Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B1
Afgelopen
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 03:00
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Kids / Girls 6-7 years / White / -25 kg
(LÖRDAG)
D1
Afgelopen
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
won-by.W - 03:00
Miranda Skaghammar Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Boys 6-7 years / Grey / -25 kg
(LÖRDAG)
A1
Afgelopen
Jack Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb won-by.W - 03:00
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -31 kg
(LÖRDAG)
C1
Afgelopen
Alex Fredin
won-by.W
Jasmine Uusimaa Olin Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
Kids / Boys 6-7 years / Grey / -25 kg
(LÖRDAG)
A2
Afgelopen
Pontus Holmblad
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Daniel Alamin Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kids / Girls 6-7 years / White / -25 kg
(LÖRDAG)
D3
Afgelopen
Miranda Skaghammar
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Elina Palme Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -31 kg
(LÖRDAG)
C2
Afgelopen
Adèle Persson
IF Fight Zone - Stockholm
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B2
Afgelopen
Frans Gidlund
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W
Alexander Khan Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
D4
Afgelopen
Ellen Gugala
Telge BJJ & MMA
Tilda Zuber Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 00:37
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
C3
Afgelopen
Fillipos Kokkalis
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF won-by.W - 00:33
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B3
Afgelopen
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
won-by.W - 03:00
Nemo Lundegard Matz Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Boys 6-7 years / White / -28 kg
(LÖRDAG)
A3
Afgelopen
Noel Kango
won-by.W - 03:00
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Kids / Girls 6-7 years / White / -25 kg
(LÖRDAG)
D5
Afgelopen
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Elina Palme Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 00:36
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -31 kg
(LÖRDAG)
C4
Afgelopen
Alex Fredin
won-by.W
Adèle Persson IF Fight Zone - Stockholm
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -31 kg
(LÖRDAG)
C5
Afgelopen
Jasmine Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W - 03:00
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
D6
Afgelopen
Tuva Lindén
Daniella Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B4
Afgelopen
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Frans Gidlund Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
D7
Afgelopen
Julia Fredin
won-by.W - 00:09
Ellen Gugala Telge BJJ & MMA
Kids / Boys 6-7 years / Grey / -25 kg
(LÖRDAG)
A4
Afgelopen
Jack Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pontus Holmblad Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 03:00
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
C6
Afgelopen
Lukas Isaksson
Team Leites Stockholm IF
won-by.W
Malte Björk
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B5
Afgelopen
Alexander Khan
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 02:25
Nemo Lundegard Matz Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
D8
Afgelopen
Tilda Zuber
Poseidon Jiu Jitsu Academy
won-by.W - 03:00
Daniella Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -31 kg
(LÖRDAG)
C8
Afgelopen
Alex Fredin
won-by.W - 00:52
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Boys 6-7 years / Grey / -25 kg
(LÖRDAG)
A5
Afgelopen
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
won-by.W - 03:00
Daniel Alamin Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -31 kg
(LÖRDAG)
C9
Afgelopen
Jasmine Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W
Adèle Persson IF Fight Zone - Stockholm
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B6
Afgelopen
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Frans Gidlund Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 02:39
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
D9
Afgelopen
Tuva Lindén
won-by.W - 00:08
Ellen Gugala Telge BJJ & MMA
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
C7
Afgelopen
Fillipos Kokkalis
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gustaf Sandborg Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 01:36
Kids / Girls 8-9 years / Grey / -34 kg
(LÖRDAG)
D10
Afgelopen
Julia Fredin
won-by.W - 03:00
Tilda Zuber Poseidon Jiu Jitsu Academy
Kids / Boys 6-7 years / White / -28 kg
(LÖRDAG)
A6
Afgelopen
Sebastian Larsson
Orca Jiu Jitsu
Elias Sahin Poseidon Jiu Jitsu Academy won-by.W - 00:23
Kids / Boys 6-7 years / White / -22 kg
(LÖRDAG)
B7
Afgelopen
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
won-by.W - 01:36
Alexander Khan Poseidon Jiu Jitsu Academy