Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -36 kg
(Day 1)
C21
완료됨
Hamza Elhadj
Conde IF
Joachim Mathias Ludena Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:52
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B21
완료됨
Matteus Isik-David
Vilmer Strind Dynamix Herrljunga Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A21
완료됨
Darwinne Jallow
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by points - 03:00
Melanie Johansson Kingpin Grappling Academy IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
C24
완료됨
Daniel Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Akhmad Abukakarov Dynamix Herrljunga Won by Submission - 01:22
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -36 kg
(Day 1)
C22
완료됨
Vince Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Joachim Mathias Ludena Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 00:21
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B22
완료됨
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Maximilian Engstedt Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 02:09
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A22
완료됨
Embla Wavik
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Moa Bauer För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Submission - 02:28
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -36 kg
(Day 1)
C23
완료됨
Hamza Elhadj
Conde IF
Gabriel Peterhagen Mölnlycke Academy Won by Submission - 00:16
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -34 kg
(Day 1)
B25
완료됨
Samir Mohamadhosain
Dynamix Herrljunga
Casper Törnkvist Kingpin Grappling Academy IF Won by Submission - 00:51
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
C25
완료됨
William Laine
Conde IF
Noel Sandström Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A23
완료됨
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by Submission - 00:50
Melanie Johansson Kingpin Grappling Academy IF
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B23
완료됨
Matteus Isik-David
Maximilian Engstedt Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 00:35
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A24
완료됨
Vera Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Moa Bauer För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Submission - 01:10
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -31 kg
(Day 1)
B24
완료됨
Jesper Tullock-Haglund
MMA Center IF
Vilmer Strind Dynamix Herrljunga Won by Submission - 01:06
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -32 kg
(Day 1)
A27
완료됨
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:48
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -41 kg
(Day 1)
C30
완료됨
Dexter Pohl
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 01:08
Axel Palm GBG MAC IF
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -34 kg
(Day 1)
B26
완료됨
Nicholas Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Abubakar Abukakarov Dynamix Herrljunga Won by points - 03:00
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
C26
완료됨
Daniel Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
William Laine Conde IF
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A25
완료됨
Darwinne Jallow
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Vera Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
완료됨
Liam Peterson
FC Phoenix IF
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Walkover - 00:55
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
C27
완료됨
Akhmad Abukakarov
Dynamix Herrljunga
Won by Submission - 00:36
Noel Sandström Valhalla Jiu Jitsu IF
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -32 kg
(Day 1)
A28
완료됨
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:59
Elsa Bernström Kingpin Grappling Academy IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -41 kg
(Day 1)
C31
완료됨
Wilton Wendel
Pancrase Shootfighting Sällskap
Won by Submission - 01:47
Albin Johansson Dynamix Herrljunga
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -34 kg
(Day 1)
B27
완료됨
Samir Mohamadhosain
Dynamix Herrljunga
Won by points - 03:00
Nicholas Hirverud West Coast Jiu-Jitsu Varberg
8-9 år / Flicka / Grått - gult / -30 kg
(Day 1)
A26
완료됨
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by points - 03:00
Moa Bauer För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
C28
완료됨
Daniel Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Noel Sandström Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 03:00
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -34 kg
(Day 1)
B28
완료됨
Casper Törnkvist
Kingpin Grappling Academy IF
Abubakar Abukakarov Dynamix Herrljunga Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / -38 kg
(Day 1)
A30
완료됨
Leia Elvekrok
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Ibtisam Ahmeddek Abdi Conde IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
C29
완료됨
Akhmad Abukakarov
Dynamix Herrljunga
Won by Submission - 01:00
William Laine Conde IF
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -41 kg
(Day 1)
C32
완료됨
Dexter Pohl
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Submission - 00:49
Fenix Kämpfel För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10 - 11 år / Pojke / Vitt - grått / -41 kg
(Day 1)
C33
완료됨
Axel Palm
GBG MAC IF
Wilton Wendel Pancrase Shootfighting Sällskap Won by Submission - 01:25
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -37 kg
(Day 1)
B31
완료됨
Olle Söderberg
Dynamix Herrljunga
Brian Flores MMA Center IF Won by Submission - 02:52