Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B11
Gotowy
Diego Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C12
Gotowy
Felix Hagby
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Petter Wållgren JJK Samurai
Men / Adult / Purple / -64 kg (Light feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C13
Gotowy
Jim Dagaris
Liljeholmens BJJ- klubb
Samuel Johansson Kingpin Grappling Academy IF Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B12
Gotowy
Jonas Westling
Samurang Fightcenter IF
Tony Jonsson Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A16
Gotowy
Jivar Sherwan Shareef Shareef
Fightzone Malmö
Jimmy Svensson Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty
Men / Adult / Purple / -64 kg (Light feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C14
Gotowy
Karl Dahlgren
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Martin Petisme Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B13
Gotowy
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Erik Friberg Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Women / Adult / Purple / -74 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A17
Gotowy
Martina Gramenius
Allstars Kampsportförening
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 07:00
Fanny Lundström GBG MAC IF
Men / Adult / Purple / -64 kg (Light feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C16
Gotowy
Jim Dagaris
Liljeholmens BJJ- klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Karl Dahlgren Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B14
Gotowy
Diego Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Tony Jonsson Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A18
Gotowy
Daniel Svensson
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Jivar Sherwan Shareef Shareef Fightzone Malmö
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B16
Gotowy
Homan Hamzeh
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana walkowerem
Diego Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb
Women / Adult / Purple / -74 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A19
Gotowy
Johanna Sand
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Fanny Lundström GBG MAC IF
Women / Adult / Purple / -58,5 kg (Feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B18
Gotowy
Elina Moestam Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:49
Neda Khezerian Allstars Kampsportförening
Women / Adult / Purple / -69 kg (Middle)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A20
Gotowy
Ambar Villagran
Prana Jiu Jitsu klubb
Signe Fredricson Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 07:00
Women / Adult / Purple / -58,5 kg (Feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B20
Gotowy
Madeleine Håkansson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Neda Khezerian Allstars Kampsportförening
Women / Adult / Purple / -69 kg (Middle)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A23
Gotowy
Sophia Nordenö
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wygrana na punkty - 07:00
Ambar Villagran Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile boys / Blue/White / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A6
Gotowy
Younas Darab
Prana Jiu Jitsu klubb
Ali Aljasim Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult / Purple / -58,5 kg (Feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B21
Gotowy
Elina Moestam Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Madeleine Håkansson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Women / Adult / Purple / -64 kg (Light)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B17
Gotowy
Patricia Kazimierczak
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Norma Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Women / Adult / Purple / -69 kg (Middle)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A24
Gotowy
Signe Fredricson
Nacka Dojo IF
Sophia Nordenö Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Women / Adult / Purple / -74 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A22
Gotowy
Martina Gramenius
Allstars Kampsportförening
Wygrana na punkty - 07:00
Johanna Sand Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / Purple / -64 kg (Light feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C17
Gotowy
Samuel Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Martin Petisme Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / -70 kg (Feather)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B15
Gotowy
Nelber Martins
Idrottsklubben Studenterna i Umeå
Rasmus Karlsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Men / Adult / Purple / -76 kg (Light)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A21
Gotowy
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Jimmy Svensson Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C15
Gotowy
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Max Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B19
Gotowy
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Tony Jonsson Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / Purple / -94,3 kg (Heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
A10
Gotowy
Johan Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / -100,5 kg (Super heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
C8
Gotowy
Mikael Knutsson
FC Phoenix IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:36
Richard Boman Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy)
Black/Brown/Purple
—
(Lördag)
B8
Gotowy
Max Hederström
FC Phoenix IF
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:59
Mikael Marffy Viva Zapata Martial Arts IF