Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / White / -53,5 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B4
Afgelopen
Oakson Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Gewonnen via Overgave - 03:09
Linnéa Powell JJK Samurai
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H6
Afgelopen
Lina Öststorm
IKSU
Maggie Mahon Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Overgave - 01:42
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C7
Afgelopen
Camilla Steen
Ultimate Gym Idrottsförening.
Gewonnen via Overgave - 00:45
Sofia Odbro FC Phoenix IF
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G7
Afgelopen
To be decided
Devid Di Porto Valhalla Jiu Jitsu IF Gewonnen via Walkover
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B7
Afgelopen
Hugo Erenmo
Växjö Titans Kampsportsförening
Farid Ahmad Allstars Kampsportförening Gewonnen via Punten - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A5
Afgelopen
Lina Svensson
Hilti BJJ Eskilstuna
Gewonnen via Punten - 05:00
Sofia Lundbäck Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
E5
Afgelopen
Fredrik Berntsson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Gewonnen via Punten - 05:00
Jan Stian Wiggen Fighters lab
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
F9
Afgelopen
Troels Sigvardt
Mikenta
Gewonnen via Punten - 05:23
Christopher Lee-Klockare Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / White / -69 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D4
Afgelopen
Birgitte Hjelmervik
GUIGO JIU JITSU
Gewonnen via Punten - 05:00
Marta Barbu Karlskrona BJJ
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H7
Afgelopen
Elin Wallman
Linköpings Budoklubb
Marit Tyssedal Gabrielsen Frontline Academy Voss Gewonnen via Punten - 06:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C11
Afgelopen
Mehdi Al-Hotheiry
Frontline Academy Örebro
Gewonnen via Punten - 05:00
Robert Kronberg Conde IF
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G8
Afgelopen
Linus Dellgren
Föreningen Team Hang Loose
Kian Shamsaee Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Overgave - 05:14
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D9
Afgelopen
Martin Yhman
Hive BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:03
Tommy Glimberg JJK Samurai
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
E10
Afgelopen
Drago Boras
Lund Grappling Academy
Gewonnen via Overgave - 04:15
Mike Wall Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B8
Afgelopen
Emil Jonsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gewonnen via Overgave - 02:43
Malte Pedersen Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Men / Brown / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2-3
(Saturday)
F6
Afgelopen
Petter Kleven
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Punten - 05:00
Robert Williams Panda Dojo IF
Women / White / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
C5
Afgelopen
Linda Kowalik
FC Phoenix IF
Louise Ericsson Poseidon Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 2 (36+)
(Saturday)
G9
Afgelopen
Kjetil Ramdal
Frontline Academy Oslo-HQ
Norbert Nagel Gewonnen via Walkover
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
D12
Afgelopen
Victoria Zaugg
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Jeanette Jensen Kimura Norway
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A6
Afgelopen
Eline Rossi
Frontline Academy Oslo-HQ
Gewonnen via Overgave - 02:19
Karianne Bakken Mydland Frontline Academy Oslo-HQ
Women / Blue / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H8
Afgelopen
Helene Soleng Lyngmo
TKS Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 04:11
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj
Men / Blue / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
G10
Afgelopen
Seyamand Rida
Kimura Norway
Kristoffer Dahlstrøm Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Punten - 06:00
Men / -82,3 kg (Middle) / Black / Adult
(Saturday)
E13
Afgelopen
Aron Daði Bjarnason
Lund Grappling Academy
Erik Friberg Prana Jiu Jitsu klubb Gewonnen via Overgave - 03:47
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B9
Afgelopen
Mikal Larssen
Arendal BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Jaafar Al-Rammahi Hilti BJJ Eskilstuna
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A9
Afgelopen
Isak Nilsson
Hilti BJJ Eskilstuna
Hamza Kiran Team Gullaksen Gewonnen via Punten - 05:00
Women / Purple / -58,5 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F11
Afgelopen
Alma-mia Ugarte
Orca Jiu Jitsu
Neda Khezerian Allstars Kampsportförening Gewonnen via Punten - 07:00
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
H12
Afgelopen
Mateo Rodríguez
Sharmaerke Adib Frontline Academy Oslo-HQ Gewonnen via Punten - 06:00
Women / White / -69 kg (Middle) / Master 1 (30+)
(Saturday)
D5
Afgelopen
Ibis Feliú
Föreningen Team Hang Loose
Karen Kristine Johansen Roger Gracie Academy Oslo Gewonnen via Overgave - 01:46
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C9
Afgelopen
Sofia Odbro
FC Phoenix IF
Gewonnen via Overgave - 03:03
Emmy Rosell JJK Samurai
Men / Black / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
E6
Afgelopen
Daniel Haglind
Halmstad kampsportsförening
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening Gewonnen via Overgave - 02:15
Men / White / -70 kg (Feather) / Master
(Saturday)
D10
Afgelopen
Mads Ekdahl
Hive BJJ
Gewonnen via Overgave - 04:47
Tommy Glimberg JJK Samurai
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
B10
Afgelopen
Amir Al Timimi
FC Phoenix IF
Abdullah Alaasar Telge BJJ & MMA Gewonnen via Punten - 05:00