Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Junior III / -45.3 kg
(Day 1)
A29
Ferdig
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Seier på submission - 01:28
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
E22
Ferdig
Abraham Eriksson
Conde IF
Daniel Mateo Oviedo Zapata FC Phoenix IF Seier på submission - 01:30
Boys Gi / White / Pee Wee II / -27 kg
(Day 1)
Ferdig
Thor Wickman
MMA Center IF
Björn Grunnesjö MMA Center IF Seier på Walkover
Boys Gi / Grey / Junior III / -52.5 kg
(Day 1)
E25
Ferdig
Zilas Lundström
MMA Center IF
Felipe Machado Fightzone Malmö Seier på submission - 00:07
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
B22
Ferdig
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Seier på submission - 00:27
Cassandra Baes Svedala Kampsportsförening
Girls Gi / Yellow / Junior III / -36,2 kg
(Day 1)
A32
Ferdig
Aurelia García Thekkethala
Ultimate Gym Idrottsförening.
Selma Eliasson Ultimate Gym Idrottsförening. Seier med poeng - 04:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
D17
Ferdig
Yousef Shabo
FC Phoenix IF
Seier med poeng - 05:00
Stanislav Matsotskyi Växjö Titans Kampsportsförening
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
B23
Ferdig
Hel Frisk
Kingpin Grappling Academy IF
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Seier på submission - 02:47
Boys Gi / Yellow / Junior III / -45.3 kg
(Day 1)
A30
Ferdig
Noah Emilsdotter
Gracie Stockholm Competition Team
Seier på submission - 01:08
Jesaja Lundgren Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Pee Wee II / -33,20 kg
(Day 1)
C32
Ferdig
Andreas Tullock Haglund
MMA Center IF
Seier på submission - 01:32
Tiago Forsberg Kingpin Grappling Academy IF
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
E28
Ferdig
Mikael Tarighi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Miguel Alfaro Rojas Dynamix Herrljunga
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
D18
Ferdig
Rasmus Varberg
Fightzone Malmö
Seier på submission - 00:37
Matheus Ferreira MMA Center IF
Boys Gi / White / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C29
Ferdig
Adam Berencreutz
Gracie Barra Skallsjö
Assar Strand Conde IF Seier på submission - 01:15
Girls Gi / Yellow / Junior III / -36,2 kg
(Day 1)
A33
Ferdig
Aurelia García Thekkethala
Ultimate Gym Idrottsförening.
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 01:13
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
B28
Ferdig
Devid Di Porto
FC Phoenix IF
Seier på submission - 02:33
Robin Karlsson Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior III / -42.3 kg
(Day 1)
A35
Ferdig
Sigge Jormvik
Kingpin Grappling Academy IF
Tor Leidehall Borås Grappling Academy Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C30
Ferdig
Theodor Bonde
Föreningen Redline
Oliver Karlsson MMA Center IF Seier på submission - 01:24
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
D20
Ferdig
Jonas Andersson
MMA Center IF
Seier med poeng - 05:00
Doni Shala Borås Grappling Academy
Girls Gi / Yellow / Junior III / -36,2 kg
(Day 1)
A34
Ferdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 01:14
Selma Eliasson Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys Gi / White / Pee Wee II / -33,20 kg
(Day 1)
C33
Ferdig
Tiago Forsberg
Kingpin Grappling Academy IF
Ricardo Marley Barbosa IFK Mariefred Seier på submission - 01:03
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
B24
Ferdig
Sofia Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Seier med poeng - 04:00
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
E23
Ferdig
Johan Borg-Tidholm
FC Phoenix IF
Abraham Eriksson Conde IF Seier med poeng - 05:00
Girls Gi / Grey / Junior II / -42.3 kg
(Day 1)
B25
Ferdig
Cassandra Baes
Svedala Kampsportsförening
Hel Frisk Kingpin Grappling Academy IF Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C34
Ferdig
Matheo Tanha
MMA Center IF
Henri Seidl Fightzone Malmö Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior III / -52.5 kg
(Day 1)
E26
Ferdig
Zilas Lundström
MMA Center IF
Joel Hjelmsten Valhalla Jiu Jitsu IF Seier på submission - 01:23
Boys Gi / Grey / Junior III / -42.3 kg
(Day 1)
A36
Ferdig
Chebu Altamirano Ponce
MMA Center IF
Seier på submission - 03:09
Ture Boström Elias MMA Center IF
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
E29
Ferdig
Gabriel Öhrstedt
JJK Samurai
Seier på submission - 04:35
Miguel Alfaro Rojas Dynamix Herrljunga
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Ferdig
Stanislav Matsotskyi
Växjö Titans Kampsportsförening
Matheus Ferreira MMA Center IF Seier på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
B29
Ferdig
Caspian Laago
Valhalla Jiu Jitsu IF
Seier med poeng - 07:00
Alan Alaa Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
A41
Ferdig
Kimmo Schadewitz
FC Phoenix IF
Peter Flood Monaghan West Coast Jiu-Jitsu Varberg Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
D21
Ferdig
Christopher Ahlgren
Svedala Kampsportsförening
Johannes Balatsos FC Phoenix IF Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III / -30,20 kg
(Day 1)
C35
Ferdig
Gabriel Alfaro Rizzi
Dynamix Herrljunga
Seier med poeng - 03:00
Grim Höglund Samurang Fightcenter IF