Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys & Girls/White & Yellow/-52 kg/-56 kg/14-15 years
(Lördag EM)
B11
Ferdig
Saga Svärd
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj
Boys & Girls/White/- 44 kg/-48 kg/ 8-9 years
(Lördag EM)
B1
Ferdig
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Atle Göransson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Boys & Girls/White/-37 kg/-40 kg/8-9 years
(Lördag EM)
A1
Ferdig
Eira Göransson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Agnes Gråberg Östersunds Jeet Kune Do Seier med poeng - 03:00
Boys & Girls/White/-37 kg/-40 kg/8-9 years
(Lördag EM)
A2
Ferdig
Hasan Natour
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Seier på submission - 00:39
Boys & Girls/ White & Orange/-40 kg/-44 kg/12-13 years
(Lördag EM)
B4
Ferdig
Joeline Sandberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Even Kroppan TBJJK Seier på submission - 02:02
Boys/Grey, Yellow & Orange/-37 kg/-40 kg/10-11 years
(Lördag EM)
A7
Ferdig
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Sune Dragsten Wake Team Trondheim Bjj Seier med poeng - 04:00
Boys & Girls/White/- 44 kg/-48 kg/ 8-9 years
(Lördag EM)
B2
Ferdig
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seier på submission - 02:26
Atle Göransson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys & Girls/White/-37 kg/-40 kg/8-9 years
(Lördag EM)
A3
Ferdig
Eira Göransson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Hasan Natour Östersunds Jeet Kune Do Klubb Seier på submission - 00:39
Boys & Girls/ White & Orange/-40 kg/-44 kg/12-13 years
(Lördag EM)
B5
Ferdig
Joeline Sandberg
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seier med poeng - 04:00
Ali Alomar Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys & Girls/White/-37 kg/-40 kg/8-9 years
(Lördag EM)
A4
Ferdig
Agnes Gråberg
Östersunds Jeet Kune Do
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Seier på submission - 00:31
Boys/Grey, Yellow & Orange/-37 kg/-40 kg/10-11 years
(Lördag EM)
A8
Ferdig
Maximus Åberg
Hilti BJJ Stockholm
Konrad Vik Team Trondheim Bjj Seier på submission - 01:41
Boys & Girls/White/-37 kg/-40 kg/8-9 years
(Lördag EM)
A5
Ferdig
Eira Göransson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Maximus Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb Seier på submission - 00:25
Boys & Girls/White/- 44 kg/-48 kg/ 8-9 years
(Lördag EM)
B3
Ferdig
Cornelia Nissilä
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Atle Göransson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Boys & Girls/White/-37 kg/-40 kg/8-9 years
(Lördag EM)
A6
Ferdig
Agnes Gråberg
Östersunds Jeet Kune Do
Seier på submission - 00:56
Hasan Natour Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys & Girls/ White & Orange/-40 kg/-44 kg/12-13 years
(Lördag EM)
B6
Ferdig
Even Kroppan
TBJJK
Seier på submission - 00:41
Ali Alomar Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys/Grey, Yellow & Orange/-37 kg/-40 kg/10-11 years
(Lördag EM)
A9
Ferdig
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng
Maximus Åberg Hilti BJJ Stockholm
Boys & Girls/White & Yellow/-52 kg/-56 kg/14-15 years
(Lördag EM)
B7
Ferdig
Saga Svärd
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj Seier på submission - 01:35
Boys & Girls/White & Orange/-40 kg/-44 kg/ 12-13 years/Round 2
(Lördag EM)
B8
Ferdig
Ali Alomar
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Even Kroppan TBJJK Seier på submission - 00:56
Boys/Grey, Yellow & Orange/-37 kg/-40 kg/10-11 years
(Lördag EM)
A10
Ferdig
Sune Dragsten Wake
Team Trondheim Bjj
Seier med poeng - 04:00
Konrad Vik Team Trondheim Bjj
Boys & Girls/White & Yellow/-52 kg/-56 kg/14-15 years
(Lördag EM)
B9
Ferdig
Saga Svärd
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj Seier på submission - 01:15
Boys & Girls/White & Orange/-40 kg/-44 kg/ 12-13 years/Round 2
(Lördag EM)
B10
Ferdig
Ali Alomar
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seier på submission - 03:14
Joeline Sandberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys/Grey, Yellow & Orange/-37 kg/-40 kg/10-11 years
(Lördag EM)
A11
Ferdig
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 04:00
Konrad Vik Team Trondheim Bjj
Boys/Grey, Yellow & Orange/-37 kg/-40 kg/10-11 years
(Lördag EM)
A12
Ferdig
Sune Dragsten Wake
Team Trondheim Bjj
Seier på submission - 03:54
Maximus Åberg Hilti BJJ Stockholm
Boys & Girls/White & Orange/-40 kg/-44 kg/ 12-13 years/Round 2
(Lördag EM)
B12
Ferdig
Even Kroppan
TBJJK
Seier på submission - 02:06
Joeline Sandberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb