Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A61
Gotowy
Adib Kamal
Allstars Kampsportförening
Abdullahi Abdi won-by.W
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A62
Gotowy
Denis Hadzimujic
Nacka Dojo IF
Emil Persson Gävle Ju-Jutsu won-by.W
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A63
Gotowy
Johan Aarnio
Nacka Dojo IF
Abdullah Hallak Apex Kalmar Idrottsförening won-by.W - 01:11
Absolute Men / White / Adult / -76 kg
(Sunday 9th October)
E50
Gotowy
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
won-by.W - 05:00
Kevin Naderi FC Phoenix IF
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A64
Gotowy
Pontus Åhl
Samurang Fightcenter IF
Simon De Dardel Nacka Dojo IF won-by.W - 02:50
Absolute Men / Blue / Adult / +76
(Sunday 9th October)
F54
Gotowy
Stefan Mertala
Valhalla Jiu Jitsu IF
Simon Immerstrand Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 06:00
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A65
Gotowy
Gilbert Bergstein
3D Treening
won-by.W - 01:22
Robin Björk Växjö Titans Kampsportsförening
Absolute Men / White / Adult / -76 kg
(Sunday 9th October)
E51
Gotowy
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Branislav Milosavljevic Nacka Dojo IF won-by.W - 01:35
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A66
Gotowy
Abdullahi Abdi
won-by.W - 02:51
Emil Persson Gävle Ju-Jutsu
Absolute Men / White / Adult / -76 kg
(Sunday 9th October)
E52
Gotowy
Sidhartha Sharma
Paul Grönborg Nacka Dojo IF won-by.W - 02:37
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A67
Gotowy
Abdullah Hallak
Apex Kalmar Idrottsförening
won-by.W - 03:18
Simon De Dardel Nacka Dojo IF
Absolute Men / White / Adult / -76 kg
(Sunday 9th October)
E53
Gotowy
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Sidhartha Sharma won-by.W
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A68
Gotowy
Gilbert Bergstein
3D Treening
won-by.W - 05:00
Abdullahi Abdi
Absolute Men / White / Adult / -76 kg
(Sunday 9th October)
E54
Gotowy
Branislav Milosavljevic
Nacka Dojo IF
won-by.W - 04:51
Paul Grönborg Nacka Dojo IF
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A69
Gotowy
Simon De Dardel
Nacka Dojo IF
Abdullahi Abdi won-by.W - 05:00
Absolute Men / White / Adult / +76
(Sunday 9th October)
A70
Gotowy
Abdullah Hallak
Apex Kalmar Idrottsförening
Gilbert Bergstein 3D Treening won-by.W - 05:00
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Sunday 9th October)
B16
Gotowy
Nanna Hübinette
Team Leites Stockholm IF
Nasim Kabirzadeh GBG MAC IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37