Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -33 kg / 8-9 years / White - Grey
(Sunday)
A52
Окончено
Denice Gustafsson
Aisha Kurbanova Roger Gracie Academy Oslo Won by Submission - 00:40
Boys / -34 kg / 8-9 years / White - Yellow
(Sunday)
Окончено
Benjamin Bjørnsen
Oxy
Won by Walkover
Ilja Prudnikov Kimura Norway
Open division / Female / Purple / Adult
(Sunday)
E32
Окончено
Johanna Sand
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 04:39
Signe Fredricson Nacka Dojo IF
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
B49
Окончено
Torjus Willoch
Team Trondheim Bjj
Won by Submission - 02:06
Johan Juthberg IF Silverstadens Kampsportcenter
Girls / -52 kg / 12-14 years / Grey - Orange
(Sunday)
D43
Окончено
Antonina Maria Piasecka
Oxy
Won by points - 04:00
Elin Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys / -34 kg / 8-9 years / White - Yellow
(Sunday)
A58
Окончено
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:08
Filip Inngjerdingen Kimura Norway
Open division / Male / White / Adult / -76 kg
(Sunday)
C46
Окончено
Espen Andreas Gade Larsen
Kimura Nova Uniao
Marcus Bremer Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 03:09
Boys / -34 kg / 8-9 years / White - Yellow
(Sunday)
A59
Окончено
Benjamin Bjørnsen
Oxy
Yunus Razaki Conde IF Won by Submission - 00:10
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
B51
Окончено
Karl André Reichelt
Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Won by points - 06:00
Erik Lundin Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
F35
Окончено
Alexander Andreassen
Oxy
Won by points - 05:00
Oliver Weberg Kaisho Kampsportklubb
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
G33
Окончено
Mats Berg
Fenix Budo & Kampsportsförening
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 05:17
Boys / -72 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
H40
Окончено
Elias Björkstrand
Svedala Kampsportsförening
Felix Svan För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Walkover
Boys / -72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
H41
Окончено
Unknown User
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 01:58
Kosrat Salman
Boys / -34 kg / 8-9 years / White - Yellow
(Sunday)
A60
Окончено
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:07
Justus Ludvigsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Open division / Female / Purple / Adult
(Sunday)
E33
Окончено
Tove Kärki
Team Leites Stockholm IF
Victoria Hansson Art of Roll IF Won by points - 07:00
Boys / -44 kg / 12-13 years / Yellow - Green
(Sunday)
C49
Окончено
Marco Svikovic
Art of Roll IF
Won by Submission - 03:52
Isak Helin
Girls / -52 kg / 12-14 years / Grey - Orange
(Sunday)
D44
Окончено
Clara Torrillas Billberg
Art of Roll IF
Sanna Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by points - 04:00
Boys / -72 kg / 14-15 years / White
(Sunday)
H43
Окончено
Nader Jamaleddine
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Disqualification (disqualification) - 01:13
Josef Hassan Hadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
B52
Окончено
Ola Fjermestad
Oxy
Won by points - 06:00
Abu Rashid Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
F36
Окончено
Robbin Wallin
Håvard Eriksen Kimura Norway Won by Submission - 01:10
Open division / Male / Adult / Purple / Open weight
(Sunday)
G34
Окончено
Hoai Nhan Martin Nguyen
Frontline Academy Oslo-HQ
Martin Machl Won by points - 07:00
Boys / -72 kg / 14-15 years / Orange
(Sunday)
H44
Окончено
Unknown User
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 01:21
Kosrat Salman
Open division / Male / White / Adult / -76 kg
(Sunday)
C50
Окончено
Michael Hjalmarsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Christopher Toala
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
F37
Окончено
Olle Rosander
Lund Grappling Academy
Inayatullah Omid Hakimy Föreningen Karlshamn Fightcenter Won by Submission - 02:49
Boys / -34 kg / 8-9 years / White - Yellow
(Sunday)
A61
Окончено
Filip Inngjerdingen
Kimura Norway
Benjamin Bjørnsen Oxy Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / 8-9 years / White - Yellow
(Sunday)
Окончено
Ilja Prudnikov
Kimura Norway
Justus Ludvigsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Walkover
Girls / -52 kg / 12-14 years / Grey - Orange
(Sunday)
D46
Окончено
Alexandra Husum Strøm
KIMURA NOVA UNIAO
Elin Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by Submission - 00:14
Girls / +72 kg / 14-15 years / Yellow
(Sunday)
H45
Окончено
Wilma Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Vendela Petersson Won by Submission - 01:29
Open division / Male / Adult / Brown / Open weight
(Sunday)
E36
Окончено
Daniel Gordin
Hilti BJJ Eskilstuna
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb Won by Disqualification (disqualification) - 04:33
Girls / -52 kg / 12-14 years / Grey - Orange
(Sunday)
D45
Окончено
Felicia Silvernäs
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 03:08
Clara Torrillas Billberg Art of Roll IF
Open division / Male / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday)
B53
Окончено
Denis Kralj
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Submission - 05:12
Magnus Berger Jerven Frontline Academy Oslo-HQ
Open division / Male / White / Adult / +76 kg
(Sunday)
F38
Окончено
Endre Drivenes
Oxy
Victor Wellsmo FC Phoenix IF Won by points - 05:00