Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Absolute / Blue / Master 1-3 / Open weight
(Tapouten)
D51
Afgelopen
Linn Hansson
Föreningen Team Gringo
M Abelsson Nacka Dojo IF
Boys / Grey / -28 kg / 10-11 years
(Tapouten)
D20
Afgelopen
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Theodore Grenmark
Boys / Grey / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D29
Afgelopen
Oliver Lennström
Bålsta Dojo IF
Kian Benali Djurgårdens IF kampsportsförening
Boys / Grey / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D30
Afgelopen
Lucas Jansson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
William Tuomivaara Poseidon Jiu Jitsu Academy
Juvenile boys / Blue / -64 kg (Feather)
(Tapouten)
B16
Afgelopen
Fredrik Jäderblom
Bålsta Dojo IF
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / Yellow / -56 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D5
Afgelopen
Tyra Westerberg
Dynamix Köping Idrottsförening
Nova Flink Bålsta Dojo IF
Girls / Grey / -56 kg / 14-15 years
(Tapouten)
B13
Afgelopen
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Alice Nordmark Hilti BJJ Stockholm
Girls / Grey / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B8
Afgelopen
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Petra Karhusaari Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / Green / -68 kg / 14-15 years
(Tapouten)
C16
Afgelopen
Unknown User
Prana Jiu Jitsu klubb
Einari Karlmark Hilti BJJ Stockholm
Boys / Green / -56 kg / 14-15 years
(Tapouten)
Boys / Yellow / -34 kg / 8-9 years
(Tapouten)
C1
Afgelopen
Castor Jacobson
Hilti BJJ Stockholm
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / White / -31 kg / 6-7 years
(Tapouten)
B1
Afgelopen
Sophia-jane Hedman
Lets roll bjj
Andrea Christina Prado Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / Yellow / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D3
Afgelopen
Melina Güvenal
Frontline Academy Örebro
Malou Johansson Poseidon BJJ
Boys / White / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
A21
Afgelopen
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Noah Nilsson Jobe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / White / -25 kg / 6-7 years
(Tapouten)
A1
Afgelopen
Theodor Ferreira Berild
Hilti BJJ Stockholm
Gewonnen via Punten - 04:00
Suhayl Nurdiniy
Girls / Yellow / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D1
Afgelopen
Melina Güvenal
Frontline Academy Örebro
Gewonnen via Overgave - 01:37
Malou Johansson Poseidon BJJ
Boys / Yellow / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C2
Afgelopen
Lucas Burström
Lets roll bjj
Theodor Christiansson Dynamix Köping Idrottsförening Gewonnen via Punten - 04:00
Girls / Yellow / -56 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D4
Afgelopen
Tyra Westerberg
Dynamix Köping Idrottsförening
Gewonnen via Punten - 04:00
Nova Flink Bålsta Dojo IF
Boys / White / -25 kg / 6-7 years
(Tapouten)
Afgelopen
Liam Mångelin
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Liam Klysing SKIFT Gewonnen via Walkover
Boys / White / -25 kg / 6-7 years
(Tapouten)
A2
Afgelopen
Theodor Ferreira Berild
Hilti BJJ Stockholm
Gewonnen via Overgave - 00:56
Liam Klysing SKIFT
Boys / Orange / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
C5
Afgelopen
Dante Roos
Nacka Dojo IF
Devin Benali Djurgårdens IF Kampsportsförening Gewonnen via Punten - 04:00
Girls / Yellow / -48 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D2
Afgelopen
Melina Güvenal
Frontline Academy Örebro
Gewonnen via Overgave - 00:47
Malou Johansson Poseidon BJJ
Girls / White / -31 kg / 6-7 years
(Tapouten)
Afgelopen
Sophia-jane Hedman
Lets roll bjj
Gewonnen via Walkover
Andrea Christina Prado Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White / -28 kg / 8-9 years
(Tapouten)
A3
Afgelopen
Kimi Aitto-oja
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Albin Högbom Nacka Dojo IF
Girls / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B2
Afgelopen
Emilia Korkiakangas
Bålsta Dojo IF
Gewonnen via Overgave - 02:38
Amira Khan Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / Yellow / -56 kg / 12-13 years
(Tapouten)
Afgelopen
Tyra Westerberg
Dynamix Köping Idrottsförening
Gewonnen via Walkover
Nova Flink Bålsta Dojo IF
Girls / Yellow / +72 kg / 12-13 years
(Tapouten)
D6
Afgelopen
Sandra Gustafsson
Vendela Petersson Gewonnen via Punten
Boys / Yellow / -52 kg / 12-13 years
(Tapouten)
C3
Afgelopen
Lucas Burström
Lets roll bjj
Gewonnen via Punten - 04:00
Theodor Christiansson Dynamix Köping Idrottsförening
Girls / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Tapouten)
B3
Afgelopen
Agnes Nylander
IFK Mariefred
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF Gewonnen via Punten - 04:00
Girls / Orange / -44 kg / 10-11 years
(Tapouten)
D9
Afgelopen
Julia Fredin
Gewonnen op Beslissing - 04:00
Livia Högbom Nacka Dojo IF
Boys / Yellow / -34 kg / 8-9 years
(Tapouten)
Afgelopen
Castor Jacobson
Hilti BJJ Stockholm
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Walkover
Boys / Yellow / -34 kg / 8-9 years
(Tapouten)
Afgelopen
Castor Jacobson
Hilti BJJ Stockholm
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Walkover