Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 12-13 years / Orange / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-66
Afgelopen
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 04:00
Lucas Isaksson Supreme Gym
Boys / 10-11 years / Grey / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-65
Afgelopen
Theodor Gasinski
Föreningen Team Hang Loose
Einar Wehlin Frontline Academy Örebro Gewonnen via Overgave - 03:33
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
D-58
Afgelopen
Alexander Odenhagen
Prana Jiu Jitsu klubb
Leo Minas Karlskoga Budoklubb Gewonnen via Punten - 04:00
Boys / 12-13 years / Grey - Yellow / -60 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
F-51
Afgelopen
Lukas Lindberg
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 04:00
Walter Frejing Nacka Dojo IF
Boys / 14-15 years / Yellow / +72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
C-72
Afgelopen
Isidor Mankert
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Gewonnen via Overgave - 03:07
Ismail Andh Westberg Frontline Academy Örebro
Boys / 14-15 years / Orange - Green / +72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
H-55
Afgelopen
Adam Idén
Nacka Dojo IF
Alex Sawalha Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 00:48
Girls / 12-13 years / Yellow / -52 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-70
Afgelopen
Tove Carneborn
Nacka Dojo IF
Leia Drake Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gewonnen via Overgave - 03:34
Boys / 10-11 years / Grey / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-66
Afgelopen
Manfred Larsson
SKIFT
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Gewonnen via Overgave - 02:52
Boys / 14-15 years / Orange - Green / +72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
H-56
Afgelopen
Olle Häggblad
Nybro Kampsport Center IF
Gewonnen via Punten - 04:00
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF
Boys / 14-15 years / White / -64 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
C-74
Afgelopen
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 01:08
Ibrahima Jallow Nacka Dojo IF
Boys / 14-15 years / White / -72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
F-49
Afgelopen
Shakhriyor Uktamov
Järfälla Kampsportklubb
Kamran Allahverdi Nacka Dojo IF Gewonnen op Beslissing - 04:00
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
D-59
Afgelopen
Gilbert Rosen
Prana Jiu Jitsu klubb
Izmail Izmailov Hilti BJJ Eskilstuna Gewonnen via Overgave - 00:55
Boys / 12-13 years / Orange / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-67
Afgelopen
Damon Aziz
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Lucas Isaksson Supreme Gym Gewonnen via Overgave - 01:11
Boys / 10-11 years / Grey / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-67
Afgelopen
Milliam Grandez
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 02:16
Einar Wehlin Frontline Academy Örebro
Boys / 12-13 years / Yellow / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-71
Afgelopen
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 02:26
Felix Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys / 12-13 years / Orange / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-68
Afgelopen
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Overgave - 00:15
Emilio Pettersson Checkmat Haninge
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
D-60
Afgelopen
Leo Minas
Karlskoga Budoklubb
Gewonnen via Overgave - 00:50
Sixten Renman Team Leites Stockholm IF
Boys / 14-15 years / White / -64 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
C-73
Afgelopen
Carl Dyckner
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:21
Anthony Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / 10-11 years / White - Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-68
Afgelopen
Gabriel Piscator
Samurang Fightcenter IF
Hugo Sultan Borlänge kampsportförening Gewonnen via Overgave - 00:34
Boys / 14-15 years / Orange - Green / +72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
H-57
Afgelopen
Adam Idén
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 01:23
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
D-61
Afgelopen
Johannes Barkarmo
Team Leites Stockholm IF
Ville Hultgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Gewonnen via Overgave - 00:17
Boys / 14-15 years / White / -64 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
C-75
Afgelopen
Anthony Carrasco
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Ibrahima Jallow Nacka Dojo IF Gewonnen op Beslissing - 04:00
Boys / 10-11 years / White - Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-69
Afgelopen
Philip Hinxman
Viva Zapata Martial Arts IF
Gewonnen via Punten - 04:00
Sebastian Stockinger Ekerö BJJ klubb
Boys / 14-15 years / Orange - Green / +72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
H-58
Afgelopen
Olle Häggblad
Nybro Kampsport Center IF
Alex Sawalha Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 03:16
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
D-62
Afgelopen
Alexander Odenhagen
Prana Jiu Jitsu klubb
Gewonnen via Punten - 04:00
Gilbert Rosen Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 14-15 years / White / -72 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
F-52
Afgelopen
Johannes Enders Sjöström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Milton Eneroth Hilti BJJ Eskilstuna Gewonnen via Walkover
Boys / 12-13 years / Yellow / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-72
Afgelopen
Leonard Åkerman
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 00:47
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 10-11 years / White - Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-70
Afgelopen
Gabriel Piscator
Samurang Fightcenter IF
Leon Sitheropoulos Hilti Västerås Bjj Klubb Gewonnen via Overgave - 04:00
Boys / 12-13 years / Yellow / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-73
Afgelopen
Albin Högbom
Nacka Dojo IF
Gewonnen via Punten - 04:00
Leonard Åkerman Nacka Dojo IF
Boys / 12-13 years / Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
D-63
Afgelopen
Ville Hultgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Sixten Renman Team Leites Stockholm IF Gewonnen op Beslissing - 04:00
Boys / 12-13 years / Yellow / -40 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
B-74
Afgelopen
Felix Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen op Beslissing - 01:52
Boys / 10-11 years / White - Grey / -48 kg
(Sunday (Kids 4-15 years))
A-71
Afgelopen
Hugo Sultan
Borlänge kampsportförening
Gewonnen via Overgave - 02:47
Philip Hinxman Viva Zapata Martial Arts IF