Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B17
Afgelopen
Håkan Johansson
Växjö Ju-jutsuklubb
Gewonnen via Punten - 05:00
Unknown User Fightzone Malmö
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F13
Afgelopen
Joel Moya
Conde IF
Eivind Johansen Kimura Norway Gewonnen via Punten - 07:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C16
Afgelopen
Petter Håheim Johnsen
Bærum Mixed Martial Arts
Fredrik Wagner Viva Zapata Martial Arts IF Gewonnen via Punten - 06:00
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G15
Afgelopen
Sverre Søderberg
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 04:57
Joeri Witzenburg Jönköping Grappling Academy
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A20
Afgelopen
Adrian Jahre
Novus Academy
Oscar Gran Hilti Akademi Nord Idrottsförening Gewonnen via Punten - 05:00
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
E14
Afgelopen
Samuel Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:22
Fredrik Zels Föreningen Yogui BJJ
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D16
Afgelopen
Mindaugas Kuciauskas
Arte Suave DK
Gewonnen via Punten - 05:00
Nema Jafari
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H16
Afgelopen
Danielle Jana Schönborn
GBG MAC IF
Gewonnen via Overgave - 03:40
Sarah Zitouni Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
E11
Afgelopen
Mathias Schiemann
The Last Round
Felipe Mota Oxy Gewonnen via Overgave - 05:46
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F14
Afgelopen
Martin Gårdrup
Föreningen Frontier MMA Akademi
David Gustafsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi Gewonnen via Overgave - 02:03
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C17
Afgelopen
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Gewonnen via Punten - 06:00
Johann Varne Thorsen Oxy
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G16
Afgelopen
Magnus Ruud
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 02:29
Luis Alejandro Orozco Vargas Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A21
Afgelopen
Omar Mendez
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gewonnen via Overgave - 00:47
Christoffer Börjesson Viva Zapata Martial Arts IF
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B18
Afgelopen
Arian Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Gewonnen via Overgave - 04:09
Unknown User Arte Suave DK
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H17
Afgelopen
Linn Paulson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Jill Jonassen Frontline Academy Bergen
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
F12
Afgelopen
Joachim Sveinson
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 06:10
Torbjörn Lundén Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D17
Afgelopen
Forat Mohammed
Fightzone Malmö
Marcus Sundström Conde IF Gewonnen via Overgave - 01:56
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G17
Afgelopen
Robin Bohlin
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Gewonnen via Overgave - 01:14
Ali Yazbeck Föreningen Frontier MMA Akademi
Men / Black / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
E12
Afgelopen
Paulo Peixoto
Roger Gracie Academy Oslo
Andris Brunovskis Valhalla Jiu Jitsu IF Gewonnen via Punten - 10:00
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G18
Afgelopen
Felix Adolfsson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Robert Gehrke Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Gewonnen via Punten - 06:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D18
Afgelopen
Thomas Ellebaek
Randori BJJ
Erlend Hokstad Kimura Norway Gewonnen via Overgave - 01:23
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A23
Afgelopen
Sebastian Renérius
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gewonnen via Overgave - 01:21
Mikael Rasmussen
Men / White / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
B19
Afgelopen
Navid Badi
FC Phoenix IF
Gewonnen via Punten - 05:00
Granit Morina Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A22
Afgelopen
Mathias Lindén
Växjö Titans Kampsportsförening
Gewonnen via Walkover
Adrian Jahre Novus Academy
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H18
Afgelopen
Danielle Jana Schönborn
GBG MAC IF
Gewonnen via Overgave - 00:51
Mariette Dalen Roger Gracie Academy Oslo
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C18
Afgelopen
Majid Pouladi
Valhalla Jiu Jitsu IF
Gewonnen via Punten - 06:00
Mohamed Hamid Växjö Titans Kampsportsförening
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D19
Afgelopen
Simon Sandberg
Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Gewonnen via Overgave - 02:15
Tumas Poska Telge BJJ & MMA
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F15
Afgelopen
Huseyn Abaszada
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 06:33
Daniel Nordskov CSA.dk
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H21
Afgelopen
Tina Jonsson
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gewonnen via Punten - 05:00
Sandra Buder Kingpin Grappling Academy IF
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
A24
Afgelopen
Johan Selin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gewonnen via Punten - 05:00
Jan Olsen CSA.dk
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
G19
Afgelopen
Hakim Mazari
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Punten - 06:00
Denniz Löfgren Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
D20
Afgelopen
Joseph Ekenes
Team Trondheim Bjj
Joakim Dahlgren Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Punten - 05:00