Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-18
Ferdig
Fabian Kalf-Hansen
IF Stockholm BJJ-Center
Seier med poeng - 05:00
Tesfu Woldai Combat Academy IF Täby
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-13
Ferdig
Anton Särnstedt
Gävle Ju-Jutsu
Seier med poeng - 07:00
Kevin Kullman Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
13
Ferdig
Saad Ahmed
GB Gym
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Sylvester Kollin Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-19
Ferdig
Samuel Greenall
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
17
Ferdig
Matin Ahmadi
Frontline Academy Örebro
Seier med poeng - 05:00
Philip Lindbom Alpha Training Center IF
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Ferdig
Jonathan Wingård
Samurang Fightcenter IF
Seier på Walkover
Joacim Fredriksson Combat Academy IF Täby
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-22
Ferdig
Sebastian Sohlberg Björk
Gävle Ju-Jutsu
Hamza Abbas Amanzi Seier på submission - 01:12
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-15
Ferdig
Erik Boije
Gävle Ju-Jutsu
Seier på submission - 04:05
Daniel Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
14
Ferdig
Jakob Lejonstad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier på submission - 01:24
Soufian Lemkaddem Orca Jiu Jitsu
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
19
Ferdig
Caroline Björklund
Viva Zapata Martial Arts IF
Seier på submission - 03:13
Linn Bergman Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
16
Ferdig
John Livsey
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:20
José Luis Lombardi Ground Game Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
20
Ferdig
Leo Årman
Telge BJJ & MMA
Seier med poeng - 05:00
Daniel Nordquist Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-20
Ferdig
Tesfu Woldai
Combat Academy IF Täby
Seier på submission - 04:48
Samuel Greenall Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
19
Ferdig
Sirin Tiftikci
Aura Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Estelle Byström IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-16
Ferdig
Erik Sandberg
Team Macc
Seier på submission - 04:52
Björn Johansson Wernesten Gävle Ju-Jutsu
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-17
Ferdig
Jonathan Wingård
Samurang Fightcenter IF
Seier på submission - 00:49
Erik Boije Gävle Ju-Jutsu
Male Gi / Purple / Master 3 / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-20
Ferdig
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Kim Franson Gracie Stockholm Competition Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
17
Ferdig
Mattias Hellström
Ekerö BJJ klubb
Seier på submission - 00:53
José Luis Lombardi Ground Game Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-23
Ferdig
Volkan Coskun
REI Botkyrka Kampsportscenter
Seier med poeng - 05:00
Christian Hanna Telge BJJ & MMA
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
22
Ferdig
Rafael Feitosa
Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Seier med poeng - 05:00
Nikola Gajic Aura Jiu-Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
21
Ferdig
Leo Årman
Telge BJJ & MMA
Seier med poeng - 05:00
Abdalla Ali
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-18
Ferdig
Björn Johansson Wernesten
Gävle Ju-Jutsu
Erik Boije Gävle Ju-Jutsu Seier på submission - 03:57
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
20
Ferdig
Nina Lilja
021 Grappling
Seier med poeng - 05:00
Paula Ciobanu Amanzi
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-26
Ferdig
Mattias Hökenström
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 05:00
Valter Walley Salma Djurgårdens IF Kampsportsförening
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
23
Ferdig
Leo Fröderberg
Checkmat Haninge
Jack Allegren Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 02:49
Male Gi / Purple / Master 3 / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-21
Ferdig
Alexander Olsson Sarr
Team Leites Stockholm IF
Seier på submission - 00:56
Nader Goudarzi Team Leites Stockholm IF
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-21
Ferdig
Fabian Kalf-Hansen
IF Stockholm BJJ-Center
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Seier på submission - 02:50
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
25
Ferdig
Camille Desbiolles
Amanzi
Miski M. Ahmed Manzizila Allstars Kampsportförening Seier på submission - 02:47
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
18
Ferdig
Tor Eimre
Combat Academy IF Täby
Seier på submission - 02:56
John Livsey Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
23
Ferdig
Abdalla Ali
Nikola Gajic Aura Jiu-Jitsu Seier på submission - 01:57
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-23
Ferdig
Christopher Lee-Klockare
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Sasa Ristic Viva Zapata Martial Arts IF Seier på submission - 04:58
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-24
Ferdig
Sebastian Sohlberg Björk
Gävle Ju-Jutsu
Christian Hanna Telge BJJ & MMA Seier på submission - 02:42