Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Junior I / -39,3 kg
(Day 1)
B1
Završeno
Nova Hegårdh
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 02:50
Livia Ahlberg MMA Center IF
Girls Gi / White / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
A1
Završeno
Jonna Johansson Eklund
Ultimate Gym Idrottsförening.
Pobedio Završnicom - 02:13
Elise Wikström Hedberg Dynamix Herrljunga
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -30,20 kg
(Day 1)
A4
Završeno
Céline Karlsson Cherbak
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 00:41
Ines Dahl Conde IF
Girls Gi / Yellow / Junior III / -36,2 kg
(Day 1)
B4
Završeno
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:18
Aurelia García Thekkethala Ultimate Gym Idrottsförening.
Girls Gi / White / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
A2
Završeno
Jonna Johansson Eklund
Ultimate Gym Idrottsförening.
Vanessa Lundqvist Raisola MMA Center IF Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I / -39,3 kg
(Day 1)
B2
Završeno
Nova Hegårdh
MMA Center IF
Pobeda po poenima - 03:00
Selma Eliasson Ultimate Gym Idrottsförening.
Girls Gi / Grey / Pee Wee II / -30,20 kg
(Day 1)
A5
Završeno
Céline Karlsson Cherbak
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 02:13
Ines Dahl Conde IF
Girls Gi / Yellow / Junior III / -36,2 kg
(Day 1)
B5
Završeno
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:15
Aurelia García Thekkethala Ultimate Gym Idrottsförening.
Girls Gi / White / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
A3
Završeno
Vanessa Lundqvist Raisola
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 01:25
Elise Wikström Hedberg Dynamix Herrljunga
Girls Gi / Grey / Junior II / -30,20 kg
(Day 1)
A6
Završeno
Nellie Lopes Svenningsson
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 00:57
Marissa Sorgjer Frontline Academy Oslo-HQ
Girls Gi / Grey / Junior I / -39,3 kg
(Day 1)
B3
Završeno
Selma Eliasson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Livia Ahlberg MMA Center IF Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II / -22 kg
(Day 1)
A9
Završeno
Jacob Sorgjerd
Frontline Academy Oslo-HQ
Pobedio Završnicom - 00:53
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A11
Završeno
Ebba Kallio
Ultimate Gym Idrottsförening.
Elena Velin Dynamix Herrljunga Pobedio Završnicom - 02:57
Girls Gi / Orange / Junior III / -52.5 kg
(Day 1)
B6
Završeno
Iris Vikgren
Conde IF
Alice Banihashemi MMA Center IF Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior II / -30,20 kg
(Day 1)
A7
Završeno
Nellie Lopes Svenningsson
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 00:58
Ella Amiri MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee II / -22 kg
(Day 1)
A10
Završeno
Jacob Sorgjerd
Frontline Academy Oslo-HQ
Pobedio Završnicom - 00:22
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A12
Završeno
Vera Nolk
Ultimate Gym Idrottsförening.
Alva Abrahamsson Ultimate Gym Idrottsförening. Pobedio Završnicom - 00:35
Boys Gi / White / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
B9
Završeno
Davian Flores
MMA Center IF
Pobeda po poenima - 03:00
Adrian K. Skovdahl MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Junior II / -30,20 kg
(Day 1)
A8
Završeno
Ella Amiri
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 00:50
Marissa Sorgjer Frontline Academy Oslo-HQ
Girls Gi / Orange / Junior III / -52.5 kg
(Day 1)
B7
Završeno
Iris Vikgren
Conde IF
Pobedio Završnicom - 01:48
Alice Latva-Ponten Lidköpings BudoKlubb
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A13
Završeno
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Pobeda po poenima - 03:00
Lia Särén Dynamix Herrljunga
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A16
Završeno
Elena Velin
Dynamix Herrljunga
Pobedio Završnicom - 00:56
Alva Abrahamsson Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / White / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
B10
Završeno
Leo Barner
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 01:11
Pelle Alavik Dynamix Herrljunga
Girls Gi / Orange / Junior III / -52.5 kg
(Day 1)
B8
Završeno
Alice Latva-Ponten
Lidköpings BudoKlubb
Alice Banihashemi MMA Center IF Pobedio Završnicom - 00:24
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A14
Završeno
Lia Särén
Dynamix Herrljunga
Pobeda po poenima - 03:00
Ebba Kallio Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / White / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
B11
Završeno
Adrian K. Skovdahl
MMA Center IF
Leo Barner MMA Center IF Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A15
Završeno
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 01:03
Vera Nolk Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / White / Pee Wee II / -25 kg
(Day 1)
B12
Završeno
Davian Flores
MMA Center IF
Pobedio Završnicom - 03:00
Pelle Alavik Dynamix Herrljunga
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A18
Završeno
Alva Abrahamsson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Ebba Kallio Ultimate Gym Idrottsförening. Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A17
Završeno
Vera Nolk
Ultimate Gym Idrottsförening.
Lia Särén Dynamix Herrljunga Pobedio Završnicom - 00:30
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
A19
Završeno
Elena Velin
Dynamix Herrljunga
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Pobedio Završnicom - 00:59
Boys Gi / White/Grey / Mighty Mite III / -18,90 kg
(Day 1)
B15
Završeno
Youssef Mrad
MMA Center IF
Pobeda po poenima - 03:00
Bilal Taras MMA Center IF