Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Lördag)
1-30
Окончено
Modestas Martisauskas
Borås Grappling Academy
Won by Submission - 00:27
Alexander Samuelsson JJK Samurai
Boys / -25 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
Окончено
Melker Skirhammar
GBG MAC IF
Won by Walkover
Malik Koc Arte Suave DK
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-32
Окончено
Kristjan Thorarinsson
Fightzone Malmö
Won by Submission - 01:06
Samuel Pålsson Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-28
Окончено
Johannes Lindvall
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 04:10
Teodor Brolin Kingpin Grappling Academy IF
Boys / -25 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-24
Окончено
Tim Tahine
Malmö Mixed Martial Arts IF
Won by Submission - 00:35
Leonid Sutej Art Of Roll IF
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-33
Окончено
Benjamin Tapper
Kaisho Kampsportklubb
Emil Vuckic Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 01:48
Boys / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-28
Окончено
Salim Sabbah
Bjj3000
Won by points - 04:00
Noel Redenby Art Of Roll IF
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-26
Окончено
Arvid Volmer
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Östen Karlsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by Submission - 02:59
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-21
Окончено
Martin Rantoft
Föreningen Frontier MMA Akademi
August Lindberg Lund Grappling Academy Won by points - 05:00
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-34
Окончено
Brian Hallbäck
Fightzone Malmö
Matas Martisauskas Borås Grappling Academy Won by Submission - 03:35
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-27
Окончено
Oliver Johnsson
Kaisho Kampsportklubb
Felipe Machado Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Boys / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-29
Окончено
Odd Hagman
Mölnlycke Academy
Vasilis Paraskevas Fightzone Malmö Won by Submission - 02:18
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-29
Окончено
Filip Lundström
Art Of Roll IF
Won by Disqualification (disqualification) - 04:53
Olle Rosander Lund Grappling Academy
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-35
Окончено
Axel Wallentin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 01:10
Kristjan Thorarinsson Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
3-22
Окончено
Antonio Patljak
Conde IF
Won by Submission - 01:32
Hampus Jörgensen Art Of Roll IF
Boys / -25 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-25
Окончено
Melker Skirhammar
GBG MAC IF
Won by points - 04:00
Tim Tahine Malmö Mixed Martial Arts IF
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-36
Окончено
Emil Vuckic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Matas Martisauskas Borås Grappling Academy Won by Submission - 02:16
Boys / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-30
Окончено
Hector Khanamiri Stevens
Fightzone Malmö
Arthur Fred Fenix Budo & Kampsportsförening Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-30
Окончено
Richard Lind
JJK Samurai
Won by Submission - 05:00
Tobias Lilienberg Fightzone Malmö
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-28
Окончено
Oliver Banda
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Hugo Birck Bjerregaard Bjj3000 Won by points - 04:00
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-37
Окончено
Petar Markovic
Art Of Roll IF
Samuel Pålsson Föreningen Frontier MMA Akademi Won by points - 04:00
Girls / -34 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-34
Окончено
Siera Morina
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:32
Rakel Furali Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-31
Окончено
Vasilis Paraskevas
Fightzone Malmö
Noel Redenby Art Of Roll IF Won by Submission - 01:19
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-29
Окончено
Felipe De Toro
Won by points - 04:00
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
1-38
Окончено
Benjamin Tapper
Kaisho Kampsportklubb
Won by points - 04:00
Brian Hallbäck Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
4-22
Окончено
Jonathan Sönnerup
Svedala Kampsportsförening
Lars Geft Ultimate Gym Idrottsförening. Won by points - 05:00
Girls / -34 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
3-35
Окончено
Melody Mohr
Fightzone Malmö
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter Won by points - 04:00
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-30
Окончено
Östen Karlsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Felipe Machado Fightzone Malmö Won by Submission - 01:27
Boys / -28 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
1-42
Окончено
Kingston Borner Bah
MMA Center IF
Milo Svikovic Art Of Roll IF Won by points - 04:00
Boys / -31 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
3-32
Окончено
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Submission - 00:37
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
4-31
Окончено
Unknown User
Art Of Roll IF
Samuel Bark Team Carvalho Halmstad Won by points - 05:00
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Lördag)
2-31
Окончено
Hugo Birck Bjerregaard
Bjj3000
Felipe De Toro Won by points - 04:00