Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / White / -76
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D38
완료됨
Sidhartha Sharma
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:47
Male Absolute / White / +76
(Poseidon BJJ Open Saturday )
C37
완료됨
Christoffer Johannesson
IF Stockholm BJJ-Center
Albin Edund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by points - 05:00
Male Absolute / White / -76
(Poseidon BJJ Open Saturday )
D39
완료됨
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Edier Otalvaro Föreningen Västerås Kampsportcenter
Male Absolute / Blue / -76
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B32
완료됨
Viktor Hervieu
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:20
Nils Brynedal Föreningen Västerås Kampsportcenter
Male Absolute / Blue / -76
(Poseidon BJJ Open Saturday )
B33
완료됨
Kevin Hamzeh
Valhalla Jiu Jitsu IF
Clément Faure Allstars Kampsportförening Won by Decision
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Daniel Alamin
Academy of combat arts
Lo Roos Nacka Dojo IF Won by Walkover - 00:00
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
B1
완료됨
Julia Windh
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:36
Livia Lanza Föreningen Västerås Kampsportcenter
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
A1
완료됨
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Won by Submission - 01:23
Azar Mohammed Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
B2
완료됨
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:51
Boys / White/Grey / -28 kg / 10-11 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
D1
완료됨
Daniel Abboud
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Achilles Tahmazidis Lets roll bjj Won by Submission - 00:31
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
C1
완료됨
Roy Grizzly Kaven
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 00:16
Boys + Girls / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
A4
완료됨
Lilly Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by points - 04:00
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Denali Bartholomew Backlund
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by Walkover
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
B3
완료됨
Denice Gustafsson
Won by Submission - 00:37
Emma Löfberg Föreningen Västerås Kampsportcenter
Grils Whit/Grey -34 Group 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
D2
완료됨
Sofie Linderoth
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 04:00
Alice Källström
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Daniel Alamin
Academy of combat arts
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Walkover
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
C2
완료됨
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Roy Grizzly Kaven Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Julia Windh
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Walkover
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Livia Lanza
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Sonja Wehlin Frontline Academy Örebro Won by Walkover
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
B4
완료됨
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Denice Gustafsson Won by Submission - 00:55
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
A2
완료됨
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Won by Submission - 02:01
Liam Mångelin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Grils Whit/Grey -34 Group 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
D3
완료됨
Indra Njoo
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 01:01
Felicia Lindhe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Emma Löfberg
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by Walkover
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
B5
완료됨
Julia Windh
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Sonja Wehlin Frontline Academy Örebro
Boys + Girls / White/Grey / -25 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
A5
완료됨
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Submission - 03:44
Velma Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Walkover
Denali Bartholomew Backlund Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
C3
완료됨
Adrian Feiger
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 00:34
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Grils Whit/Grey -34 Group 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
D4
완료됨
Sofie Linderoth
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 04:00
Sofia Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
완료됨
Daniel Alamin
Academy of combat arts
Roy Grizzly Kaven Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Walkover
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
C4
완료됨
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 04:00
Boys / White/Grey / -22 kg / 6-7 years
(Poseidon BJJ Open Sunday)
A3
완료됨
Azar Mohammed
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Liam Mångelin Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:56
Girls + Boys/ White/Grey / -31 kg / 8-9 years GROUP 2
(Poseidon BJJ Open Sunday)
B6
완료됨
Livia Lanza
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:51