Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B26
Färdig
Robin Björk
Växjö Titans Kampsportsförening
won-by.W - 05:00
Abdullahi Abdi
Men / Adult / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A18
Färdig
Ali Elachkar
Kaisho Kampsportklubb
won-by.W - 02:21
Simon Hansson Malmö Mixed Martial Arts IF
Boys / White / -64 kg
(Söndag)
C15
Färdig
Alfred Andersson
Kaisho Kampsportklubb
won-by.W - 02:08
Benjamin Olsson Svedala Kampsportsförening
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A19
Färdig
Alfred Erkmar
GBG MAC IF
Ted Trejling Kaisho Kampsportklubb won-by.W - 05:00
Boys / White / -64 kg
(Söndag)
C16
Färdig
Younas Darab
IF Fight Zone - Stockholm
won-by.W - 01:27
Simon Hermodsson
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B35
Färdig
Denis Kralj
Valhalla Jiu Jitsu IF
won-by.W - 05:59
Heytham Rabhi FC Phoenix IF
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A20
Färdig
Ted Grönborg
Team Carvalho Halmstad
Arash Wakili FC Phoenix IF won-by.W - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C13
Färdig
Milton Engren
Kaisho Kampsportklubb
won-by.W - 05:00
Viktor Hermodsson
Men / Adult / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A21
Färdig
Ali Elachkar
Kaisho Kampsportklubb
Mads Ole Nielsen Arte Suave DK won-by.W - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C14
Färdig
Arian Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Leo Eliasson FC Phoenix IF won-by.W - 04:11
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B24
Färdig
Daniel Rafidashti
Valhalla Jiu Jitsu IF
won-by.W - 05:00
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A22
Färdig
José Wenselius
Valhalla Jiu Jitsu IF
Daniel Karlsson FC Phoenix IF won-by.W - 06:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C17
Färdig
Unknown User
Ronny Koliniatis Valhalla Jiu Jitsu IF won-by.W
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C18
Färdig
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Erik Earnest FC Phoenix IF won-by.W - 05:00
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B25
Färdig
Theo Davnert
Föreningen Karlshamn Fightcenter
won-by.W - 05:00
Arian Shwan Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A23
Färdig
Alfred Erkmar
GBG MAC IF
won-by.W - 02:14
Ted Grönborg Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D13
Färdig
Abdirahman Dayib
FC Phoenix IF
Rodrigo Ignacio Ferrer Maldonado Fightzone Malmö won-by.W
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C19
Färdig
Norbert Nagel
Burhan Göker Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening won-by.W - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A24
Färdig
Ted Trejling
Kaisho Kampsportklubb
Arash Wakili FC Phoenix IF won-by.W - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B27
Färdig
Robin Björk
Växjö Titans Kampsportsförening
won-by.W - 05:00
Kevin Bergenhagen FC Phoenix IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D14
Färdig
Max Ljungberg
Team Carvalho Halmstad
Sebastian Palmdahl GBG MAC IF won-by.W - 03:25
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A25
Färdig
Björn Antonsson
Växjö Titans Kampsportsförening
won-by.W - 06:00
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B28
Färdig
Jack Nilsson
Team Carvalho Halmstad
won-by.W - 05:00
Tobias Andersson Redback Jiu Jitsu
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C20
Färdig
Unknown User
Fightzone Malmö
won-by.W - 05:00
Navid Badi FC Phoenix IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D15
Färdig
Rodrigo Ignacio Ferrer Maldonado
Fightzone Malmö
won-by.W - 02:51
Felix Samuelsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C21
Färdig
Unknown User
Epic Fight Club Mölndal IF
Nikos Koliniatis Valhalla Jiu Jitsu IF won-by.W - 03:38
Men / Adult / Brown / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A26
Färdig
Philip Andersson
Nässjö Kampsport
Anders Hjorth FC Phoenix IF won-by.W - 08:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D16
Färdig
Krystian Rybak
Lund Grappling Academy
Gramoz Morina Föreningen Karlshamn Fightcenter won-by.W - 02:06
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B29
Färdig
Andreas Thomson
FC Phoenix IF
won-by.W - 05:00
Teddy Dalstranden FC Phoenix IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag)
C22
Färdig
Granit Morina
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF won-by.W - 04:14
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag)
D17
Färdig
Sebastian Palmdahl
GBG MAC IF
won-by.W - 00:39
André Vinasco Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Master 1 (30+) / Blue / -76 kg (Light)
(Söndag)
A27
Färdig
Axel Adin
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Per-olof Nilsson Föreningen Karlshamn Fightcenter won-by.W - 05:00