Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C80
Gotowy
Morten Pedersen
Bjj3000
Dildar Aslan Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 05:00
Open division Male / White (adult) / Adult / -76 kg
(Sunday)
D80
Gotowy
Christian Sørensen
Randori BJJ
Oskar Pelnens Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 05:00
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Sunday)
A93
Gotowy
Alfred Lindeborg
Lund Grappling Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Trym Elvsvebakken Kimura Norway
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
B94
Gotowy
Mathias Engström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Allan Otti Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Open division Male / Blue (adult / Adult / -76 kg
(Sunday)
H67
Gotowy
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Ivan Zidar CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 06:00
Open division Female / Purple / Adult
(Sunday)
E59
Gotowy
Yulia Vibe
Frontline Academy Oslo-HQ
Elina Moestam Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:03
Open division Female / White / Adult
(Sunday)
F65
Gotowy
Camilla Svensson
Budoklubben Shindo
Tara Aldén-Joyce Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrana na punkty - 05:00
Open division Female / White / Adult
(Sunday)
F66
Gotowy
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Martine Rabe Novus Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
B95
Gotowy
Anders Nath
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Erik Gahnertz
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
D82
Gotowy
Jimmy Palmgren
Hilti BJJ Eskilstuna
Damir Jahic Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrana na punkty - 06:00
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C81
Gotowy
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Andreas Rydström Föreningen Karlshamn Fightcenter Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Open division Female / White / Master 30 +
(Sunday)
A96
Gotowy
Marianne Eriksen
Roger Gracie Academy Oslo
Louise Wickmark Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrana na punkty - 05:00
Open division Female / White / Adult
(Sunday)
F67
Gotowy
Marthe Simone Jansen
Frontline Academy Drammen
Marjam Hussein Ali Hilti BJJ Eskilstuna Wygrana na punkty - 05:00
Open division Male / Brown / Adult / Open weight
(Sunday)
E60
Gotowy
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrana na punkty - 08:00
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Sunday)
A95
Gotowy
Morten Kanestrom
TKS Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alfred Lindeborg Lund Grappling Academy
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
B96
Gotowy
Mattias Lindmark
Team Leites Stockholm IF
Robert Gehrke Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
D83
Gotowy
Jakob Karlgrim
Hilti BJJ Eskilstuna
Wygrana na punkty - 06:00
Axel Adin För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Sunday)
A94
Gotowy
Håvard Eriksen
Kimura Norway
Przemek Janda Oxy Wygrana na punkty - 01:25
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
B97
Gotowy
Mikael Almstedt
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Jarle Vangsnes Oxy Wygrana na punkty - 05:00
Open division Male / Blue (master) / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
B98
Gotowy
Mathias Engström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open division Male / Blue (adult / Adult / -76 kg
(Sunday)
H68
Gotowy
Ismail Cengic
BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 06:00
Open division Female / White / Master 30 +
(Sunday)
A98
Gotowy
Kristy Toompalu
Frontline Academy Oslo-HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Marianne Eriksen Roger Gracie Academy Oslo
Open division Female / White / Adult
(Sunday)
F68
Gotowy
Amanda Vikingsson
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Tara Aldén-Joyce Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open division Male / Purple / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
D84
Gotowy
Jonas Kei
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Damir Jahic Fenix Budo & Kampsportsförening
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C82
Gotowy
Daniel Gordin
Hilti BJJ Eskilstuna
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Zige Malmgren Växjö Ju-jutsuklubb
Open division Female / White / Adult
(Sunday)
F69
Gotowy
Martine Rabe
Novus Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Marjam Hussein Ali Hilti BJJ Eskilstuna
Open division Male / Brown / Master 30 + / Open weight
(Sunday)
C83
Gotowy
Dildar Aslan
Prana Jiu Jitsu klubb
Andreas Rydström Föreningen Karlshamn Fightcenter Wygrana na punkty - 05:00
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Sunday)
A97
Gotowy
Håvard Eriksen
Kimura Norway
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Alfred Lindeborg Lund Grappling Academy
Open division Male / Blue (adult / Adult / -76 kg
(Sunday)
H69
Gotowy
Sander Bringeland
Oxy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Ivan Zidar CHECKMAT INTERNATIONAL
Open division Male / White (adult) / Adult / +76 kg
(Sunday)
A99
Gotowy
Przemek Janda
Oxy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Morten Kanestrom TKS Jiu Jitsu
Open division Male / Brown / Adult / Open weight
(Sunday)
E61
Gotowy
Niksa Zinga
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrana walkowerem
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb
Open division Female / White / Master 30 +
(Sunday)
A100
Gotowy
Louise Wickmark
Fenix Budo & Kampsportsförening
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34