Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Adult / Blue / -53,5 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F30
Acabado
Joyce Najm Widell
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 05:56
Johanna Skagerlid Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B32
Acabado
Ricki Valloyas
Valhalla Jiu Jitsu IF
Yezdan Ceweri Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 06:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G29
Acabado
Shakhrom Ibragimov
Allstars Kampsportförening
Won by Disqualification (disqualification) - 02:05
Yingchou Han Nacka Dojo IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H27
Acabado
Sander Bringeland
Oxy
Won by points - 06:00
Aapo-Kustaa Hakala BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C27
Acabado
Sebastian Plichta
Orca Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Leon Persson Umeå Kampcenter IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
Acabado
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Won by Walkover
Kaemon Popplewell Samurang Fightcenter IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E24
Acabado
Dennis Smajic
JJK Samurai
Sajad Darab Chopper Gunner Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G30
Acabado
Baris Kilic
Rami Bahsson FC Phoenix IF Won by points - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D28
Acabado
Karl-Johan Odqvist
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission
Tuomo Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Acabado
Antti Kinnunen
Crest Professional Fighting Center
Won by Walkover
Jim Hjalmarsson JJK Samurai
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F28
Acabado
Sarina Kilbo Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Anna Eriksson Föreningen Västerås Kampsportcenter Won by Submission - 03:35
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Acabado
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Won by Walkover
Viktor Gustafsson Nyköpings Bushidoförening
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B29
Acabado
Axel Brännström
IKSU
Leo Eliasson FC Phoenix IF Won by Submission - 01:58
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H28
Acabado
August Emmoth
Hilti Västerås Bjj Klubb
Linus Anshelm Primate Lounge Won by points - 06:00
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A22
Acabado
Adem Crnalic
Art Of Roll IF
Won by Submission - 05:10
Vincent Evers Frontline Academy Örebro
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C29
Acabado
Diana Georges
Idrottsförening Tumba Brasilian JiuJitsu
Greta Brydolf Nacka Dojo IF Won by Decision
Women / Adult / Blue / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F31
Acabado
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Emma Eklund Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Decision - 06:00
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D32
Acabado
Tuukka Koski
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Pierre Makdessi Primate Lounge Won by points - 05:00
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C30
Acabado
Nicole Tagliati
FC Phoenix IF
Astrid Vikgren Allmänna Grapplingsällskapet Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G31
Acabado
Sidhartha Sharma
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Won by Submission - 00:51
Men / Adult / Black / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E26
Acabado
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:30
Knut Thoresen Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B34
Acabado
Guven Cam
Gracie Barra Groningen
Won by Submission - 01:47
Edris Rafigh
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
Acabado
Hampuz Togeretz
Telge BJJ & MMA
Won by Walkover
Ramyohana Beranhar JJK Samurai
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G32
Acabado
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 03:03
Elias Geirup Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A23
Acabado
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Won by points - 06:00
Pablo Ramirez Soto Nacka Dojo IF
Women / Brown-Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E29
Acabado
Eirin Cathrine Nygren
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 00:17
Hanna Lidgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B33
Acabado
George Jansizian
GBG MAC IF
Jani Meriläinen BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Won by points - 06:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H29
Acabado
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Disqualification (disqualification) - 05:06
Oskari Toikonniemi BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C31
Acabado
Greta Brydolf
Nacka Dojo IF
Annika Rogell Team Leites Stockholm IF Won by points
Women / Adult / Blue / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F33
Acabado
Kim De Klonia
Hilti BJJ Eskilstuna
Marlene Ullerlien Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 06:00
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
D34
Acabado
Henry Shi
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 07:00
Oskari Auvinen Hipko
Men / Master 3 (41+) / Black / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
E31
Acabado
Miloš Bosák
Copacabana BJJ Prague
Robert Tomingas Hilti BJJ Estonia Won by points - 05:00