Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(MATS)
37
Gotowy
Olof Tedestam
Växjö Ju-jutsuklubb
Mahmoud Ali Rumble Sports
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
18
Gotowy
Theodore Grenmark
Felix Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys / -44 kg / Yellow/Orange
(MATS)
11
Gotowy
Mate Kacic-Barisic
Art Of Roll IF
Unknown User Föreningen Karlshamn Fightcenter
Boys / -48 kg / Orange
(MATS)
7
Gotowy
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Marco Svikovic Art Of Roll IF
Girls / -44 kg / Yellow
(MATS)
8
Gotowy
Similanna Luangin
Kaisho Kampsportklubb
Felicia Gunnarsson Kaisho Kampsportklubb
Boys / -28 kg / White
(MATS)
1
Gotowy
Samuel Pålsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Vive Heuser YIK.DK / Brotherhood
Boys / -31 kg / White/Grey
(MATS)
1
Gotowy
Odd Hagman
Mölnlycke Academy
Julian Porpora Renegade MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Boys / -28 kg / White
(MATS)
2
Gotowy
Linus Ericson
Team Carvalho Halmstad
Emil Vuckic Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Boys & Girls / -37 kg / Grey/Yellow/Orange
(MATS)
1
Gotowy
Ellie Wallberg
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Boys / -28 kg / White
(MATS)
3
Gotowy
Samuel Pålsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Ahmad Balkotko Bjj3000
Boys / -34 kg / White
(MATS)
4
Gotowy
Emrik Hagman
Mölnlycke Academy
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys & Girls / -37 kg / Grey/Yellow/Orange
(MATS)
2
Gotowy
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Juni Tallefors Växjö Titans Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Boys / -28 kg / White
(MATS)
4
Gotowy
Ali Tamim
Bjj3000
Emil Vuckic Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Boys & Girls / -37 kg / Grey/Yellow/Orange
(MATS)
4
Gotowy
Ellie Wallberg
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Casper Svensson Team Carvalho Halmstad
Boys / -31 kg / White/Grey
(MATS)
2
Gotowy
Julian Porpora
Renegade MMA
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrana na punkty - 03:00
Boys & Girls / -37 kg / Grey/Yellow/Orange
(MATS)
3
Gotowy
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Juni Tallefors Växjö Titans Kampsportsförening
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
9
Gotowy
Isam Cetiner
Bjj3000
Milo Svikovic Art Of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Girls / -44 kg / Yellow
(MATS)
6
Gotowy
Similanna Luangin
Kaisho Kampsportklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Felicia Gunnarsson Kaisho Kampsportklubb
Boys / -48 kg / Orange
(MATS)
5
Gotowy
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Marco Svikovic Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Boys / -28 kg / White
(MATS)
5
Gotowy
Liam Vive Heuser
YIK.DK / Brotherhood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Ali Tamim Bjj3000
Boys / -48 kg / Grey
(MATS)
8
Gotowy
Ludvig Lagerholm
Borås Grappling Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF
Boys / -31 kg / White/Grey
(MATS)
Gotowy
Odd Hagman
Mölnlycke Academy
Julian Porpora Renegade MMA Wygrana walkowerem
Girls / -44 kg / Yellow
(MATS)
7
Gotowy
Similanna Luangin
Kaisho Kampsportklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Felicia Gunnarsson Kaisho Kampsportklubb
Boys / -28 kg / White
(MATS)
6
Gotowy
Linus Ericson
Team Carvalho Halmstad
Ahmad Balkotko Bjj3000 Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -48 kg / Grey
(MATS)
9
Gotowy
Hjalmar Blank Järvinen
Borås Grappling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Viking Hidfalk Nybro Kampsport Center IF
Boys / -44 kg / Yellow/Orange
(MATS)
9
Gotowy
Mate Kacic-Barisic
Art Of Roll IF
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Föreningen Karlshamn Fightcenter
Boys / -28 kg / White
(MATS)
7
Gotowy
Samuel Pålsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Emil Vuckic Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -48 kg / Orange
(MATS)
6
Gotowy
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Marco Svikovic Art Of Roll IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Boys / -28 kg / White
(MATS)
8
Gotowy
Liam Vive Heuser
YIK.DK / Brotherhood
Wygrana na punkty - 03:00
Ahmad Balkotko Bjj3000
Boys / -31 kg / White/Grey
(MATS)
3
Gotowy
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Hector Khanamiri Stevens Fightzone Malmö
Boys & Girls / -28 kg / Grey
(MATS)
Gotowy
Axel Wallentin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Wygrana walkowerem - 03:00
Sofia Brockdorff Helsingør Kampsportscenter
Boys / -44 kg / Yellow/Orange
(MATS)
10
Gotowy
Mate Kacic-Barisic
Art Of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Unknown User Föreningen Karlshamn Fightcenter