Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / Blue / -64 kg (Feather)
(Lördag)
C1
Gotowy
Hussein Najjar
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Elvis Nikic Kuduzovic Malmö Mixed Martial Arts IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Adult / Purple / Brown / -76 kg (Light)
(Lördag)
B10
Gotowy
André Brännström
IKSU
Karl Pegers Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Women / Adult / Purple / Brown / -74 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A1
Gotowy
Scarlett Anstiss Liljefors
JJK Samurai
Wygrana na punkty - 07:00
Fanny Lundström GBG MAC IF
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B13
Gotowy
Fredrik Ljunglund
TEAM HC3 KEM-JOH
Dildar Aslan Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 07:00
Juvenile boys / White / Blue / -84,3 kg (Heavy)
(Lördag)
C3
Gotowy
Wail Bolakhrif
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Adult / Purple / Black / -70 kg (Feather)
(Lördag)
A3
Gotowy
Elias Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Razmin Olad Azami Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 07:00
Juvenile boys / White / Blue / -64 kg (Feather)
(Lördag)
C2
Gotowy
Kalle Ergon Malm
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Hussein Najjar Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Adult / Purple / Brown / -76 kg (Light)
(Lördag)
B11
Gotowy
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
André Brännström IKSU
Women / Adult / Purple / Brown / -74 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A2
Gotowy
Martina Gramenius
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Fanny Lundström GBG MAC IF
Juvenile boys / White / Blue / -84,3 kg (Heavy)
(Lördag)
C4
Gotowy
Unknown User
Fenix Budo & Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B15
Gotowy
Anton Åberg
IKSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:09
Douglas Bernal Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Purple / Brown / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
C5
Gotowy
Markus Ljungqvist
Conde IF
Samuel Kvarzell Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / Black / -70 kg (Feather)
(Lördag)
A4
Gotowy
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B16
Gotowy
Felix Hagby
Max Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Men / Adult / Purple / Brown / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
C7
Gotowy
Johan Levinsson
Linköpings Budoklubb
Unknown User Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A5
Gotowy
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Philip Johansson
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B17
Gotowy
Marqus Olofsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Arash Javanbakht Valhalla Jiu Jitsu IF Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / Brown / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
C6
Gotowy
Samuel Kvarzell
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Emil Larsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A6
Gotowy
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana na punkty - 07:00
Christopher Jeanpier Basauri Corrales Nacka Dojo IF
Women / Adult / Purple / Brown/ -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C9
Gotowy
Linn Hansson
Föreningen Team Gringo
Ida Stensson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B14
Gotowy
Dildar Aslan
Prana Jiu Jitsu klubb
Alexander Baffoun Art of Roll IF Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A7
Gotowy
Felix Kull
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Carl Marklund IKSU
Men / Adult / Purple / Brown / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
C8
Gotowy
Emil Larsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Johan Levinsson Linköpings Budoklubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A8
Gotowy
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Rasmus Almström Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 07:00
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B19
Gotowy
Max Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Arash Javanbakht Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A9
Gotowy
Felix Kull
Prana Jiu Jitsu klubb
Johannes Lundström Allstars Kampsportförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Women / Adult / Purple / Brown/ -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C10
Gotowy
Elina Moestam Lindblad
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Linn Hansson Föreningen Team Gringo
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B18
Gotowy
Alexander Baffoun
Art of Roll IF
Wygrana na punkty - 07:00
Anton Åberg IKSU
Juvenile girls / Blue / +65 kg (Heavy)
(Lördag)
B1
Gotowy
Astrid Vikgren
Conde IF
Wygrana na punkty - 05:00
Mika Bokedal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Gotowy
Erik Friberg
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrana walkowerem
Felix Kull Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Adult / Purple / Brown / Black / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B20
Gotowy
Anton Åberg
IKSU
Wygrana na punkty - 07:00
Arash Javanbakht Valhalla Jiu Jitsu IF
Juvenile girls / Blue / +65 kg (Heavy)
(Lördag)
B2
Gotowy
Wilma Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Mika Bokedal Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb