Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls 5-15 / Grey / (12yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-15
Färdig
Freja Lannefors
021 Grappling
Vann på Submission - 01:42
Isola Larsson SKIFT
Boys 5-15 / White & Grey / (14 & 15yrs) / -69,0 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Samuel Pinones Basilico
Nacka Dojo IF
Theo Rubinstein REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Vann på Submission - 01:09
Girls 5-15 / White & Grey / (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-16
Färdig
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 02:21
Girls 5-15 / White & Grey / (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-18
Färdig
Joline Moberg Sabeghi
Järfälla Kampsportklubb
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 02:47
Girls 5-15 / White & Grey / (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-17
Färdig
Hayley Nielsen
Orca Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:27
Nomi Madsen Nacka Dojo IF
Girls 5-15 / White & Grey / (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Estelle Littenström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 01:51
Girls 5-15 / Grey / (12yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-18
Färdig
Freja Lannefors
021 Grappling
Linn Hallgren 021 Grappling Vann på Submission - 01:24
Boys 5-15 / Yellow & Orange / (10 & 11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
Anthony Pettersson
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 03:00
Girls 5-15 / White & Grey / (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-19
Färdig
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Vann på Submission - 00:19
Nomi Madsen Nacka Dojo IF
Girls 5-15 / White & Grey / (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-20
Färdig
Hayley Nielsen
Orca Jiu Jitsu
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 01:52
Girls 5-15 / White & Grey / (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Joline Moberg Sabeghi
Järfälla Kampsportklubb
Vann på poäng - 03:00
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls 5-15 / Grey / (12yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-21
Färdig
Isola Larsson
SKIFT
Linn Hallgren 021 Grappling Vann på Submission - 02:18
Girls 5-15 / White & Grey / (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Estelle Littenström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 01:26
Boys 5-15 / Yellow & Orange / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-22
Färdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:56
Matteo Pinones Basilico Nacka Dojo IF
Boys 5-15 / Yellow & Orange / (10 & 11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-23
Färdig
Anthony Pettersson
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-23
Färdig
Manfred Larsson
SKIFT
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på poäng - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-24
Färdig
Axel Nordlund
021 Grappling
Abdelrahman Megali Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 01:42
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-26
Färdig
Elton Tillenius
021 Grappling
Leon Staszak Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Vann på Submission - 02:23
Boys 5-15 / Yellow & Orange / (12 & 13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
2-24
Färdig
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 02:25
Matteo Pinones Basilico Nacka Dojo IF
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-27
Färdig
Abdelrahman Megali
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på poäng - 03:00
Norton Alm 021 Grappling
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-25
Färdig
Hugo Wåglund
SKIFT
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA Vann på Submission - 02:19
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-28
Färdig
Leon Staszak
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Vann på Submission - 00:17
Kevin Hidalgo 021 Grappling
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-27
Färdig
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vann på Submission - 01:11
Liam Klysing SKIFT
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-31
Färdig
Tage Andersson Bohman
Föreningen Team Hang Loose
Miliard Limenza Berns Vann på Submission - 00:23
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-32
Färdig
Axel Nordlund
021 Grappling
Kevin Hidalgo 021 Grappling Vann på poäng - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-28
Färdig
William Abrahamsson
Telge BJJ & MMA
Vann på poäng - 03:00
Elias Lannefors 021 Grappling
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-33
Färdig
Elliot Sjögren
Orca Jiu Jitsu
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
2-31
Färdig
Benjamin Landberg
Vann på poäng - 03:00
Robin Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-34
Färdig
Elton Tillenius
021 Grappling
Vann på poäng - 03:00
Norton Alm 021 Grappling
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-32
Färdig
Manfred Larsson
SKIFT
Vann på Submission - 00:45
Elias Lannefors 021 Grappling
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
2-33
Färdig
Benjamin Landberg
Loke Tillenius 021 Grappling Vann på poäng - 03:00
Boys 5-15 / White & Grey / (8 & 9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-35
Färdig
Tage Andersson Bohman
Föreningen Team Hang Loose
Elliot Sjögren Orca Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00