Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
Ferdig
Mikael Tarighi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Seier på Walkover
Jimmy Eriksson Kingpin Grappling Academy IF
Male Gi / Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
26
Ferdig
Tim Ahlgren
Supreme Gym
Daniel Rezaee GBG MAC IF Seier på submission - 02:48
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
25
Ferdig
Matteus Isik-David
Majed Alasadi GBG MAC IF Seier med poeng - 04:00
Male Gi / Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
20
Ferdig
Natanael Watchefo
Järfälla Kampsportklubb
Gabriell Sadreahrari Fightzone Malmö Seier på submission - 03:20
Male Gi / Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
22
Ferdig
Marcus Winnerström
Mañana kampsportsklubb
Martins Virsis Järfälla Kampsportklubb Seier på submission - 02:11
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
26
Ferdig
Mourad Chamoun
MMA Center IF
Melina Seidl Fightzone Malmö Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
24
Ferdig
Massimo Lega
GBG MAC IF
Georgije Gavric Art of Roll IF Seier på submission - 02:18
Male Gi / Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
Ferdig
Jimmy Eriksson
Kingpin Grappling Academy IF
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb Seier på Walkover
Male Gi / Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
23
Ferdig
Max Marquard Karlsson
Malmö Muay Thai IF
Seier med poeng - 05:00
Doni Shala Borås Grappling Academy
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(GI)
29
Ferdig
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Seier med poeng - 04:00
Marius Österlund MMA Center IF
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(GI)
28
Ferdig
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(GI)
29
Ferdig
Michaela Pepermans
Marlon Dohlmann Art of Roll IF Seier på submission - 01:19
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
27
Ferdig
Matteus Isik-David
Seier på submission - 01:43
Mourad Chamoun MMA Center IF
Male Gi / Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
24
Ferdig
John Heidenberg
Stark IF
Seier med poeng - 05:00
Ivan Naser CANTAGALO INTERNATIONAL
Male Gi / Male / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
27
Ferdig
Mohsin Khawari
Nacka Dojo IF
Daniel Rezaee GBG MAC IF Seier på submission - 00:42
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(GI)
30
Ferdig
Yunus Razaki
Conde IF
Seier på submission - 01:01
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(GI)
30
Ferdig
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Obaida Khalaili GBG MAC IF Seier med poeng - 04:00
Male Gi / Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(GI)
21
Ferdig
Mikael Tarighi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Gabriell Sadreahrari Fightzone Malmö Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(GI)
33
Ferdig
Gabriel Peterhagen
Mölndal mma center
Theodore Grenmark Seier på submission - 01:21
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(GI)
31
Ferdig
Michaela Pepermans
Seier på submission - 00:36
Isac Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Boys Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(GI)
34
Ferdig
Jackson Kvist
GBG MAC IF
Seier på submission - 00:52
Dario Schumacher Fightzone Malmö
Male Gi / Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
25
Ferdig
Victor Blomstrand
Frontline Academy Örebro
Seier på submission - 01:13
Samuel Peterson Järfälla Kampsportklubb
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(GI)
32
Ferdig
Wilhelm Johansson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Theo Petrovic Fightzone Malmö Seier på submission - 01:00
Boys Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(GI)
Ferdig
Theodore Grenmark
Seier på Walkover
Oskar Sjöblom GBG MAC IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(GI)
28
Ferdig
Majed Alasadi
GBG MAC IF
Melina Seidl Fightzone Malmö Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(GI)
32
Ferdig
Marlon Dohlmann
Art of Roll IF
Seier med poeng - 04:00
Yunus Razaki Conde IF
Male Gi / Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
26
Ferdig
Martins Virsis
Järfälla Kampsportklubb
Johannes Cavallin Fightzone Malmö Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(GI)
31
Ferdig
Marius Österlund
MMA Center IF
Seier med poeng - 04:00
Obaida Khalaili GBG MAC IF
Boys Gi / Orange / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(GI)
35
Ferdig
Jackson Kvist
GBG MAC IF
Denice Gustafsson Seier på submission - 01:39
Male Gi / Male / White / Adult / -76 kg (Light)
(GI)
27
Ferdig
Max Marquard Karlsson
Malmö Muay Thai IF
John Heidenberg Stark IF Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -73,0 kg
(GI)
Ferdig
Axel Andersson
Supreme Gym
Seier på Walkover
Loke Cederqvist Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(GI)
33
Ferdig
Wilhelm Johansson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Theo Petrovic Fightzone Malmö Seier med poeng - 04:00