Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A15
Окончено
Pawel Armata
Ystad sportklubb Bjj
Won by Submission - 02:15
Nebrass Alshimerty Frontline Academy Oslo-HQ
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H14
Окончено
Niklas Frangi
JJK Samurai
Won by Submission - 00:25
Seth Westin MMA Center IF
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B15
Окончено
Alexander Fuentes
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 00:29
Ville Melgén Växjö Titans Kampsportsförening
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H15
Окончено
Unknown User
Frontline Academy Bergen
Won by Submission - 01:50
Carl Nordgren Apex Kalmar Idrottsförening
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B16
Окончено
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Marcus Bremer Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 00:32
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C15
Окончено
Inayatullah Omid Hakimy
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Won by Submission - 00:40
Victor Ramirez Panda Dojo IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F10
Окончено
Morten Einemo
Novus Academy
Won by Submission - 06:17
Dan Liljedahl Kingpin Grappling
Women / Purple / +79,3 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
E9
Окончено
Thais Taveira De Almeida
Johanna Sand Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 07:00
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A16
Окончено
Michael Hjalmarsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Emil Slinde Frontline Academy Oslo Won by Submission - 04:42
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G14
Окончено
Vinicius Santiago
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kleber Alves Won by points - 05:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H16
Окончено
Vladimir Babovic
Malmö Muay Thai IF
Won by Submission - 03:31
Andreas Höglund Föreningen Fight Center Kristinehamn
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B17
Окончено
Marcus Simonnæs
Frontline Academy Bergen
Won by Submission - 01:43
Gediminas Figurinas Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C18
Окончено
Johnny Sollien Tillman
Silverstadens Kampsportcenter
Won by Submission - 04:18
Sinmar Mahdi Arte Suave DK
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B18
Окончено
Daniel Langåker
Kimura Norway
Robin Jonsson Won by points - 05:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H17
Окончено
Rasmus Brandt
Hamburgsund BJJ
Niklas Frangi JJK Samurai Won by Submission - 01:40
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A17
Окончено
Robin Hellström
Viva Zapata Martial Arts IF
Johannes Åkerlund Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:28
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
F11
Окончено
Joakim F. Bomstad
Frontline Academy Drammen
Jivar Shirwan Fightzone Malmö Won by points - 07:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G12
Окончено
Erik Engdahl
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 01:31
Bosko Kojicic Team Leites Stockholm IF
Women / Brown / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
E11
Окончено
Anne Lene Andersen
GFTEAM
Julia Mæle Oxy Won by points - 08:00
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
C16
Окончено
Pierre Svensson
Ystad sportklubb Bjj
Victor Ramirez Panda Dojo IF Won by Submission - 03:37
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D17
Окончено
Victor Wellsmo
FC Phoenix IF
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Won by points - 05:00
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H18
Окончено
Unknown User
Frontline Academy Bergen
Won by Submission - 00:28
Vladimir Babovic Malmö Muay Thai IF
Women / Blue / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A18
Окончено
Unknown User
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:41
Jonas Edström Mjölby Fight Gym
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
H21
Окончено
Aron Berge
Karlskoga Budoklubb
Mattias Nilsson Won by Submission - 02:30
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B19
Окончено
Sebastian Lindell
Hamburgsund BJJ
Won by Submission - 01:27
Nermin Softić
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A19
Окончено
Mikael Widegren
Conde IF
Pawel Armata Ystad sportklubb Bjj Won by Submission - 01:25
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
C19
Окончено
Johnny Sollien Tillman
Silverstadens Kampsportcenter
Johan Wallström Kingpin Grappling Won by points - 05:00
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B20
Окончено
Serwan Al-badri
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:27
Ardian Brahim West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
H19
Окончено
Rasmus Brandt
Hamburgsund BJJ
Vladimir Babovic Malmö Muay Thai IF Won by Submission - 04:42
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B21
Окончено
Espen Andreas Gade Larsen
Kimura Nova Uniao
Richard Lindén Ultimate Gym Idrottsförening. Won by points - 05:00