Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-53
Окончено
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Won by Submission - 04:45
Novica Jovanovic Liljeholmen BJJ & MMA
Male Gi / Blue / Master 1-2 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-58
Окончено
Tommie Elvér
Combat Academy IF Täby
Won by Submission - 00:56
Erik Boije Gävle Ju-Jutsu
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
3-63
Окончено
Wilma Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 06:00
Sara Youssef Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-54
Окончено
Marven Markay
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 03:12
Eric Jennerstrand JJK Samurai
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-50
Окончено
Patrik Möllhagen
Gävle Ju-Jutsu
Rikard Roos IF Stockholm BJJ-Center Won by Submission - 00:50
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-57
Окончено
Hannes Lundholm
Sundsvalls Budoklubb
Won by Submission - 02:36
Robert Gehrke Stark IF
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-60
Окончено
Felix Lien Sarin
Stark IF
Won by Submission - 05:01
Simon Granath 021 Grappling
Male Gi / Blue / Master 3-5 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-61
Окончено
Peter Enbom
HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Won by Submission - 02:56
Staffan Rennermalm Stark IF
Male Gi / Blue / Master 3-4 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-61
Окончено
Lars Karlsson
Hilti BJJ Eskilstuna
Daniel Del Campo Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 02:31
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-55
Окончено
Oliver Sima
Combat Academy IF Täby
Kalle Klang Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-51
Окончено
Johan Kouva
Gävle Ju-Jutsu
Won by Submission - 03:46
RUSLAN Muratgalin Telge BJJ & MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-56
Окончено
Viktor Bergvall
Combat Academy IF Täby
Won by Submission - 00:45
Ivan Dedic Team Leites Stockholm IF
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
Окончено
Diego Valladares
Team Leites Stockholm IF
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 3-5 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Окончено
Daniel Pettersson
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Patrik Bohman Team Leites Stockholm IF Won by Walkover
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
3-64
Окончено
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 03:15
Sara Youssef Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-65
Окончено
Tony Blessander
021 Grappling
Won by Submission - 03:35
Daniel Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Master 3-4 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-62
Окончено
Anders Pedersen
Karlskoga Budoklubb
Won by Submission - 02:28
Daniel Del Campo Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-57
Окончено
Joel Zetterberg
Combat Academy IF Täby
Won by points - 05:00
Pontus Hildebrand Team Leites Stockholm IF
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-52
Окончено
Patrik Möllhagen
Gävle Ju-Jutsu
RUSLAN Muratgalin Telge BJJ & MMA Won by Submission - 00:54
Male Gi / Blue / Master 3-5 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Окончено
Staffan Rennermalm
Stark IF
Won by Walkover
Daniel Pettersson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-66
Окончено
Kevin Kullman
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Kamal Zakarya CANTAGALO INTERNATIONAL Won by points - 06:00
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-66
Окончено
Marcus Jansson
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by points - 05:00
Daniel Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-58
Окончено
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Marven Markay Järfälla Kampsportklubb Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-59
Окончено
Kalle Klang
Team Leites Stockholm IF
Viktor Bergvall Combat Academy IF Täby Won by Submission - 03:22
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
4-53
Окончено
Rikard Roos
IF Stockholm BJJ-Center
Johan Kouva Gävle Ju-Jutsu Won by points - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
3-65
Окончено
Wilma Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 06:00
Mika Bokedal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / Blue / Master 3-5 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-62
Окончено
Peter Enbom
HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Patrik Bohman Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-60
Окончено
Joel Zetterberg
Combat Academy IF Täby
Won by points - 05:00
Marven Markay Järfälla Kampsportklubb
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg
(Day 1)
4-54
Окончено
Hugo Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Vilmer Schönbeck Stark IF Won by Submission - 02:29
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
3-67
Окончено
Kevin Kullman
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by points - 06:00
Kamal Zakarya CANTAGALO INTERNATIONAL
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2-67
Окончено
Tony Blessander
021 Grappling
Won by Submission - 02:43
Marcus Jansson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Female Absolute Gi / White / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
1-63
Окончено
Viktoriia Ovcharuk
Liljeholmen BJJ & MMA
Won by Submission - 02:52
Lisa Pancu SKIFT