Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C46
Färdig
Moa Skov
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Vann på Submission - 01:51
Leia Elvekrok För. Stenungsunds Kampsportsakademi
12-13 år / Pojke / Vitt - Orange / - 54 kg
(Day 1)
A53
Färdig
Erik Randhem
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Isidor Mankert Panda Dojo IF Vann på Submission - 00:26
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C47
Färdig
Elise Werner
Dynamix Herrljunga
Olivia Ekdahl För. Stenungsunds Kampsportsakademi Vann på poäng - 03:00
12-13 år / Pojke / Vitt - Orange / - 54 kg
(Day 1)
A54
Färdig
Hans "Leo" Douglas Sund
Fightzone Malmö
Hjalmar Blank Järvinen Borås Grappling Academy Vann på Submission - 02:10
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / -65 kg
(Day 1)
B54
Färdig
Lucas Svan
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
William Kjellstrand För. Stenungsunds Kampsportsakademi Vann på Submission - 01:28
12-13 år / Pojke / Vitt - Orange / - 54 kg
(Day 1)
A55
Färdig
Elias Sörqvist
Ultimate Gym Idrottsförening.
Isidor Mankert Panda Dojo IF Vann på Submission - 01:31
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C48
Färdig
Milea Vergara Favali
Conde IF
Leia Elvekrok För. Stenungsunds Kampsportsakademi Vann på Submission - 02:20
12-13 år / Pojke / Vitt - Orange / - 54 kg
(Day 1)
A56
Färdig
Erik Randhem
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Hjalmar Blank Järvinen Borås Grappling Academy Vann på poäng - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C49
Färdig
Moa Skov
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Vann på Submission - 01:18
Elise Werner Dynamix Herrljunga
12-13 år / Flicka / Vitt - grått / -51 kg
(Day 1)
B55
Färdig
Litea Werner
Dynamix Herrljunga
Bella Julia Olsson Fightzone Malmö Vann på poäng - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C50
Färdig
Leia Elvekrok
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Olivia Ekdahl För. Stenungsunds Kampsportsakademi Vann på Submission - 00:44
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C51
Färdig
Milea Vergara Favali
Conde IF
Vann på poäng - 03:00
Elise Werner Dynamix Herrljunga
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / -65 kg
(Day 1)
B56
Färdig
Lucas Svan
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Adrian Ellabaki För. Stenungsunds Kampsportsakademi Vann på poäng - 03:00
12-13 år / Pojke / Grått - Orange / - 45 kg
(Day 1)
Färdig
Sixten Ciba
Vann på Submission - 01:56
Erik Randhem För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 38 kg
(Day 1)
C52
Färdig
Moa Skov
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Vann på poäng - 03:00
Olivia Ekdahl För. Stenungsunds Kampsportsakademi
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
(Day 1)
C53
Färdig
Lucas Svan
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Vann på Submission - 02:58
Elliot Grahn Borås Grappling Academy
14-15 år / Pojke / Vitt - grått / -65 kg
(Day 1)
B58
Färdig
William Kjellstrand
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Vann på Submission - 02:44
Adrian Ellabaki För. Stenungsunds Kampsportsakademi
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
(Day 1)
C55
Färdig
Lucas Svan
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Ludvig Lagerholm Borås Grappling Academy Vann på poäng - 03:00
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
(Day 1)
C56
Färdig
Elliot Grahn
Borås Grappling Academy
Vann på poäng - 03:00
Adrian Ellabaki För. Stenungsunds Kampsportsakademi
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
(Day 1)
C58
Färdig
Elliot Grahn
Borås Grappling Academy
Vann på poäng - 03:00
Ludvig Lagerholm Borås Grappling Academy
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
(Day 1)
C54
Färdig
Ludvig Lagerholm
Borås Grappling Academy
Vann på Walkover
Adrian Ellabaki För. Stenungsunds Kampsportsakademi
14-15 år / Pojke / Gult - Orange / -52 kg
(Day 1)
C57
Färdig
Lucas Svan
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Vann på Walkover
Adrian Ellabaki För. Stenungsunds Kampsportsakademi