Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A22
Afgelopen
Isabella Björklund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Ebba Fridolfsson Ultimate Gym Idrottsförening. Gewonnen via Punten - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C20
Afgelopen
Lucia Jönsson
Conde IF
Darwinne Jallow Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Gewonnen via Overgave - 01:11
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B20
Afgelopen
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Gewonnen via Overgave - 00:57
Emil Lundgren Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C21
Afgelopen
Nathalie Glosniak
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Iris Halinowski För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B21
Afgelopen
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gewonnen op Beslissing - 03:00
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A23
Afgelopen
Agnes Ekenberg
Minna Mankert Panda Dojo IF Gewonnen via Overgave - 00:29
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A24
Afgelopen
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Gewonnen via Overgave - 02:16
Ebba Fridolfsson Ultimate Gym Idrottsförening.
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B22
Afgelopen
Nicholas Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Abubakar Abukakarov Dynamix Herrljunga Gewonnen via Punten - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C22
Afgelopen
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Gewonnen via Overgave - 01:22
Lucia Jönsson Conde IF
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A25
Afgelopen
Isabella Björklund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gewonnen via Punten - 03:00
Agnes Ekenberg
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C23
Afgelopen
Darwinne Jallow
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Gewonnen via Overgave - 00:46
Iris Halinowski För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B23
Afgelopen
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Gewonnen via Punten - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C24
Afgelopen
Nathalie Glosniak
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Gewonnen via Punten - 03:00
Lucia Jönsson Conde IF
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A26
Afgelopen
Ebba Fridolfsson
Ultimate Gym Idrottsförening.
Minna Mankert Panda Dojo IF Gewonnen via Overgave - 00:41
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B24
Afgelopen
Nicholas Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Emil Lundgren Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Gewonnen via Punten - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C25
Afgelopen
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Gewonnen via Punten - 03:00
Darwinne Jallow Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A27
Afgelopen
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Gewonnen via Overgave - 00:34
Agnes Ekenberg
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -39 kg
(Day 1)
A28
Afgelopen
Isabella Björklund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gewonnen via Punten - 03:00
Minna Mankert Panda Dojo IF
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B25
Afgelopen
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Abubakar Abukakarov Dynamix Herrljunga Gewonnen via Punten - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C26
Afgelopen
Lucia Jönsson
Conde IF
Iris Halinowski För. Stenungsunds Kampsportsakademi Gewonnen via Overgave - 01:49
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B26
Afgelopen
Emil Lundgren
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA Gewonnen via Overgave - 00:23
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C27
Afgelopen
Nathalie Glosniak
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Darwinne Jallow Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Gewonnen via Overgave - 01:22
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B27
Afgelopen
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Abubakar Abukakarov Dynamix Herrljunga Gewonnen op Beslissing
8-9 år / Flicka / Vitt - Orange / - 25 kg
(Day 1)
C28
Afgelopen
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Gewonnen via Overgave - 01:47
Iris Halinowski För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B28
Afgelopen
Nicholas Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA Gewonnen via Punten - 03:00
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A29
Afgelopen
Alex Sörqvist
Ultimate Gym Idrottsförening.
Gewonnen via Overgave - 02:29
Justus Ludvigsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A30
Afgelopen
Elias Jonsson Vik
Fightzone Malmö
Aston Perry För. Stenungsunds Kampsportsakademi Gewonnen via Overgave - 02:45
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B31
Afgelopen
Brian Flores
MMA Center IF
Gewonnen via Overgave - 01:28
Olle Thelin För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C30
Afgelopen
Embla Wavik
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Moa Bauer För. Stenungsunds Kampsportsakademi Gewonnen via Overgave - 02:53
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B29
Afgelopen
Jacob Mohammad Ikant
Dynamix Herrljunga
Gewonnen via Punten - 03:00
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A31
Afgelopen
Alex Sörqvist
Ultimate Gym Idrottsförening.
Gewonnen via Overgave - 00:53
Fenix Kämpfel För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A32
Afgelopen
Justus Ludvigsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Elias Jonsson Vik Fightzone Malmö Gewonnen via Punten - 03:00