls Gi / White / (10-12 yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-11
Färdig
Otto Schneider
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Emilia Lopez Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:30
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-9
Färdig
Adam Zaoujan
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Hilding Röstlund Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-11
Färdig
Arvid Lundin
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Vann på Submission - 02:57
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-7
Färdig
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Noah Emilsdotter Vann på poäng - 04:00
Boys/Girls Gi / White / (10-12 yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-12
Färdig
Nilo Lundegard Matz
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Joline Moberg Sabeghi Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Vann på Submission - 00:30
Boys/Girls Gi / White / (7-9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Färdig
Max Hammarlind
P2 Bjj
Vann på Walkover
August Nordh Ekerö BJJ klubb
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-10
Färdig
Angela Aveno
P2 Bjj
Julie Heijbel Stark IF Vann på poäng - 04:00
Boys/Girls Gi / White / (7-9 yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-8
Färdig
Ava Hagman
Prana Jiu Jitsu klubb
Casper Jonsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Vann på poäng - 03:00
Boys/Girls Gi / White / (10-12 yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Keyvan Gyllenstierna Banian
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Emilia Lopez Nacka Dojo IF Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-8
Färdig
Liam Klysing
Asmegin jiu-jitsu
Vann på Submission - 02:08
Teodor Söderberg SKIFT
Boys/Girls Gi / Grey / (8-9 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-5
Färdig
Elsa Littenström
Järfälla Kampsportklubb
Vann på Submission - 03:43
Alicia Hansson Stark IF
Boys/Girls Gi / White / (10-12 yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Joline Moberg Sabeghi
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Otto Schneider Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:40
Boys/Girls Gi / White / (7-9 yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-10
Färdig
Samuel Li
Liljeholmen BJJ & MMA
Milo Lopez Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-15
Färdig
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Roman Aschberg Nacka Dojo IF Vann på Submission - 03:38
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9-10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Ariana Nikpars
Gracie Stockholm Competition Team
Vann på poäng - 04:00
Tove Åkerman Nacka Dojo IF
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-9
Färdig
Noah Emilsdotter
Vann på poäng - 04:00
Manfred Larsson SKIFT
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
Färdig
Reza Jawad
Stark IF
Vann på Walkover
Colin Engholm Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / Grey / (8-9 yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
4-6
Färdig
Jessica Viklund
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Vann på poäng - 04:00
Arian Nylin Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys/Girls Gi / White / (7-9 yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-5
Färdig
Leo Sabeghi
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Vann på Submission - 01:59
Ava Hagman Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-11
Färdig
Julie Heijbel
Stark IF
Vann på Submission - 02:02
Hilding Röstlund Prana Jiu Jitsu klubb
Boys/Girls Gi / White / (10-12 yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Keyvan Gyllenstierna Banian
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:19
Nilo Lundegard Matz Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-12
Färdig
Sid Winter
Team Leites Stockholm IF
Arvid Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-10
Färdig
Teodor Söderberg
SKIFT
Leonard Åkerman Nacka Dojo IF Vann på Submission - 00:39
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-12
Färdig
Angela Aveno
P2 Bjj
Gry Seppälä Zeuthen Järfälla Kampsportklubb Vann på poäng - 04:00
Boys/Girls Gi / White / (10-12 yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Emilia Lopez
Nacka Dojo IF
Vann på Submission - 00:44
Joline Moberg Sabeghi Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
Färdig
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Walkover
Boys/Girls Gi / White / (7-9 yrs) / -28 kg
(Day 1)
3-9
Färdig
Casper Jonsson
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Leo Sabeghi Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-16
Färdig
Loke Söderlindh
Nacka Dojo IF
Noah Strid P2 Bjj Vann på Submission - 01:10
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-11
Färdig
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Manfred Larsson SKIFT Vann på Submission - 01:08