Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / -84,3 kg (Heavy)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D32
Gotowy
Alexandros Kosmidis
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C34
Gotowy
Byron Palma
Panda Dojo IF
Hussein Al Berakdar FC Phoenix IF Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile boys / Blue / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E43
Gotowy
Linus Nolbratt
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Johannes Åkerlund Frontline Academy Örebro
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D26
Gotowy
Isak Nilsson
Hilti BJJ Eskilstuna
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Jonatan Glass Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / 12-13 years / White / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G37
Gotowy
Ebbe Kjellberg
Nacka Dojo IF
Elliot Sundberg Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
Girls / Grey-Orange / 12-13 years / -48 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H38
Gotowy
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Emme Bringeland Oxy Wygrana na punkty - 04:00
Boys / 8-9 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B43
Gotowy
Edwin Ekman
Team Leites Stockholm IF
Erik Karlmark Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys / 8-9 years / White / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A46
Gotowy
Elliot Winqvist
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Danial Mohammed Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / 14-15 years / Green / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F41
Gotowy
Leon Kalyun
Valhalla Jiu Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Alvin Söderström Allstars Kampsportförening
Boys / 12-13 years / Green / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G40
Gotowy
Felix Wargloo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Alexander Eriksson Lets roll bjj
Girls / 12-13 years / Orange / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H40
Gotowy
Felicia Silvernäs
Nacka Dojo IF
Angelina Youssef Lets roll bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C32
Gotowy
Zaid Walid
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Unknown User Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / 8-9 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A43
Gotowy
Emilio Pettersson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Vasiliy Loginov
Juvenile boys / White / -84,3 kg (Heavy)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D33
Gotowy
Jonathan Arrenäs
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Vejen Jemil Hilti BJJ Eskilstuna Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:01
Girls / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B40
Gotowy
Nikole Olave
SKIFT
Sonja Wehlin Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Boys / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E46
Gotowy
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 03:00
Teodor Söderberg SKIFT
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D28
Gotowy
Gustav Holmqvist
Eskilstuna Budoklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Isak Nilsson Hilti BJJ Eskilstuna
Boys / 12-13 years / Green / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G42
Gotowy
Olle Wahlund
IFK Mariefred
Alexander Eriksson Lets roll bjj Wygrana na punkty - 04:00
Boys / 8-9 years / White / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A47
Gotowy
Elliot Winqvist
SKIFT
Zakarias Örtenberg Primate Lounge Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Boys / 10-11 years / Orange / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F65
Gotowy
Henri Kantanen
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Samuel Pinones Basilico Nacka Dojo IF
Juvenile boys / White / -84,3 kg (Heavy)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D34
Gotowy
Alexander Doverlind
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Olle Rehnfeldt Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / Grey / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B44
Gotowy
Erik Karlmark
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Girls / Grey-Yellow / 12-13 years / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H42
Gotowy
Leena Väisänen
Team Leites Stockholm IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Maja Holmqvist Nacka Dojo IF
Boys / 8-9 years / Grey / -34 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Gotowy
Kevin Bergfors
Hilti BJJ Eskilstuna
Wygrana walkowerem - 00:01
Viggo Kölnäs Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E45
Gotowy
Gustav Guve
SKIFT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Hugo Viktorsson Kumlakampsportsförening
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C33
Gotowy
Gustav Palmgren
Hilti BJJ Eskilstuna
Iakovos Kollias Allstars Kampsportförening Wygrana na punkty - 05:00
Boys / 8-9 years / White / -37 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A48
Gotowy
Valter Hedlund
Nacka Dojo IF
Nikita Dmitriev TOP TEN/Ribeiro Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D27
Gotowy
Rami Bahsson
FC Phoenix IF
Wygrana na punkty - 05:00
Omid Amini
Girls / 12-13 years / Orange / -52 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H41
Gotowy
Emelie Mraz
Angelina Youssef Lets roll bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Boys / 14-15 years / Orange / -64 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F43
Gotowy
Kosrat Salman
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Milad Kakar Nacka Dojo IF
Girls / White-Grey / 12-13 years / -60 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G43
Gotowy
Selma Arvor
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Josephine Dernelid Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Girls / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B42
Gotowy
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Полина Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu - USA Wygrana na punkty - 03:00