Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / White / Adult / +76
(Lördag 5:e Maj)
A -72
Završeno
Björn Garpstål
Robin Murray Frontline Academy Örebro Pobedio Završnicom - 02:49
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -72
Završeno
Jesper Zels
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Tony Blomqvist Pobedio Završnicom - 00:40
Male Absolute / White / Adult / +76
(Lördag 5:e Maj)
A -73
Završeno
Marcus Hedlund
Nacka Dojo IF
Emre Köyluoglu Järfälla Kampsportklubb Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -73
Završeno
Stefan Liss
Gonzalo Portugal Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 06:00
Male / Blue/Purple/Brown/Black / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag 5:e Maj)
C -61
Završeno
Tobias Arvind
Bålsta Dojo IF
Pobedio Završnicom - 01:53
Mattias Lekborn Team Tumba Bjj
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -74
Završeno
Tony Blomqvist
Niklas Arrighetti Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Pobedio Završnicom - 04:08
Male Absolute / White / Adult / +76
(Lördag 5:e Maj)
A -74
Završeno
Kim Fransson
Grapplingakademin Torsby IF
Robin Murray Frontline Academy Örebro Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -75
Završeno
Dennis Lius
SKIFT
Saimon Louis Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 02:09
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Lördag 5:e Maj)
D -69
Završeno
Jake Walton
SBG Belfast
Rasmus Larsson Grapplingakademin Torsby IF Pobedio Završnicom - 02:41
Male Absolute / Purple / Master 1-3 / Absolute
(Lördag 5:e Maj)
C -62
Završeno
Mathias Pajuvirta
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Pobeda po poenima - 07:00
Martin Carlsson Frontline Academy Örebro
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -76
Završeno
Niklas Arrighetti
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gonzalo Portugal Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -77
Završeno
Saimon Louis
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 03:57
Johannes Åkerlund Frontline Academy Örebro
Male Absolute / White / Adult / +76
(Lördag 5:e Maj)
A -75
Završeno
Emre Köyluoglu
Järfälla Kampsportklubb
Pobedio Završnicom - 05:00
Robin Murray Frontline Academy Örebro
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Lördag 5:e Maj)
D -70
Završeno
Jake Walton
SBG Belfast
Rasmus Larsson Grapplingakademin Torsby IF Pobedio Završnicom - 03:01
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag 5:e Maj)
B -78
Završeno
Gonzalo Portugal
Prana Jiu Jitsu klubb
Saimon Louis Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute / Purple / Master 1-3 / Absolute
(Lördag 5:e Maj)
C -63
Završeno
Mathias Pajuvirta
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Pobedio Završnicom - 00:59
Joakim Ahlin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male Absolute / Purple / Master 1-3 / Absolute
(Lördag 5:e Maj)
C -64
Završeno
Martin Carlsson
Frontline Academy Örebro
Pobedio Završnicom - 01:40
Joakim Ahlin Poseidon Jiu Jitsu Academy