Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
F-46
Završeno
Mikael Wikström
IKSU
Pobedio Završnicom - 01:47
Damian Herbert Nacka Dojo IF
Open Brown/Blackbelt Female / Adult
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
E-33
Završeno
Astrid Schölin
Stark IF
Pobedio Završnicom - 05:42
Linn Hansson Föreningen Team Gringo
Men / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
F-50
Završeno
Rasmus Liegnell
Norrtälje Grapplingcenter
Niclas Wallén Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobedio Završnicom - 00:26
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
H-39
Završeno
Davis Asare
Oxy
Pobedio Završnicom - 02:43
Anxhelo Bodurri
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
D-42
Završeno
Nima Deema
Ekerö BJJ klubb
Pobeda po poenima - 05:00
Robin Bergström Sundsvalls Budoklubb
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
B-45
Završeno
Isaac Paaso
Kalle Ergon Malm Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 02:13
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
A-45
Završeno
John Malm
Gävle Ju-Jutsu
Afif Khan Stark IF Pobedio Završnicom - 00:51
Men / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
F-51
Završeno
Joakim Niklasson
Combat Academy IF Täby
Björn Eriksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Pobeda po poenima - 06:00
Men / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
G-41
Završeno
Kim Elman
Föreningen Team Gringo
Anders Jansson SKIFT Pobedio Završnicom - 00:24
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
C-40
Završeno
Adam Svärd
Hilti Kristinehamn
Pobeda po poenima - 05:00
Oliver Kaczkowski Karlskoga Budoklubb
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
A-47
Završeno
Behnam Razaki
Conde IF
Pobedio Završnicom - 02:11
Elvis Nikic Kuduzovic Malmö Mixed Martial Arts IF
Women / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
B-47
Završeno
Jessica Fica
CHECKMAT INTERNATIONAL
Isabel Araneda Boström Stark IF Pobeda po poenima - 06:00
Men / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
Završeno
Martin Nilsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Deniz Bulus Nacka Dojo IF Pobeda bez borbe
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
H-42
Završeno
Dusan Mancic
Prana Jiu Jitsu klubb
Hussain Zakrijev Frontline Academy Oslo-HQ Pobeda po poenima - 07:00
Men / Blue / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
D-43
Završeno
Martin Eklund
Nacka Dojo IF
Ove Gusevik Frontline Academy Oslo-HQ Pobeda po poenima - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Black / Open
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
E-36
Završeno
Homan Hamzeh
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Mikael Marffy Viva Zapata Martial Arts IF Pobedio Završnicom - 03:29
Men / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
F-52
Završeno
Fredrik Lindstedt
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 01:34
Jonathan Wingård Samurang Fightcenter IF
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
A-46
Završeno
Jacob Grape
CHECKMAT INTERNATIONAL
Joshua Goodridge Föreningen Team Hang Loose Pobeda bez borbe
Men / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
C-45
Završeno
Viktor Forsgårdh
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 02:16
Paul Grimaldi Malmö Mixed Martial Arts IF
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
A-48
Završeno
Afif Khan
Stark IF
Pobeda po poenima - 06:00
Joshua Goodridge Föreningen Team Hang Loose
Men / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
G-43
Završeno
Patrik Längerberg
Karlskoga Budoklubb
Jonas Stajic Nordarp SKIFT Pobeda po poenima - 05:00
Men / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
F-53
Završeno
Niclas Wallén
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobedio Završnicom - 05:03
Björn Eriksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Blue / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
D-44
Završeno
Dennis Dourrouj
Liljeholmen BJJ & MMA
Peter Larsson Nybro Kampsport Center IF Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:47
Men / White / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
C-43
Završeno
Gustav Lindberg
Checkmat Haninge
Pobedio Završnicom - 04:08
Rene Lobos Liljeholmen BJJ & MMA
Open Blackbelt Adult Male / Adult / Black
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
E-31
Završeno
Benjamin Benho Sehic
Knights Martial Arts
Pobedio Završnicom - 02:35
Nils Norlander Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
H-40
Završeno
David Södergren
Anxhelo Bodurri Pobedio Završnicom - 01:22
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
B-48
Završeno
Isaac Paaso
Pobedio Završnicom - 02:06
Mattias Magnusson Föreningen Team Gringo
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
H-43
Završeno
Carl Marklund
Stark IF
Pobedio Završnicom - 06:26
Niklas Larsson Linköpings Budoklubb
Men / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
F-56
Završeno
Robert Williams
Panda Dojo IF
Magnus Granlund Nacka Dojo IF Pobeda po poenima - 05:00
Women / Blue / Master 3 (41+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
A-49
Završeno
Erica Dahlberg
Linköpings Budoklubb
Pobedio Završnicom - 03:34
Sassa Lee Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
Završeno
Jibril Jallow
Nacka Dojo IF
Pobeda bez borbe
Martin Nilsson Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday (Juveniles, Adults, Masters, Open Divisions))
D-45
Završeno
Jonas Zakaras
Liljeholmen BJJ & MMA
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 02:34