Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C88
Окончено
Kleber Alves
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by points - 05:00
Fredrik Bornestedt Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open division Female / Purple / Adult
(Sunday)
F65
Окончено
Astrid Schölin
Won by Submission - 02:23
Alma-mia Ugarte Orca Jiu Jitsu
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
G84
Окончено
Andreas Rydström
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Marcus Bladh Art Of Roll IF Won by Submission - 01:33
Open division Female / White / Master 30 +
(Sunday)
B90
Окончено
Jeanette Jensen
Kimura Norway
Ibis Feliú Föreningen Team Hang Loose Won by points - 05:00
Open division Female / Purple / Adult
(Sunday)
F67
Окончено
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 07:00
Emelie Tärnfalk Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open division Male / White (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
A81
Окончено
Markus Mayr
Good Vibes Brazilian Jiu-Jitsu
Unknown User CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
Open division Male / Blue (adult / Adult / -76 kg
(Sunday)
F63
Окончено
Noor Almadi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Won by points - 06:00
Open division Male / Blue (adult / Adult / +76 kg
(Sunday)
D83
Окончено
Adem Crnalic
Won by Submission - 01:28
Christopher Sunddahl Team Gullaksen
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
H81
Окончено
Jesper Freyschuss
Mjölby Fight Gym
Won by Submission - 04:17
Peter Halldén Borås Grappling Academy
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C89
Окончено
Jimmy Rolfsen
Bjj3000
Won by Submission - 02:01
Mattias Ernemo West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Open division Male / White (adult) / Adult / -76 kg
(Sunday)
G85
Окончено
Hamza Kiran
Team Gullaksen
Won by Submission - 01:00
Tobias Lilienberg Fightzone Malmö
Open division Female / Blue / Adult
(Sunday)
B91
Окончено
Moa Engström
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Submission - 05:45
Vilde Brekke Frontline Academy Drammen
Open division Female / Blue / Master 30 +
(Sunday)
B92
Окончено
Tina Bjerkeng
Arendal BJJ
Won by points - 05:00
Gwendelien Marie Blanken Team Leites Stockholm IF
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
H82
Окончено
Magnus Berger Jerven
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 03:13
Andreas Egneus
Open division Male / Blue (adult / Adult / +76 kg
(Sunday)
D84
Окончено
Mohanad Azab
Håvard Eriksen Kimura Norway Won by points - 06:00
Open division Male / White (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
A82
Окончено
Gustaf Åkerblom
Hilti Västerås Bjj Klubb
Won by Submission - 01:12
Anders Munroe Kjersem Hive BJJ
Open division Male / Blue (adult / Adult / -76 kg
(Sunday)
F66
Окончено
Seyamand Rida
Kimura Norway
Won by points - 06:00
Richard Hansen Arendal BJJ
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Sunday)
A83
Окончено
Imnay Ahmedin Telsem
Allstars Kampsportförening
Won by points - 05:00
Arman Popal
Open division Male / Brown / Adult / Open weight
(Sunday)
E59
Окончено
MORTEN GULLAKSEN
Arte Suave DK
Won by Submission - 01:32
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C90
Окончено
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 04:05
Johann Arngrimsson Art Of Roll IF
Open division Female / White / Master 30 +
(Sunday)
B93
Окончено
Line Kapskarmo
Frontline Academy Oslo-HQ
Jeanette Jensen Kimura Norway Won by Submission - 02:16
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
G87
Окончено
Brynjar Ellertsson
Mjölnir
Won by points - 06:00
Marcus Bladh Art Of Roll IF
Open division Female / Blue / Master 30 +
(Sunday)
B95
Окончено
Emma Tolander
Team Leites Stockholm IF
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 02:10
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
H83
Окончено
Peter Halldén
Borås Grappling Academy
Andreas Egneus Won by Submission - 01:22
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C91
Окончено
Kleber Alves
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by points - 05:00
Jimmy Rolfsen Bjj3000
Open division Female / Purple / Adult
(Sunday)
F68
Окончено
Anne Brudvik
Hilti Västerås Bjj Klubb
Ida Stensson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 07:00
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
H84
Окончено
Jesper Freyschuss
Mjölby Fight Gym
Magnus Berger Jerven Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 01:10
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
G86
Окончено
Peter Korpås
Dynamix Herrljunga
Won by Decision
Andreas Rydström Föreningen Karlshamn Fightcenter
Open division Male / White (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
A84
Окончено
Simon Polichinel Von Der Maase
CSA.dk
Benjamin Geest Arendal BJJ Won by Submission - 01:54
Open division Female / Blue / Adult
(Sunday)
B94
Окончено
Helene Soleng Lyngmo
TKS Jiu Jitsu
Won by points - 06:00
Vilde Brekke Frontline Academy Drammen
Open division Male / Brown / Adult / Open weight
(Sunday)
E60
Окончено
GUILHERME ANDRADE
FP TEAM
Won by Submission - 07:04
Tarik Hopstock Frontline Academy Oslo-HQ
Open division Male / White (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
A85
Окончено
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gustaf Åkerblom Hilti Västerås Bjj Klubb Won by Submission - 01:56