Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
24
Završeno
Lidia Proykina
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 04:18
Berit Pilskog Haddal Varg Academy
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-21
Završeno
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Pobeda po poenima - 08:00
Robert Nyström Halmstad kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-19
Završeno
John Heidenberg
Stark IF
Pobedio Završnicom - 01:06
Aksel Olsvik Aalesund Brazilian Jiu Jitsu
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -79,3 kg (Heavy)
(Day 1)
20
Završeno
Elin Gustafsson
Lidköpings BudoKlubb
Pobedio Završnicom - 04:22
Frid Emelie West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-20
Završeno
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Denis Selimovic Borås Grappling Academy Pobeda po poenima - 06:00
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
26
Završeno
Fanny Hultman
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 05:00
Maria Andersson House of Samurai IF
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-18
Završeno
Lizette Carlsson
Borås Grappling Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Signe Schirrmacher Växjö Ju-jutsuklubb
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
23
Završeno
Mika Makslahti
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 03:24
Tommy Andersén MMA Center IF
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
25
Završeno
Ebba Herrlander
Fightzone Malmö
Pobeda po poenima - 06:00
Oliwia Rembecka Novus Academy
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
28
Završeno
Alexander Nyrén
Nordic Grappling Arts
Pobedio Završnicom - 00:43
Delzar Kafashi Linköpings Budoklubb
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
19
Završeno
Daniel Rezaee
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 01:34
Konstantin Zervas MMA Center IF
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
20
Završeno
Enis Birisk
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Wojciech Lesniak Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Pobedio Završnicom - 02:20
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
24
Završeno
Mikael Zsanda
Nesodden Grappling
Pobedio Završnicom - 02:19
Pierre Camermo MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
29
Završeno
Robert Patten
HALDEN Combat Academy
Oliver Sörensen JJK Samurai Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
Završeno
Goran Katanic
Samurang Fightcenter IF
Mario Riderelli Fit4Fight Gym IF Pobeda bez borbe
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -79,3 kg (Heavy)
(Day 1)
21
Završeno
Elin Gustafsson
Lidköpings BudoKlubb
Julia Kryssberg Fightzone Malmö Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
22
Završeno
Ivan Oleinikov
FC Phoenix IF
Telfegar Al-jaberi Helsingborg Combat Club Pobedio Završnicom - 04:30
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
22
Završeno
Javed Nasrati
Conde IF
Tony Färlén Apex Kalmar Idrottsförening Pobeda po poenima - 07:00
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
26
Završeno
Lidia Proykina
Allstars Kampsportförening
Pobeda po poenima - 06:00
Alberte Ostermann Arte Suave DK
Male Gi / Brown / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-22
Završeno
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Pobeda po poenima - 08:00
Jacob Vang MMA Center IF
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
25
Završeno
Tommy Andersén
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 03:25
Pierre Camermo MMA Center IF
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
27
Završeno
Frida Karlsson
Halmstad kampsportsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Ellisif Hals Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-21
Završeno
Rasmus Elnæs
HALDEN Combat Academy
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
30
Završeno
Ludvig Nicklason
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Johannes Maaseide Aalesund Brazilian Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:59
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
27
Završeno
Ebba Herrlander
Fightzone Malmö
Saga Elnæs HALDEN Combat Academy Pobedio Završnicom - 04:06
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
25
Završeno
Alejandro Toutparfait
Stark IF
Pobedio Završnicom - 04:25
Mario Nikolic MMA Center IF
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-22
Završeno
John Heidenberg
Stark IF
Pobedio Završnicom - 03:31
Denis Selimovic Borås Grappling Academy
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
31
Završeno
Kamyar Khorsandi
MMA Center IF
Alexander Nyrén Nordic Grappling Arts Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-20
Završeno
Hedda Kylberg
Karlskrona BJJ
Pobedio Završnicom - 04:46
Nina Knezevic FC Phoenix IF
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-25
Završeno
Alexander Simonsson
Trelleborg Muay Thai Klubb
Pobedio Završnicom - 01:29
Vincent R Christoffersen Arte Suave DK
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
27
Završeno
Daniel Häggebrant
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Noah Rake fit for fight Pobedio Završnicom - 02:16
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
23
Završeno
Timothy Balerado Nilsson
Conde IF
Pobeda po poenima - 07:00
Javed Nasrati Conde IF