Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
D28
Окончено
Anna Berg
Lidköpings BudoKlubb
Won by Submission - 01:30
Natalie Jaabæk Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C28
Окончено
Matías Agulla
Conde IF
Won by Submission - 01:29
Mariusz Wozniak Frontline Academy Drammen
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 1 (30+)
(Saturday)
H31
Окончено
Azhar Hussain
Roger Gracie Academy Oslo
Markus Lilienberg Fightzone Malmö Won by Submission - 04:01
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F22
Окончено
Jivar Shirwan
Fightzone Malmö
Won by points - 07:00
Andreas Høiaas Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D30
Окончено
Andrew White
Budoklubben Shindo
Ralph Romero Föreningen Frontier MMA Akademi Won by points - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C29
Окончено
Kristoffer Adamsson
Conde IF
August Baronowsky Gracie Barra Skallsjö Won by Submission - 01:27
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B30
Окончено
Fredrik Johansson
Mölnlycke Academy
Won by points - 05:00
Atle Kocaerol Høgnes Roger Gracie Academy Oslo
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A29
Окончено
Tobias Lilienberg
Fightzone Malmö
Kalle Evertsson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by Submission - 01:41
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G30
Окончено
Henrik Karlsson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 05:00
Timothy Balerado Nilsson Conde IF
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H33
Окончено
Clément Faure
CHECKMAT INTERNATIONAL
Kevin Hamzeh Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 06:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C30
Окончено
Martin Stabell
Arte Suave DK
Trym Elvsvebakken Kimura Norway Won by points - 05:00
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A30
Окончено
Yosef Alalo
Hilti BJJ Eskilstuna
Won by Submission - 04:04
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D31
Окончено
Robin Oscarsson
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by points - 05:00
David Johansson Lidköpings BudoKlubb
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B31
Окончено
Martin Bodnar
Frontline Academy Drammen
Cliff Berger Malmö Muay Thai IF Won by Submission - 03:16
Women / Black / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
E26
Окончено
Venla Luukkonen
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by points - 10:00
Julia Mæle Oxy
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G31
Окончено
Saimir Xristos Balliu
Mölnlycke Academy
Won by points - 05:00
Arnar Tulinius Fit4Fight Gym IF
Men / -76 kg (Light) / Purple / Master 1 (30+)
(Saturday)
F25
Окончено
Frederico Pereira
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Axel Adin För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Submission - 03:08
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H34
Окончено
Niclas Aldorsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Timi Latorraca Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 06:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C31
Окончено
David Hansen
Novus Academy
Won by Submission - 00:39
Viktor Jönewi Lund Grappling Academy
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B32
Окончено
Marcin Fiedor
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:59
Fredrik Johansson Mölnlycke Academy
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A31
Окончено
Ricky Bäcklund
CSA.dk
William Tregart Arte Suave DK Won by Submission - 04:03
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C32
Окончено
Johan Tömmernes
Fightzone Malmö
Won by Submission - 04:45
Matías Agulla Conde IF
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D32
Окончено
Denys Zelinskyi
FC Phoenix IF
Richard Lindén Ultimate Gym Idrottsförening. Won by points - 05:00
Women / Purple / -79,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
F27
Окончено
Regina Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by points - 07:00
Magdalena Georgiadou Art Of Roll IF
Men / White / -100,5 kg (Super heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
G29
Окончено
Andreas Holmberg
Conde IF
Won by points
Joakim Joheman
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A32
Окончено
Victor Petisme
Borås Grappling Academy
Gard Lambrechts Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:45
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H35
Окончено
Alain Powell
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Ismail Cengic BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ Won by points - 06:00
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
E24
Окончено
Niksa Zinga
Valhalla Jiu Jitsu IF
Zvonimir Kralj GBG MAC IF Won by Submission - 06:35
Men / -76 kg (Light) / White / Master 2 (36+)
(Saturday)
D36
Окончено
Jona Olander
Ystad sportklubb Bjj
Tobias Hägg Mölnlycke Academy Won by points - 05:00
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A33
Окончено
Adi Krhan
TK BJJ SWEDEN
Kalle Evertsson Hilti Akademi Nord Idrottsförening Won by points - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C33
Окончено
August Baronowsky
Gracie Barra Skallsjö
Won by points - 05:00
Trym Elvsvebakken Kimura Norway
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / White / Adult
(Saturday)
B35
Окончено
Przemek Janda
Oxy
Won by points - 05:00
Zulfiqar Haidar