Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
10-12 år / Flicka / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B40
Окончено
Agnes Ekenberg
Ella Johansson Kingpin Grappling Academy IF Won by Submission - 00:26
10-12 år / Flicka / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B41
Окончено
Sofia Johansson Martinez
Kingpin Grappling Academy IF
Minna Mankert Panda Dojo IF Won by Submission - 00:41
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C43
Окончено
Aston Perry
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Justus Ludvigsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -41 kg
(Day 1)
A43
Окончено
Olivia Ekdahl
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Nicole Nygren Kingpin Grappling Academy IF
10-12 år / Flicka / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B42
Окончено
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Won by Submission - 00:26
Agnes Ekenberg
10-12 år / Flicka / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B43
Окончено
Minna Mankert
Panda Dojo IF
Ella Johansson Kingpin Grappling Academy IF Won by Disqualification (disqualification) - 00:11
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C44
Окончено
Emil Nilsson
Jonathan Ludvigsson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00
10-11 år / Flicka / Vitt - grått / -33 kg
(Day 1)
A47
Окончено
Denice Gustafsson
Won by Decision - 03:00
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
10-12 år / Flicka / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B44
Окончено
Sofia Johansson Martinez
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 02:07
Agnes Ekenberg
10-12 år / Flicka / Vitt - grått / -39 kg
(Day 1)
B45
Окончено
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Won by Submission - 00:38
Ella Johansson Kingpin Grappling Academy IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C45
Окончено
Adam Johansson
Bålsta Dojo IF
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 01:07
11-12 år / Pojke / Gult - orange / -36 kg
(Day 1)
B46
Окончено
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:20
Yunus Razaki Conde IF
11 - 12 år / Pojke / Vitt - grått / -58 kg
(Day 1)
B49
Окончено
Teodor Törnkvist
Kingpin Grappling Academy IF
Melwin Hirverud West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Submission - 00:16
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -41 kg
(Day 1)
A45
Окончено
Olivia Ekdahl
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Moa Skov För. Stenungsunds Kampsportsakademi
11-12 år / Pojke / Gult - orange / -36 kg
(Day 1)
B47
Окончено
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 03:00
Theodore Grenmark
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C46
Окончено
Aston Perry
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Emil Nilsson
11 - 12 år / Pojke / Vitt - grått / -58 kg
(Day 1)
B50
Окончено
Isidor Mankert
Panda Dojo IF
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 03:00
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C47
Окончено
Adam Johansson
Bålsta Dojo IF
Won by points - 03:00
Justus Ludvigsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10-11 år / Flicka / Vitt - grått / -33 kg
(Day 1)
A48
Окончено
Laura Braga
MMA Center IF
Denice Gustafsson Won by Submission - 01:41
10-11 år / Flicka / Vitt - grått / -33 kg
(Day 1)
A49
Окончено
Tindra Cruz
Conde IF
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by points - 03:00
11-12 år / Pojke / Gult - orange / -36 kg
(Day 1)
B48
Окончено
Yunus Razaki
Conde IF
Theodore Grenmark Won by Submission - 02:30
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C48
Окончено
Emil Nilsson
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 00:42
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -46 kg
(Day 1)
A52
Окончено
Cayenne Jallow
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by Submission - 02:08
Isabella Björklund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C49
Окончено
Justus Ludvigsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Jonathan Ludvigsson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
11 - 12 år / Pojke / Vitt - grått / -58 kg
(Day 1)
B51
Окончено
Teodor Törnkvist
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 01:14
Ali Nhari Conde IF
10-11 år / Flicka / Vitt - grått / -33 kg
(Day 1)
A50
Окончено
Laura Braga
MMA Center IF
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 01:23
11 - 12 år / Pojke / Vitt - grått / -58 kg
(Day 1)
B52
Окончено
Melwin Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Isidor Mankert Panda Dojo IF Won by Submission - 00:47
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C50
Окончено
Aston Perry
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 01:20
10-11 år / Flicka / Vitt - grått / -33 kg
(Day 1)
A51
Окончено
Tindra Cruz
Conde IF
Denice Gustafsson Won by Submission - 00:30
11 - 12 år / Pojke / Vitt - grått / -58 kg
(Day 1)
B53
Окончено
Jacob Missailidis
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:32
Ali Nhari Conde IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
C51
Окончено
Adam Johansson
Bålsta Dojo IF
Won by Submission - 02:10
Jonathan Ludvigsson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -46 kg
(Day 1)
A53
Окончено
Tindra Ernemo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
Noelle Larsson Frontline Academy Örebro