Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -69 kg till Above 69,0 kg
(Day 1)
C54
Afgelopen
Emre Canak
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Olle Edgarsson Föreningen Team Hang Loose
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg till -36,2 kg
(Day 1)
B20
Afgelopen
Adrian Ovalle
Lets roll bjj
Gabriel Nilsson Orca Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg till -36,2 kg
(Day 1)
C11
Afgelopen
Samuele Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Viggo Kölnäs Team Leites Stockholm IF
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
B29
Afgelopen
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
A20
Afgelopen
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wilton Wendel Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / Grey / (10yrs-11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
Boys Gi - Girls Gi / Grey / (12yrs-13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
B38
Afgelopen
Linn Hallgren
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Melwin Hansson SKIFT
Boys Gi / Grey / (14yrs-15yrs) / -60,5 kg till -65,0 kg
(Day 1)
B51
Afgelopen
Roubi Kohzadi
Hugo Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Yellow / (9yrs-10yrs) / -33,2 kg till 36,2 kg
(Day 1)
Boys Gi / Yellow / (12yrs-13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
C53
Afgelopen
Kian Benali
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Oskar Nordén Nacka Dojo IF
Boys Gi / Orange / (11yrs-12yrs) / -39,3 kg till -40.3 kg
(Day 1)
B32
Afgelopen
Frank Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Marcus Frösell Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Orange / (11yrs-12yrs) / -44.3 kg till 45,3 kg
(Day 1)
B35
Afgelopen
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / Green / Teen II (13yrs-14yrs) / -48.3 kg till 52,5 kg
(Day 1)
A46
Afgelopen
Alvin Söderström
Allstars Kampsportförening
Felix Wargloo
Girls Gi / Exception Belt Class / (14yrs-15yrs) / -52,5 till -56,5 kg
(Day 1)
B50
Afgelopen
Minja Lehtinen
Polar Jiu Jitsu Team
Emelie Janus Panda Dojo IF
Boys Gi / White - Grey / (9yrs-10yrs) / -27 kg till -30,2 kg
(Day 1)
C1
Afgelopen
Roy Grizzly Kaven
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Overgave - 00:39
Boys Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 21 kg till -22 kg
(Day 1)
A1
Afgelopen
Léon Sirvaut
Team Leites Stockholm IF
Zacharias Douglah Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / White - Grey / (9yrs-10yrs) / -27 kg till -30,2 kg
(Day 1)
C2
Afgelopen
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Gewonnen via Overgave - 02:03
Viggo Qvist Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
B1
Afgelopen
Manfred Larsson
SKIFT
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Overgave - 00:18
Boys Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 21 kg till -22 kg
(Day 1)
Afgelopen
Constantine Wa
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Walkover
Max Eriksson Team Leites Stockholm IF
Girls Gi - Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -36,2 kg till -39,3 kg
(Day 1)
B4
Afgelopen
Otilia Järefjord
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White - Grey / (9yrs-10yrs) / -27 kg till -30,2 kg
(Day 1)
C3
Afgelopen
Roy Grizzly Kaven
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 02:53
Boys Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 21 kg till -22 kg
(Day 1)
A2
Afgelopen
Amir Boudjema
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Nico Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 21 kg till -22 kg
(Day 1)
A3
Afgelopen
Zacharias Douglah
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 02:00
Constantine Wa Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
B2
Afgelopen
Manfred Larsson
SKIFT
Gewonnen via Overgave - 00:51
Fredrik Gärtner Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / White - Grey / (9yrs-10yrs) / -27 kg till -30,2 kg
(Day 1)
C4
Afgelopen
Adrian Feiger
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 00:17
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys Gi / White - Grey / (9yrs-10yrs) / -27 kg till -30,2 kg
(Day 1)
C5
Afgelopen
Viggo Qvist
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 01:41
Boys Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 21 kg till -22 kg
(Day 1)
Afgelopen
Max Eriksson
Team Leites Stockholm IF
Amir Boudjema Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Walkover
Boys Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 21 kg till -22 kg
(Day 1)
A4
Afgelopen
Léon Sirvaut
Team Leites Stockholm IF
Nico Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Gewonnen via Overgave - 00:20
Girls Gi - Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -36,2 kg till -39,3 kg
(Day 1)
B5
Afgelopen
Otilia Järefjord
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Elton Alenmalm Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg till -36,2 kg
(Day 1)
C7
Afgelopen
Samuele Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Viggo Kölnäs Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Overgave - 01:00
Boys Gi - Girls Gi / White - Grey / (6yrs-7yrs) / 24-25 kg
(Day 1)
A5
Afgelopen
Estelle Littenström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF Gewonnen op Beslissing - 02:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Day 1)
B3
Afgelopen
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Gewonnen via Overgave - 01:05
Fredrik Gärtner Team Leites Stockholm IF