Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Eduardo Olsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Seier på Walkover
Nik Tavakolian Combat Academy IF Täby
Male / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
16
Ferdig
Christos Bougiotas Cronlund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Leonardo Gonzalez Balotin Combat Academy IF Täby
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Anton Ekström
IF Norrköping Kampsport
Seier på Walkover
Upal Khan Team Leites Stockholm IF
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Upal Khan
Team Leites Stockholm IF
Stefan Forsgren Viva Zapata Martial Arts IF Seier på Walkover
Male Absolute / White / Adult / -76
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Joel Katzenstein
Viva Zapata Martial Arts IF
Reza Amjadi Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier på Walkover
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
1
Ferdig
Anton Ekström
IF Norrköping Kampsport
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Andreas Näslund Viva Zapata Martial Arts IF
Male / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
1
Ferdig
Patrik Längerberg
Hilti Knivsta Fightcenter
Seier på submission - 04:10
Peter Rosendahl Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
1
Ferdig
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Eddie Sundvall Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier på submission - 02:31
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
2
Ferdig
Anders Adolfsson
Combat Academy IF Täby
Seier på submission
Johnny Lätt Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Seier på Walkover
Rikard Roos
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Ingemar Pettersson
Seier på Walkover
Patrik Thomasson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
3
Ferdig
Eddie Sundvall
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Victor Ramirez Panda Dojo IF
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
3
Ferdig
Niklas Kraft
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Ove Gavelin FLOW MMA JÄRNA Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Upal Khan
Team Leites Stockholm IF
Seier på Walkover - 00:13
Patrik Tuvinger Hilti BJJ Stockholm
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
2
Ferdig
Stefan Forsgren
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier med poeng - 05:00
Mats Hagberg
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
4
Ferdig
Ingemar Pettersson
Seier på submission - 04:49
Philip O Connor Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Unknown User
IF Norrköping Kampsport
Seier på Walkover
Eric Lacabanne Kingpin Grappling Academy IF
Male / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
2
Ferdig
Patrik Längerberg
Hilti Knivsta Fightcenter
David Liljegren Hilti BJJ Stockholm Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:31
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
3
Ferdig
Claudio Ramirez
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 05:00
Stefan Forsgren Viva Zapata Martial Arts IF
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
5
Ferdig
Ove Gavelin
FLOW MMA JÄRNA
Daniel Brevitz Combat Academy IF Täby Seier med poeng - 05:00
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
4
Ferdig
Anders Adolfsson
Combat Academy IF Täby
Björn Örtenberg IF Norrköping Kampsport Seier på submission - 04:24
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
5
Ferdig
Jennifer Granelius
Seier på submission - 03:14
Lotta Olofsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
9
Ferdig
Eduardo Olsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Wilmer Persson Team Leites Stockholm IF
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
5
Ferdig
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Seier på submission - 04:20
Anders Adolfsson Combat Academy IF Täby
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Patrik Thomasson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Ove Gavelin FLOW MMA JÄRNA Seier på Walkover
Male / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
4
Ferdig
Anton Ekström
IF Norrköping Kampsport
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF Seier på submission - 04:02
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Suhain Munshi
Team Leites Stockholm IF
Nik Tavakolian Combat Academy IF Täby Seier på Walkover
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 2
(Poseidon Sunday Challenge)
6
Ferdig
Niklas Kraft
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Philip O Connor Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Poseidon Sunday Challenge)
9
Ferdig
Jonas Edberg
Stockholm BJJ-Center
Viktor Hervieu Team Leites Stockholm IF Seier på submission - 03:22
Female / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Poseidon Sunday Challenge)
6
Ferdig
Jennifer Granelius
Alma-mia Ugarte Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male / White / Adult / -94,3 kg (Heavy) Group 1
(Poseidon Sunday Challenge)
6
Ferdig
Johnny Lätt
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:29
Victor Ramirez Panda Dojo IF
Male / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Poseidon Sunday Challenge)
Ferdig
Wilmer Persson
Team Leites Stockholm IF
Seier på Walkover
Suhain Munshi Team Leites Stockholm IF