Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1
Afgelopen
Danial Etemady Qeshmy
Järfälla Kampsportklubb
Gewonnen via Punten - 05:00
Hannes Rosten Hilti BJJ Eskilstuna
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-1
Afgelopen
Joacim Fredriksson
Combat Academy IF Täby
Gucci Farucci Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2
Afgelopen
Yosef Al-Mashat
Hilti Västerås Bjj Klubb
Viggo Frostborg Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-4
Afgelopen
Sami Lehmussaari
Fight club gullmarsplan
Gewonnen via Punten - 06:00
Jonas Herrmann Hilti BJJ Eskilstuna
Male Gi / Brown / Adult - Master / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-1
Afgelopen
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:47
Henrik Brunge Viva Zapata Martial Arts IF
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-2
Afgelopen
Hassan Muhieddine
Järfälla Kampsportklubb
Gewonnen via Overgave - 03:47
Joacim Fredriksson Combat Academy IF Täby
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3
Afgelopen
Adrian Stenberg
Sundsvalls Budoklubb
Gewonnen via Overgave - 00:15
Arvid Ullman Stark IF
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4
Afgelopen
Per Fagerström
Liljeholmen BJJ & MMA
Hugo Wenzel IKSU Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
Afgelopen
Sackarias Drogba Abdulaziz
Järfälla Kampsportklubb
Gewonnen via Walkover - 00:00
Mattias Magnusson Föreningen Team Gringo
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Hannes Lundholm
Sundsvalls Budoklubb
Oliver Askew Telge BJJ & MMA Gewonnen via Overgave - 00:04
Male Absolute Gi / Brown / Adult to Master / Open Weight
(Day 1)
1-3
Afgelopen
Paul Grönborg
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 04:22
Henrik Brunge Viva Zapata Martial Arts IF
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5
Afgelopen
Danial Etemady Qeshmy
Järfälla Kampsportklubb
Viggo Frostborg Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
Afgelopen
Mahram Ahmadi
Karlskoga Budoklubb
Gewonnen via Walkover
Mattias Magnusson Föreningen Team Gringo
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-4
Afgelopen
Tän Sasivanij
Viva Zapata Martial Arts IF
Ali Rizwan Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Overgave - 01:03
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Dildar Aslan
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 06:00
Piotr Jakaczynski Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6
Afgelopen
Adrian Stenberg
Sundsvalls Budoklubb
Gewonnen via Overgave - 02:04
Hugo Wenzel IKSU
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-3
Afgelopen
Gucci Farucci
Hassan Muhieddine Järfälla Kampsportklubb Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:18
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
9
Afgelopen
Leo Fröderberg
Checkmat Haninge
Tam Vendel Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:07
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Martin Uslenghi
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Hannes Lundholm Sundsvalls Budoklubb Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-2
Afgelopen
Sackarias Drogba Abdulaziz
Järfälla Kampsportklubb
Gewonnen via Punten - 06:00
Mahram Ahmadi Karlskoga Budoklubb
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Natanael Watchefo
Järfälla Kampsportklubb
Ivan Zidar Allstars Kampsportförening Gewonnen via Overgave - 01:55
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-9
Afgelopen
JORGE SANTOS
Sundsvalls Budoklubb
Gewonnen via Overgave - 05:27
David Dotzsky
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
7
Afgelopen
Danial Etemady Qeshmy
Järfälla Kampsportklubb
Hugo Wenzel IKSU Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-11
Afgelopen
Mikael Marffy
Viva Zapata Martial Arts IF
Gewonnen via Overgave - 05:54
Christopher Lee-Klockare Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Felix Lien Sarin
Stark IF
Gewonnen via Punten - 06:00
Tobias Marmheden IKSU
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
10
Afgelopen
Philip Stafrin
Sundsvalls Budoklubb
Timothy Mackin Telge BJJ & MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-7
Afgelopen
Oliver Askew
Telge BJJ & MMA
Hannes Lundholm Sundsvalls Budoklubb Gewonnen via Overgave - 00:28
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Afgelopen
Piotr Jakaczynski
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
David Dotzsky Gewonnen via Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Tän Sasivanij
Viva Zapata Martial Arts IF
Natanael Watchefo Järfälla Kampsportklubb Gewonnen via Overgave - 01:03
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
11
Afgelopen
Mikael Karlsson
HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Linus Lagelius Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Gewonnen via Overgave - 01:52
Male Absolute Gi / Purple / Master/ Open Weight
(Day 1)
2-12
Afgelopen
Hassan Muhieddine
Järfälla Kampsportklubb
Gewonnen via Punten - 06:00
Daniel Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-11
Afgelopen
Mehdi Yassin
Järfälla Kampsportklubb
August Baronowsky Combat Academy IF Täby Gewonnen via Overgave - 01:07