Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-11
Ferdig
Jonathan Gonzales Repetto
Team Leites Stockholm IF
John Malm Gävle Ju-Jutsu Seier på submission - 02:43
Men / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
Ferdig
Jonas Derwinger
SKIFT
Robert Berggren Team Leites Stockholm IF Seier på Walkover
Men / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
F-4
Ferdig
Johan Hjälte
Gävle Ju-Jutsu
Seier med poeng - 05:00
Magnus Karlsson Team Leites Stockholm IF
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
H-8
Ferdig
Mohsin Khawari
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 06:00
Willian Paixao Quintella BJJ
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-9
Ferdig
Anton Pellijeff
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Seier på submission - 02:17
Kalle Ergon Malm Prana Jiu Jitsu klubb
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 20th October)
B-9
Ferdig
Helen Lindborg
Liljeholmen BJJ & MMA
Rebecca Ivarson Dala BJJ Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:32
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
G-4
Ferdig
Mattias Bratt
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Samurang Fightcenter IF
Men / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
A-10
Ferdig
Aris Lövgren
Team Leites Stockholm IF
Daniel Lundin Team Macc Seier på submission - 01:28
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-10
Ferdig
Jaafar Al-Rammahi
Hilti BJJ Eskilstuna
Abdullah Alaasar Telge BJJ & MMA Seier på submission - 04:18
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-12
Ferdig
Ali Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:52
Daniel Sundberg Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
F-7
Ferdig
Jonathan Zeerak
Liljeholmen BJJ & MMA
Danilo Cusanno Föreningen Team Hang Loose Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-9
Ferdig
Unknown User
Team Leites Stockholm IF
Dastan Tadzhibaev Allstars Kampsportförening Seier på submission - 01:59
Men / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
H-9
Ferdig
Fredrik Jäderblom
Bålsta Dojo IF
Christopher Toala Art Of Roll IF Seier på submission - 03:01
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
B-12
Ferdig
Mira Penttilä
Finnfighters' Gym
Ibis Feliú Föreningen Team Hang Loose Seier på submission - 04:33
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
G-7
Ferdig
Niklas Hultman
Grapplingsällskapet Livhusaren
Marcus Holmberg Lets roll bjj Seier på submission - 01:29
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
E-9
Ferdig
Roman Yusupov
Samurang Fightcenter IF
Seier på submission - 02:14
Fredrik Emerson Dynamix Köping Idrottsförening
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-12
Ferdig
Agus Artika
Supreme Gym
Seier på submission - 02:25
Sackarias Drogba Abdulaziz Järfälla Kampsportklubb
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-10
Ferdig
Hassan Mohebbi
JJK Samurai
Nicklas Wallgren Allstars Kampsportförening Seier på submission - 01:03
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday 20th October)
G-8
Ferdig
Robin Eriksson
IKSU
Seier på submission - 02:19
Marcus Bygdén Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Men / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
H-6
Ferdig
Adam Sandebring
Team Leites Stockholm IF
Linus Cidrin Combat Academy IF Täby Seier med poeng - 05:00
Men / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday 20th October)
F-10
Ferdig
Hamza Abbas
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 04:05
Precious (danilo) Sam Team Leites Stockholm IF
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-11
Ferdig
Khalid Sheik
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier på submission - 02:07
Oktay Aliyev Allstars Kampsportförening
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Sunday 20th October)
E-6
Ferdig
Hugo Hjorth
Seier med poeng - 05:00
Vilmer Schönbeck SKIFT
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
B-13
Ferdig
Ellen Turås
Hudik BJJ IF
Pegah Javaheri Dynamix Köping Idrottsförening Seier på submission - 01:49
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
A-14
Ferdig
Lucas Kulwicki
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Haydar Mashin Växjö Titans Kampsportsförening
Men / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday 20th October)
D-13
Ferdig
Hassan Mohammedi
Växjö Titans Kampsportsförening
Seier på submission - 04:50
Mustafa Moradi JJK Samurai
Men / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
G-5
Ferdig
Niklas Larsson
Gävle Ju-Jutsu
Seier med poeng - 05:00
Maximilian Araneda Team Leites Stockholm IF
Women / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday 20th October)
B-10
Ferdig
Ida Nyquist
Borlänge kampsportförening
Christina Triantafyllopoulou Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 00:33
Men / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday 20th October)
F-8
Ferdig
Emil Nilsson
Viva Zapata Martial Arts IF
Daniel Lopez Nacka Dojo IF Seier på submission - 04:25
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday 20th October)
B-14
Ferdig
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Rebecka Alfredsson Samurang Fightcenter IF Seier på submission - 01:32
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday 20th October)
C-12
Ferdig
Dastan Tadzhibaev
Allstars Kampsportförening
Nicklas Wallgren Allstars Kampsportförening Seier på submission - 00:05
Juvenile boys / White / -64 kg (Feather)
(Sunday 20th October)
D-7
Ferdig
Jaafar Al-Rammahi
Hilti BJJ Eskilstuna
Kalle Ergon Malm Prana Jiu Jitsu klubb Seier med poeng - 05:00