Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / -25 kg / 6-7 years
(Lördag)
23
Färdig
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Nico Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / White / -34 kg / 8-9 years
(Lördag)
26
Färdig
Leon Staszak
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Alfons Liljensten Primate Lounge
Boys / Grey / -25 kg / 6-7 years
(Lördag)
1
Färdig
Alexander Falkestedt
IFK Mariefred
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF
Boys / Grey / -37 kg / 12-13 years
(Lördag)
Färdig
Leon Numme
GFTeam Sandefjord
Vann på Walkover
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / Grey / -37 kg / 12-13 years
(Lördag)
Färdig
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Walkover
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / Grey / -40 kg / 10-11 years
(Lördag)
3
Färdig
Alexander Altin
IFK Mariefred
Sixten Renman Team Leites Stockholm IF
Boys / Grey / -44 kg / 10-11 years
(Lördag)
11
Färdig
Victor Bäckefelt
Primate Lounge
Viggo Kölnäs Team Leites Stockholm IF
Boys / Grey / -44 kg / 12-13 years
(Lördag)
Boys / Orange / -34 kg / 12-13 years
(Lördag)
27
Färdig
Theodore Grenmark
Liam Smedberg IFK Mariefred
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
Championship Belt
—
(Lördag)
Färdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Walkover
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / Orange / -52 kg / 12-13 years
(Lördag)
Färdig
Vile Kindstrand
MMA Center IF
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF Vann på Walkover
Girls / White / -25 kg / 8-9 years
(Lördag)
16
Färdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Disa Lagerkvist IFK Mariefred
Girls / White / -31 kg / 6-7 years
(Lördag)
8
Färdig
Hilda Af Klinteberg
IFK Mariefred
Davina Gustafsson Frontline Academy Örebro
Girls / Grey / -22 kg / 6-7 years
(Lördag)
13
Färdig
Alva Andersson
IFK Mariefred
Jasmine Karlsson Primate Lounge
Girls / Grey / -37 kg / 10-11 years
(Lördag)
35
Färdig
Joline Karlsson
Hilti BJJ Eskilstuna
Sonja Wehlin Frontline Academy Örebro
Girls / Grey / -40 kg / 10-11 years
(Lördag)
Färdig
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Hedvig Dyrssen Nacka Dojo IF Vann på Walkover
Girls / Grey / -44 kg / 14-15 years
(Lördag)
42
Färdig
Alice LINDE MURCIA
Team Leites Stockholm IF
Leia Bäckefelt Primate Lounge
Girls / Yellow / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
32
Färdig
Molly Lindelöf
IFK Mariefred
Denice Gustafsson
Girls / Yellow / -44 kg / 12-13 years
(Lördag)
47
Färdig
Ida Svetsnoff
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Lördag)
44
Färdig
Ossian Arvor
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
William Telander IFK Mariefred
Boys / White / -31 kg / 8-9 years
(Lördag)
45
Färdig
Milliam Grandez
Prana Jiu Jitsu klubb
Liam Lundgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / Yellow / +72 kg / 14-15 years
(Lördag)
55
Färdig
Carl Eklund
Allstars Kampsportförening
Simon Johansson Team Tumba Bjj
Boys / Grey / -25 kg / 6-7 years
(Lördag)
Färdig
Alexander Falkestedt
IFK Mariefred
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF Vann på Walkover
Boys / White / -19 kg / 4 - 5 Years
(Lördag)
1
Färdig
Selma Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på poäng - 02:00
Franklin Sokes IFK Mariefred
Boys / Grey / -40 kg / 10-11 years
(Lördag)
1
Färdig
Alexander Altin
IFK Mariefred
Vann på Submission - 03:04
Sixten Renman Team Leites Stockholm IF
Boys / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
2
Färdig
Roy Grizzly Kaven
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Vann på Submission - 01:50
Alexander Önder Telge BJJ & MMA
Boys / Grey / -25 kg / 6-7 years
(Lördag)
Färdig
Alexander Falkestedt
IFK Mariefred
Adonis Moussaoui Team Leites Stockholm IF Vann på Walkover
Boys / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
3
Färdig
Johannes Barkarmo
Team Leites Stockholm IF
Vann på Submission - 02:39
Ludvig Helmerson Telge BJJ & MMA
Boys / White / -22 kg / 6-7 years
(Lördag)
4
Färdig
Hugo Larsson
Orca Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:19
Felix Towers IFK Mariefred
Boys / White / -19 kg / 4 - 5 Years
(Lördag)
2
Färdig
Selma Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Ricardo Marley Barbosa IFK Mariefred Vann på poäng - 02:00
Boys / Grey / -40 kg / 12-13 years
(Lördag)
4
Färdig
Valdemar Ghetu
Team Leites Stockholm IF
Kalle Lindelöf IFK Mariefred Vann på poäng - 04:00
Boys / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag)
4
Färdig
Roy Grizzly Kaven
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Leonard Åkerman Nacka Dojo IF Vann på domslut - 04:00