Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-1
Gotowy
Estelle Spina
Kaisho Kampsportklubb
Aliyah Al-Istarabadi Föreningen Redline Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Lördag)
B-1
Gotowy
Joel Jönsson
Fightzone Malmö
Jibril Khattab Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / 22 kg
(Lördag)
C-1
Gotowy
Youssef Mrad
MMA Center IF
Denyal Jegic Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-2
Gotowy
Elise Torabi
Art Of Roll IF
Elise Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Boys Gi / Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -27 kg
(Lördag)
E-1
Gotowy
Leon Fahlström
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Haysam Tamim Bjj3000
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Lördag)
D-1
Gotowy
Laila Tantawi
Sport Club Achilles (Finland)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Yanina Dani Föreningen Redline
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -25 kg
(Lördag)
D-3
Gotowy
Céline Karlsson Cherbak
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Kattis Persson Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Lördag)
C-4
Gotowy
Mehdi Almashat
Art Of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission)
Neo Fahlström MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Lördag)
B-2
Gotowy
Aarav Gautam
Fenix Budo & Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 03:00
Hussain Al Baker Kaisho Kampsportklubb
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-3
Gotowy
Joline Andersson
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Frida Maria Ordonez Holmwood Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -27 kg
(Lördag)
E-2
Gotowy
Elias Berber
Fightzone Malmö
Matheo Tanha MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -25 kg
(Lördag)
D-2
Gotowy
Laila Tantawi
Sport Club Achilles (Finland)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Yanina Dani Föreningen Redline
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-4
Gotowy
Aliyah Al-Istarabadi
Föreningen Redline
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Elise Torabi Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -27 kg
(Lördag)
E-3
Gotowy
Haris MOHAMMAD
Fightzone Malmö
Damian Rashid MMA Center IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Lördag)
B-7
Gotowy
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 03:00
Ludvig Lundin Fenix Budo & Kampsportsförening
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-5
Gotowy
Elise Delbréus
Föreningen Frontier MMA Akademi
Joline Andersson MMA Center IF Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -25 kg
(Lördag)
D-4
Gotowy
Céline Karlsson Cherbak
MMA Center IF
Klara Ivanovic Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Boys Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / 22 kg
(Lördag)
C-2
Gotowy
Youssef Mrad
MMA Center IF
Wygrana na punkty - 02:00
Denyal Jegic Fightzone Malmö
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-6
Gotowy
Estelle Spina
Kaisho Kampsportklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Frida Maria Ordonez Holmwood Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -27 kg
(Lördag)
E-4
Gotowy
Haysam Tamim
Bjj3000
Elias Berber Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Lördag)
B-6
Gotowy
Hussain Al Baker
Kaisho Kampsportklubb
Joel Jönsson Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-7
Gotowy
Aliyah Al-Istarabadi
Föreningen Redline
Elise Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-8
Gotowy
Estelle Spina
Kaisho Kampsportklubb
Elise Torabi Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Lördag)
B-3
Gotowy
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Aarav Gautam Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -27 kg
(Lördag)
E-5
Gotowy
Matheo Tanha
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Haris MOHAMMAD Fightzone Malmö
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-9
Gotowy
Elise Delbréus
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Frida Maria Ordonez Holmwood Art Of Roll IF
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Lördag)
C-5
Gotowy
Mehdi Almashat
Art Of Roll IF
Kian Torabi Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -25 kg
(Lördag)
D-5
Gotowy
Klara Ivanovic
Art Of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Kattis Persson Föreningen Frontier MMA Akademi
Boys Gi / Grey / Pee Wee I & II (7-8yrs) / -27 kg
(Lördag)
E-6
Gotowy
Damian Rashid
MMA Center IF
Henri Seidl Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-10
Gotowy
Elise Torabi
Art Of Roll IF
Joline Andersson MMA Center IF Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / 22 kg
(Lördag)
C-3
Gotowy
Youssef Mrad
MMA Center IF
Denyal Jegic Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite II & III (5-6yrs) / -22 kg
(Lördag)
A-11
Gotowy
Aliyah Al-Istarabadi
Föreningen Redline
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Frida Maria Ordonez Holmwood Art Of Roll IF