Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / -58,5 kg (Light feather)
(Saturday )
D1
Završeno
Unknown User
Kaisho Kampsportklubb
Bashir Qayoumi Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C1
Završeno
Nour Akare
Epic Fight Club
Pobeda po poenima - 05:00
Unknown User Malmö Mixed Martial Arts IF
Boys/Girls / -28 kg / White-Grey
(Saturday )
B1
Završeno
Baider Al-Jasim
Fightzone Malmö
Pobedio Završnicom - 00:17
Sofia Ivanovska Art Of Roll IF
Boys/Girls / -28 kg / White-Grey
(Saturday )
B2
Završeno
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Juni Tallefors Växjö Titans Kampsportsförening Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls / -44 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A1
Završeno
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Pobedio Završnicom - 04:00
Alissa Vittnavall Växjö Titans Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Saturday )
D2
Završeno
Simon Svensson
Växjö Ju-jutsuklubb
Ted Mäntylä FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C2
Završeno
Alexander Jensen
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Kevin Naderi FC Phoenix IF Pobedio Završnicom - 04:21
Boys / -31 kg /White-Grey
(Saturday )
B5
Završeno
Yunus Koc
Arte Suave DK
Pobedio Završnicom - 02:38
Gustav Åman Art Of Roll IF
Boys-Girls / -44 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A2
Završeno
Marcus Joheman
FC Phoenix IF
Behnam Razaki Conde IF Pobedio Završnicom - 02:46
Boys/Girls / -28 kg / White-Grey
(Saturday )
B3
Završeno
Sofia Ivanovska
Art Of Roll IF
Pobedio Odlukom - 03:00
Casper Svensson Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C3
Završeno
Unknown User
Växjö Titans Kampsportsförening
Felix Samuelsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Pobedio Završnicom - 02:01
Boys / -31 kg /White-Grey
(Saturday )
Završeno
Aslodi Hamzatov
Conde IF
Gustav Åman Art Of Roll IF Pobeda bez borbe
Juvenile boys / White / -84,3 kg (Heavy)
(Saturday )
D5
Završeno
August Baronowsky
Dynamix Herrljunga
Pobeda po poenima - 05:00
Dani Rashed FC Phoenix IF
Boys / -48 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A5
Završeno
Alex Rygaard
Art Of Roll IF
Pobedio Završnicom - 01:46
Dante Jonsson Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C4
Završeno
Nour Akare
Epic Fight Club
Kevin Naderi FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 05:00
Boys / -56 kg / Yellow
(Saturday )
A8
Završeno
Angelos Adamopoulos
Novus Academy
Hosen Al-Beraktar Conde IF Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -37 kg /White-Orange
(Saturday )
Završeno
Magomed Hamzatov
Conde IF
Pobeda bez borbe
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Saturday )
D3
Završeno
Philip Raappana
Dynamix Herrljunga
Simon Svensson Växjö Ju-jutsuklubb Pobeda po poenima - 05:00
Boys / -34 kg / White
(Saturday )
B7
Završeno
Theodor Crowley Sörensson
Växjö Titans Kampsportsförening
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls / -44 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A3
Završeno
Alissa Vittnavall
Växjö Titans Kampsportsförening
Marcus Joheman FC Phoenix IF Pobeda po poenima - 04:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday )
C5
Završeno
Felix Samuelsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Dennis Petreski FC Phoenix IF
Boys/Girls / -28 kg / White-Grey
(Saturday )
B4
Završeno
Baider Al-Jasim
Fightzone Malmö
Pobedio Završnicom - 01:40
Juni Tallefors Växjö Titans Kampsportsförening
Juvenile boys / Blue / -69 kg (Light)
(Saturday )
Boys / -31 kg /White-Grey
(Saturday )
B6
Završeno
Yunus Koc
Arte Suave DK
Pobedio Završnicom - 02:39
Gustav Åman Art Of Roll IF
Juvenile boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Saturday )
Završeno
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Rasmus Almström Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda bez borbe
Boys / -37 kg /White-Orange
(Saturday )
B8
Završeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Pobeda po poenima - 03:00
Vile Kindstrand Epic Fight Club
Boys-Girls / -44 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A4
Završeno
Julian Gisler
Art Of Roll IF
Behnam Razaki Conde IF Pobedio Završnicom - 01:34
Boys / -48 kg / Grey-Orange
(Saturday )
A6
Završeno
Leon Kalyun
Valhalla Jiu Jitsu IF
Pobedio Završnicom - 01:13
Dante Jonsson Team Carvalho Halmstad
Boys / -37 kg /White-Orange
(Saturday )
B9
Završeno
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
Pobedio Završnicom - 00:26
Julius Mørck CSA.dk
Boys / -56 kg / Yellow
(Saturday )
Završeno
Carl Granfelt
Nacka Dojo IF
Angelos Adamopoulos Novus Academy Pobeda bez borbe
Boys / -37 kg /White-Orange
(Saturday )
Završeno
Magomed Hamzatov
Conde IF
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Pobeda bez borbe
Girls / -60 kg / White
(Saturday )
A10
Završeno
Nathalie Verboom
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Pobedio Završnicom - 01:12
Aysha Ramirez Växjö Titans Kampsportsförening