Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-18
Acabado
Vidar Wittbom
Primate Lounge
Ivar Candan Holmgren Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:09
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-19
Acabado
Tor Hultgren
Panda Dojo IF
Lewi Björnram Frontline Academy Örebro Won by Submission - 01:21
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-14
Acabado
Thomas Banzi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Yawe Theo Mbalire Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Girls / 8-9 years / Grey / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-20
Acabado
Isabelle Petré
Prana Jiu Jitsu klubb
Jessica Viklund Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by points - 03:00
Juvenile girls / White / +65 kg (Heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-13
Acabado
Vilja Nestius Nyström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 03:45
Nicole Boström Araneda Stark IF
Girls / 10-11 years / Grey - Yellow / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-24
Acabado
Vera Dahlberg
Gävle Ju-Jutsu
Saga Strigér Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:52
Boys / 8-9 years / White / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-19
Acabado
Aske Vintilescu
Prana Jiu Jitsu klubb
Jacob Sorgjerd Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:09
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Acabado
Marcel Erdni-Goryaev
Checkmat Haninge
Leo Bergen Järfälla Kampsportklubb Won by Walkover
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-10
Acabado
David Alaverdyan
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:01
Elias Dahlqvist Viva Zapata Martial Arts IF
Girls / 8-9 years / Grey / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-21
Acabado
Selma Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:25
Alicia Lundberg Frontline Academy Örebro
Girls / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-20
Acabado
Pardis Höglund
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:57
Valentina Garcia Checkmat Haninge
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-23
Acabado
Elise Lindbäck
Prana Jiu Jitsu klubb
Lisa Ribbenberg Viva Zapata Martial Arts IF Won by Submission - 01:34
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-15
Acabado
Hugo Mourou
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 03:00
Casper Jonsson Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-20
Acabado
Victor Lidström
Nacka Dojo IF
Emil Erlandsson Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:24
Juvenile boys / Blue / -58,5 kg (Light feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Acabado
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Walkover
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Kids Mixed / 4-5 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-20
Acabado
Dalrós Eiðsdóttir
VBC
Auguste Adam Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 00:32
Girls / 8-9 years / White - Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-20
Acabado
Elvira Åström
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 02:46
Lill Femme Dernsjö Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-20
Acabado
Tille Strömkvist
Apex Kalmar Idrottsförening
Neo Kindstedt Primate Lounge Won by points - 03:00
Girls / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-21
Acabado
Maryam Mahdi
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by points - 03:00
Astrid Tunlid Frontline Academy Örebro
Girls / 10-11 years / Grey - Yellow / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-26
Acabado
Embla Allard
021 Grappling
Won by Submission - 03:30
Vera Dahlberg Gävle Ju-Jutsu
Juvenile girls / Blue / +65 kg (Heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-17
Acabado
Disa Almgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nellie Häger Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by points - 05:00
Girls / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-22
Acabado
Livia Marffy
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Decision - 02:00
Ella Björk Trolin Stark IF
Boys / 8-9 years / White-Grey / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-25
Acabado
Levin Edvinsson
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:40
Henry Zetterberg Viva Zapata Martial Arts IF
Girls / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-24
Acabado
Inez Rodell
Ekerö BJJ klubb
Won by Submission - 02:55
Ellen Hagstedt Frontline Academy Örebro
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-17
Acabado
Odin O'Brien
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 02:00
Reza Jawad Stark IF
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-22
Acabado
Lewi Björnram
Frontline Academy Örebro
Emil Erlandsson Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Girls / 8-9 years / Grey / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-22
Acabado
Lea Dugandzic
Team Leites Stockholm IF
Alicia Lundberg Frontline Academy Örebro Won by points - 03:00
Boys / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-25
Acabado
Grim Höglund
Samurang Fightcenter IF
William Färd Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:30
Juvenile boys / Blue / -58,5 kg (Light feather)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-15
Acabado
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 05:00
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-22
Acabado
Leo Bergen
Järfälla Kampsportklubb
Won by points - 03:00
Neo Kindstedt Primate Lounge
Girls / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
Acabado
Alexa Åström
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Walkover
Sofia Assal Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile boys / Blue / -74 kg (Middle)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-19
Acabado
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 03:57
Jacob Missailidis Prana Jiu Jitsu klubb