Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
완료됨
Robin Westerlund
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Victor Rönnike Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Won by Walkover
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B32
완료됨
Olle Söderberg
Dynamix Herrljunga
Won by Submission - 00:21
Add Smedberg För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C31
완료됨
Vera Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 01:34
Vera Caldarulo Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A33
완료됨
Aston Perry
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Fenix Kämpfel För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -30 kg
(Day 1)
B30
완료됨
Abubakar Abukakarov
Dynamix Herrljunga
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C32
완료됨
Tindra Skirhammar
GBG MAC IF
Won by points - 03:00
Milla Wollnik Conde IF
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A34
완료됨
Alex Sörqvist
Ultimate Gym Idrottsförening.
Elias Jonsson Vik Fightzone Malmö Won by points - 03:00
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C33
완료됨
Moa Bauer
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 01:47
Vera Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A35
완료됨
Justus Ludvigsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Aston Perry För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Submission - 00:58
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
완료됨
Olle Thelin
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Walkover
Robin Westerlund För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B33
완료됨
Victor Rönnike
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Olle Söderberg Dynamix Herrljunga Won by Submission - 00:53
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A36
완료됨
Elias Jonsson Vik
Fightzone Malmö
Won by points - 03:00
Fenix Kämpfel För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B34
완료됨
Add Smedberg
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Casper Nilsson Gustavsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Submission - 01:19
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
완료됨
Vera Caldarulo
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Tindra Skirhammar GBG MAC IF Won by Walkover
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C34
완료됨
Embla Wavik
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Milla Wollnik Conde IF Won by points - 03:00
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
완료됨
Brian Flores
MMA Center IF
Won by Walkover
Robin Westerlund För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B35
완료됨
Olle Thelin
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 01:19
Victor Rönnike Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A37
완료됨
Alex Sörqvist
Ultimate Gym Idrottsförening.
Aston Perry För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by points - 03:00
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B36
완료됨
Brian Flores
MMA Center IF
Won by Submission - 01:12
Casper Nilsson Gustavsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
완료됨
Moa Bauer
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Walkover
Vera Caldarulo Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
완료됨
Robin Westerlund
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Olle Söderberg Dynamix Herrljunga Won by Walkover
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C35
완료됨
Embla Wavik
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Vera Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Submission - 02:43
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B37
완료됨
Victor Rönnike
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by Submission - 01:09
Add Smedberg För. Stenungsunds Kampsportsakademi
10-11 år / Pojke / Vitt - Orange / - 43 kg
(Day 1)
A38
완료됨
Justus Ludvigsson
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Fenix Kämpfel För. Stenungsunds Kampsportsakademi Won by Submission - 01:33
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B38
완료됨
Olle Söderberg
Dynamix Herrljunga
Won by Submission - 01:25
Casper Nilsson Gustavsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
완료됨
Vera Caldarulo
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Milla Wollnik Conde IF Won by Walkover
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B39
완료됨
Brian Flores
MMA Center IF
Won by Submission - 00:49
Add Smedberg För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C36
완료됨
Vera Borg
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Tindra Skirhammar GBG MAC IF Won by Submission - 00:37
10-11 år / Flicka / Vitt - gult / -45 kg
(Day 1)
A39
완료됨
Tindra Ernemo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by points - 03:00
Alva Sung Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
8-9 år / Pojke / Vitt - grått / -35 kg
(Day 1)
B40
완료됨
Olle Thelin
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by Submission - 02:13
Casper Nilsson Gustavsson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
8-9 år / Flicka / Vitt - grått / - 29 kg
(Day 1)
C37
완료됨
Moa Bauer
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Won by points - 03:00
Milla Wollnik Conde IF
9-11 år / Pojke / Vitt - grått / - 50 kg
(Day 1)
B43
완료됨
Baste Mathias Masula Tangen
Fightzone Malmö
Melwin Hirverud West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by points - 03:00