Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls junior ADCC (15-17 years) / 15-18 years / -60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A46
Gotowy
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Mathilda Nilsson Allmänna Grapplingsällskapet
Boys junior ADCC (15-17 years) / 15-18 years / -65 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -100 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B37
Gotowy
Alexander Vahera-Chibnik
Oulun Kamppailuklubi
Andreas Norman Allmänna Grapplingsällskapet
Women ADCC (+18 years) / Intermediate / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
Juvenile girls BJJ (16-17 years) / White / -60,5 kg (Middle)
(BJJ - Sunday 13th of May)
A25
Gotowy
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Jade Kekäle MMA Rovaniemi
Male BJJ (+18 years) / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(BJJ - Sunday 13th of May)
Gotowy
Juuso Kursu
MMA Rovaniemi
Andreas Thörn Allmänna Grapplingsällskapet Wygrana walkowerem
Male BJJ (+18 years) / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(BJJ - Sunday 13th of May)
Gotowy
Kristoffer Axelsson
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Wygrana walkowerem
Juuso Kursu MMA Rovaniemi
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -65 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A1
Gotowy
Jawid Maghsodi
Föreningen Star MMA Piteå
Wygrana na punkty - 05:00
Erik Hansson Team Gringo
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B1
Gotowy
Johan Bruinewoud
Piteå MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Jesper Holmgren Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B2
Gotowy
Martin Hellan
Polarsirkelen Kampsport
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Beppe Rohdin Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -65 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A2
Gotowy
Emil Olofsson
MMA Piteå
Nitai Sallem Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå Wygrana na punkty - 05:00
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B3
Gotowy
Johan Bruinewoud
Piteå MMA
Wygrana na punkty - 05:06
Samuel Collier Ryder IKSU
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -70 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A5
Gotowy
Yakup Keränen
MMA Rovaniemi
Ville Nordin Umeå Kampcenter IF Wygrana na punkty - 05:00
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B4
Gotowy
Kim Rainer Mattson
Polarsirkelen Kampsport
Jonathan Gustafsson Granström Team Gringo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -65 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A4
Gotowy
Erik Hansson
Team Gringo
Emil Olofsson MMA Piteå Wygrana na punkty - 05:00
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B5
Gotowy
Martin Hellan
Polarsirkelen Kampsport
Gustav Bergström Team Gringo Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -70 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A6
Gotowy
Sebastian Savolainen
Oulun Kamppailuklubi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Rasmus Sköld Nordic fighters
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B6
Gotowy
Andreas Thörn
Allmänna Grapplingsällskapet
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Jonathan Holmgren Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B7
Gotowy
Jesper Holmgren
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - -1:-54
Jonathan Holmgren Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B8
Gotowy
Beppe Rohdin
Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå
Kim Rainer Mattson Polarsirkelen Kampsport Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -70 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A7
Gotowy
Ville Nordin
Umeå Kampcenter IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Nicklas Öqvist MMA Piteå
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -65 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A3
Gotowy
Jawid Maghsodi
Föreningen Star MMA Piteå
Nitai Sallem Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå Wygrana na punkty - 05:00
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B9
Gotowy
Johan Bruinewoud
Piteå MMA
Jonathan Gustafsson Granström Team Gringo Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -70 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A8
Gotowy
Sebastian Savolainen
Oulun Kamppailuklubi
Carl Olofsson Föreningen Team Gringo Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:22
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A13
Gotowy
Juuso Kursu
MMA Rovaniemi
Wygrana na punkty - 05:00
Simon Andersson Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -83 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B15
Gotowy
Kevin Björklund
Team Gringo
Isak Tegelström Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening Wygrana na punkty - 06:00
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -70 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A9
Gotowy
Yakup Keränen
MMA Rovaniemi
Wygrana na punkty - 05:00
Sebastian Savolainen Oulun Kamppailuklubi
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B10
Gotowy
Gustav Bergström
Team Gringo
Andreas Thörn Allmänna Grapplingsällskapet Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A14
Gotowy
Juuso Kursu
MMA Rovaniemi
Wygrana na punkty - 05:00
Janne Sunnari Tornion jujutsuseura
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -83 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B16
Gotowy
Hugo Nilsson
Piteå MMA
Oskar Nilsson Nordic Fighters / Gracie Jiu-Jitsu Luleå Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B13
Gotowy
Jonathan Gustafsson Granström
Team Gringo
Andreas Thörn Allmänna Grapplingsällskapet Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -70 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A10
Gotowy
Rasmus Sköld
Nordic fighters
Nicklas Öqvist MMA Piteå Wygrana na punkty - 05:00