Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids / Girls 14-15 years / -52 kg
(Sunday March 13:th)
F59
Gotowy
Hanna Ahlbeck
FLOW MMA JÄRNA
Lovisa Schmidt Nacka Dojo IF won-by.W - 03:29
Kids / Boys 14-15 years / -72 kg
(Sunday March 13:th)
G61
Gotowy
August Holgersson
Panda Dojo IF
won-by.W - 04:00
Ivan Baranovskiy Gymnasium
Open / Men / Master 1-3 / Purple /
(Sunday March 13:th)
C42
Gotowy
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 03:20
Joachim Claesson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Open / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
B36
Gotowy
Oliver Ström
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF won-by.W - 03:32
Open / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
A41
Gotowy
Marqus Olofsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Denniz Löfgren Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb won-by.W - 06:00
Kids / Girls 14-15 years / -56 kg
(Sunday March 13:th)
F60
Gotowy
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Astrid Schölin Hilti Akademi Nord Idrottsförening won-by.W - 03:23
Open / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
B37
Gotowy
Ivan Sundell
won-by.W - 06:00
Kristoffer Gundersen Kimura Norway
Open / Women / Adult (18+) / Purple /
(Sunday March 13:th)
D48
Gotowy
Martina Gramenius
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 07:00
Ulrika Isaksson Nacka Dojo IF
Open / Men / Master 1-3 / Purple /
(Sunday March 13:th)
C43
Gotowy
Nikolaous Frangoulis
Viva Zapata Martial Arts IF
Jens Nylander För. Stenungsunds Kampsportsakademi won-by.W - 05:00
Open / Men / Master 1-3 / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
H62
Gotowy
Victor Rørvik
Aalesund Brazilian Jiu Jitsu
Peter Gustafsson Föreningen Karlshamn Fightcenter won-by.W - 01:15
Kids / Girls 14-15 years / -52 kg
(Sunday March 13:th)
F61
Gotowy
Katarina Leine
Nacka Dojo IF
Aurora Ejvall Nacka Dojo IF won-by.W - 04:00
Open / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
A42
Gotowy
Claudio Ponce
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 06:00
Mattias Larsson Föreningen Karlshamn Fightcenter
Kids / Girls 14-15 years / -52 kg
(Sunday March 13:th)
F62
Gotowy
Carolina Wärn
Nacka Dojo IF
Lovisa Schmidt Nacka Dojo IF won-by.W - 04:00
Open / Men / Master 1-3 / Brown /
(Sunday March 13:th)
C44
Gotowy
Mike Wall
Fenix Budo & Kampsportsförening
Martin Sikveland Kimura Norway won-by.W - 02:46
Open / Men / Adult / White / + 76 kg
(Sunday March 13:th)
B38
Gotowy
Krister Hedfors
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 01:34
Peter Samuelsson IKSU
Open / Men / Master 1-3 / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
D49
Gotowy
André Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
Tero Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko) won-by.W - 01:29
Open / Men / Adult / White / + 76 kg
(Sunday March 13:th)
B39
Gotowy
Magnus Vallestad
Frontline Academy Oslo-HQ
Cato Sivertsen Aalesund Brazilian Jiu Jitsu won-by.W - 03:24
Open / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
A43
Gotowy
Alberto Chrysoulakis
Fenix Budo & Kampsportsförening
Elvir Dzeko won-by.W - 02:18
Kids / Girls 14-15 years / -56 kg
(Sunday March 13:th)
F63
Gotowy
Astrid Schölin
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
won-by.W - 04:00
Madeleine Örenmark Nacka Dojo IF
Open / Men / Master 1-3 / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
D50
Gotowy
Mikael Nylund
Nacka Dojo IF
won-by.W - 05:00
André Åström IKSU
Open / Men / Master 1-3 / Purple /
(Sunday March 13:th)
C45
Gotowy
Joachim Claesson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W - 01:37
Nikolaous Frangoulis Viva Zapata Martial Arts IF
Open / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
B40
Gotowy
Viktor Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
won-by.W - 02:07
Tambet Kajak Võimla
Open / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
A44
Gotowy
Hakim Mazari
Frontline Academy Oslo-HQ
won-by.W - 00:57
Denniz Löfgren Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kids / Girls 14-15 years / -64 kg
(Sunday March 13:th)
F64
Gotowy
Emma Lette
Nacka Dojo IF
Kaisa Suominen Brazilian jiujitsu academy won-by.W - 04:00
Open / Men / Master 1-3 / Purple /
(Sunday March 13:th)
C46
Gotowy
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 01:54
Jens Nylander För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Open / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
B41
Gotowy
Alexander Aroch
IKSU
Antti Kinnunen Crest Professional Fighting Center won-by.W
Open / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
B42
Gotowy
Stefan Mertala
Conde IF
won-by.W - 06:00
Vincent Olofsson Valhalla Jiu Jitsu IF
Open / Men / Master 1-3 / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
D51
Gotowy
Max Holst
Nacka Dojo IF
Tero Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko) won-by.W - 05:00
Open / Men / Master 1-3 / White / -76 kg
(Sunday March 13:th)
A46
Gotowy
Rami Shalhoub
Art of Roll IF
Tomasz Kaczmarek Roger Gracie Academy Oslo won-by.W
Open / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday March 13:th)
A45
Gotowy
Claudio Ponce
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 06:00
Elvir Dzeko
Kids / Girls 14-15 years / -56 kg
(Sunday March 13:th)
F65
Gotowy
Mika Bokedal
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Madeleine Örenmark Nacka Dojo IF won-by.W - 03:29
Open / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday March 13:th)
B43
Gotowy
Stig Rune Jønsson
Nacka Dojo IF
Nikolai Jensen GFTeam Sandefjord won-by.W - 06:00