Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D10
Färdig
Andreas Vestå
TKS Jiu Jitsu
Roman Yusupov Samurang Fightcenter IF Vann på Submission - 00:58
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B8
Färdig
Isak Nilsson
Hilti BJJ Eskilstuna
Sharmaerke Adib Frontline Academy Oslo-HQ Vann på Submission - 01:42
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
E11
Färdig
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 08:00
Christoffer Norius Samurang Fightcenter IF
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A8
Färdig
Sebastian Lindell
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 01:03
Olle Rosander Lund Grappling Academy
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
H9
Färdig
Jessica Aili Jacobs
Samurang Fightcenter IF
Cecilia Donahue Valhalla Jiu Jitsu IF Vann på poäng - 05:00
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D11
Färdig
Jonas Strand
Roger Gracie Academy Oslo
Alfred Nebrelius Lund Grappling Academy Vann på poäng - 05:00
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F6
Färdig
Hakim Mazari
Frontline Academy Oslo-HQ
Hama Balisany Frontline Academy Oslo-HQ Vann på domslut
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B9
Färdig
Nebrass Alshimerty
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Fredrik Håkansson Lidköpings BudoKlubb
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
G11
Färdig
Mikal Larssen
Arendal BJJ
Vann på Submission - 00:36
Anton Holm Ystad sportklubb Bjj
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C9
Färdig
August Baronowsky
Gracie Barra Skallsjö
Vann på Submission - 01:13
Unknown User Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
F9
Färdig
Kjetil Lydvo
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 07:00
Arnold Short Frontline Academy Oslo-HQ
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A9
Färdig
Hassan Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Vann på domslut - 05:00
Simon Svensson Växjö Ju-jutsuklubb
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C10
Färdig
Unknown User
Valhalla Jiu Jitsu IF
Alaedin Ali Roger Gracie Academy Oslo Vann på poäng - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G9
Färdig
Vigdis Eidsvaag
Frontline Academy Oslo-HQ
Carolin Patay Kingpin Grappling Academy IF Vann på Submission - 02:44
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H12
Färdig
Marthe Simone Jansen
Frontline Academy Drammen
Alexandra Cruz Telge BJJ & MMA Vann på poäng - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B10
Färdig
Shafici Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Nils Mann FC Phoenix IF
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D12
Färdig
Alexander Wyndhamn
Fenix Budo & Kampsportsförening
Vejen Jemil Hilti BJJ Eskilstuna Vann på poäng - 05:00
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A10
Färdig
Oliver Indseth
Gracie Barra Skallsjö
Aleksandr Smirnov TK BJJ SWEDEN Vann på poäng - 05:00
Men / -82,3 kg (Middle) / Brown / Adult
(Saturday)
E10
Färdig
Mats Berg
Fenix Budo & Kampsportsförening
Tarik Hopstock Frontline Academy Oslo-HQ Vann på Submission - 01:02
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
G12
Färdig
Simon Eriksson
Fit4Fight Gym IF
Fabian Ufs Roger Gracie Academy Oslo Vann på Submission - 01:47
Women / Purple / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
E7
Färdig
Tove Kärki
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 06:03
Karin Wahlberg Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Black / -100,5 kg (Super heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
F11
Färdig
Gunnar Johansson
Ystad sportklubb Bjj
Vann på poäng - 05:00
Jan Stian Wiggen Fighters lab
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C11
Färdig
Said Ali Qahor
Martin Stabell Arte Suave DK Vann på poäng - 05:00
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
G13
Färdig
Yosef Zaouia
Marcus Flatin Kimura Norway Vann på Submission - 03:32
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H13
Färdig
Emma Custers
Conde IF
Vann på poäng - 05:00
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D13
Färdig
Ole Fredrik Korsnes
Kimura Norway
Lars Geft Ultimate Gym Idrottsförening. Vann på Submission - 03:39
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A12
Färdig
Christopher Engström
Telge BJJ & MMA
Ricky Bäcklund CSA.dk Vann på Submission - 02:11
Women / Purple / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
F13
Färdig
Johanna Sand
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på poäng - 07:00
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
E12
Färdig
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Vann på Submission - 03:07
Arash Javanbakht Valhalla Jiu Jitsu IF
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G10
Färdig
Marianne Eriksen
Roger Gracie Academy Oslo
Karin Pettersson Vann på poäng - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B11
Färdig
Sharmaerke Adib
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 05:00
Nebrass Alshimerty Frontline Academy Oslo-HQ
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
H10
Färdig
Kristy Toompalu
Frontline Academy Oslo-HQ
Thilda Johansson Fightzone Malmö Vann på poäng - 05:00