Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / White / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C1
Završeno
Malou Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Minou Liljenberg Nacka Dojo IF
Girls / White / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Girls / White / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A1
Završeno
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF won-by.W - 01:43
Girls / White / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C4
Završeno
Minou Liljenberg
Nacka Dojo IF
won-by.W - 00:29
Signe Olofsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B1
Završeno
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W
Theo Wallenkampf Orca Jiu Jitsu
Girls / White / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A2
Završeno
Maja Holmqvist
Nacka Dojo IF
won-by.W - 00:36
Angelina Gorosabel Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / White / -68 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C3
Završeno
Daniella Rivera
Föreningen Telge BJJ & MMA
won-by.W - 02:25
Ester Koivisto Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B2
Završeno
Elvira Ahlm
Nacka Dojo IF
Vincent Sawalha Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 01:47
Girls / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A3
Završeno
Mila Miljkovic
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 00:24
Girls / White / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A4
Završeno
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Maja Holmqvist Nacka Dojo IF won-by.W - 03:00
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B3
Završeno
Noel Kango
won-by.W - 03:00
Asad Mohammed Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / -56 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Girls / White / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A5
Završeno
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
won-by.W - 00:35
Angelina Gorosabel Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / White / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C7
Završeno
Malou Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 00:22
Signe Olofsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A6
Završeno
Saga Björnö
Josephine Dernelid Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Girls / White / -68 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C8
Završeno
Ester Koivisto
Prana Jiu Jitsu klubb
Maja Bergström Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 01:46
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B4
Završeno
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Vincent Sawalha Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 02:05
Girls / White / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A8
Završeno
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
won-by.W - 01:43
Angelina Gorosabel Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / White / -31 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A9
Završeno
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Maja Holmqvist Nacka Dojo IF won-by.W - 03:00
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B5
Završeno
Noel Kango
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF won-by.W - 03:00
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B6
Završeno
Theo Wallenkampf
Orca Jiu Jitsu
Elvira Ahlm Nacka Dojo IF won-by.W
Girls / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Boys / Grey / -37 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B7
Završeno
Alex Fredin
won-by.W - 00:30
Ludvig Park Hukkanen Telge bjj och mma
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Girls / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A11
Završeno
Sigrid Löfgren
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W
Josephine Dernelid Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / -68 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C12
Završeno
Daniella Rivera
Föreningen Telge BJJ & MMA
Maja Bergström Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 04:00
Girls / Yellow / -40 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B9
Završeno
Asad Mohammed
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Christofer Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 03:00
Girls / Grey / -25 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C5
Završeno
Sandra Lipka
Orca Jiu Jitsu
won-by.W - 03:00
Hannah Åsenlund Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / White / -48 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
A14
Završeno
Mila Miljkovic
won-by.W - 03:00
Josephine Dernelid Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -34 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
B10
Završeno
Vincent Sawalha
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF
Girls / Grey / -25 kg
(Lördag 29:e oktober - Copa Junior)
C9
Završeno
Aliana Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Freja Otter Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W