Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -31 kg / Grey
(MATS)
11
Färdig
Sofia Dahlbäck
GBG MAC IF
Vann på poäng - 04:00
Alva Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
10
Färdig
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Vann på Submission - 02:31
Matteus Isik-David
Boys / -52 kg - White / Grey
(MATS)
12
Färdig
Oliver Hagert
Fenix Budo & Kampsportsförening
Nathanael Nordqvist Anjou Växjö Titans Kampsportsförening Vann på poäng - 04:00
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
11
Färdig
Matas Martisauskas
Borås Grappling Academy
Vann på Submission - 00:33
Axel Wallentin Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys / -48 kg / Grey
(MATS)
10
Färdig
Ludvig Lagerholm
Borås Grappling Academy
Vann på poäng - 04:00
Hjalmar Blank Järvinen Borås Grappling Academy
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
16
Färdig
Theodore Grenmark
Vann på Submission - 01:32
Felix Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
12
Färdig
Isam Cetiner
Bjj3000
Axel Wallentin Fenix Budo & Kampsportsförening Vann på Submission - 00:15
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
17
Färdig
Theodore Grenmark
Vann på Submission - 01:03
Felix Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys / -52 kg - White / Grey
(MATS)
13
Färdig
Mark Thømming
YIK.DK / Brotherhood
Vann på Submission - 00:49
Oliver Hagert Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
13
Färdig
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Matteus Isik-David Vann på Submission - 02:34
Girls / -31 kg / Grey
(MATS)
12
Färdig
Emii Lindström
Växjö Titans Kampsportsförening
Vann på poäng - 04:00
Alva Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
14
Färdig
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Vann via diskvalificering - 02:59
Matas Martisauskas Borås Grappling Academy
Boys / -34 kg / White
(MATS)
5
Färdig
Gabriel Peterhagen
Mölnlycke Academy
Vann på Submission - 00:28
Emrik Hagman Mölnlycke Academy
Boys / -44 kg / White/Grey
(MATS)
14
Färdig
Hugo Tollemark Linander
Växjö Titans Kampsportsförening
Caesar Khanamiri Stevens Fightzone Malmö Vann på Submission - 02:22
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
15
Färdig
Axel Wallentin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Matteus Isik-David Vann på poäng - 03:00
Boys / -44 kg / White/Grey
(MATS)
15
Färdig
Leonard Sanell
Team Carvalho Halmstad
Marlon Dohlmann Vann på Submission - 00:46
Girls / -31 kg / Grey
(MATS)
13
Färdig
Sofia Dahlbäck
GBG MAC IF
Emii Lindström Växjö Titans Kampsportsförening Vann på domslut - 04:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(MATS)
19
Färdig
Simon Svensson
Växjö Ju-jutsuklubb
Vann på Submission
Alexander Madarov Team Carvalho Halmstad
Boys / -52 kg - White / Grey
(MATS)
14
Färdig
Nathanael Nordqvist Anjou
Växjö Titans Kampsportsförening
Mark Thømming YIK.DK / Brotherhood Vann på Submission - 01:14
Boys & Girls / -40 kg / White/ Grey
(MATS)
19
Färdig
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Bjarke Thømming YIK.DK / Brotherhood Vann på Submission - 00:45
Boys / -34 kg / White
(MATS)
15
Färdig
Bastian Görlich Fernando
Renegade MMA
Gabriel Peterhagen Mölnlycke Academy Vann på Submission - 00:33
Boys / -44 kg / White/Grey
(MATS)
16
Färdig
Hugo Tollemark Linander
Växjö Titans Kampsportsförening
Leonard Sanell Team Carvalho Halmstad Vann på poäng - 04:00
Boys / -68 kg / Grey
(MATS)
21
Färdig
Luca Porpora
Renegade MMA
Olle Häggblad Nybro Kampsport Center IF Vann på Submission - 02:17
Juvenile boys / White
(MATS)
16
Färdig
Wojciech Karwacki
Art Of Roll IF
Vann på Submission - 00:27
Emil Eneroth Växjö Ju-jutsuklubb
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(MATS)
17
Färdig
Danial Massoumnataj
FC Phoenix IF
Julius Thornqvist HALAVANCA BJJ Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
18
Färdig
Daniel Järpe
Team Carvalho Halmstad
Johan Ahlgren Växjö Titans Kampsportsförening Vann på poäng - 05:00
Boys / -68 kg / Grey
(MATS)
22
Färdig
Jad Zaidi
GBG MAC IF
Luca Porpora Renegade MMA Vann på Submission - 03:17
Juvenile boys / White
(MATS)
18
Färdig
Pär Trulsson
Team Carvalho Halmstad
Vann på Submission - 03:07
Emil Eneroth Växjö Ju-jutsuklubb
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
19
Färdig
Adam Kaunisto
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Vann på Submission - 02:26
Joacim Persson Gracie Barra BJJ & MMA Frufällan
Boys / -44 kg / White/Grey
(MATS)
17
Färdig
Caesar Khanamiri Stevens
Fightzone Malmö
Marlon Dohlmann Vann på Submission - 00:50
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(MATS)
20
Färdig
Kenan Madzovic
Team Carvalho Halmstad
Julius Thornqvist HALAVANCA BJJ Vann på poäng - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
20
Färdig
Filip Frändeland
Halmstad kampsportsförening
Hannes Lundholm Telge BJJ & MMA Vann på Submission - 01:48