Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow - Orange / (12yrs-14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
A41
終了
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Won by Walkover
Liam Uusimaa Olin Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys Gi / White - Grey /(12yrs-13yrs) / -52,5 kg till -56,5 kg
(Day 1)
B39
終了
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez
Telge BJJ & MMA
Noah Nilsson Jobe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 03:27
Boys Gi / Green / Teen II (13yrs-14yrs) / -48.3 kg till 52,5 kg
(Day 1)
A42
終了
Alvin Söderström
Allstars Kampsportförening
Felix Wargloo Won by points - 04:00
Boys Gi - Girls Gi / White - Grey / (11yrs-12yrs) / -40,3 kg till -42.3 kg
(Day 1)
C41
終了
Iker Lind Echenique
Isola Larsson SKIFT Won by Submission - 00:21
Boys Gi - Girls Gi / White - Grey / (11yrs-12yrs) / -40,3 kg till -42.3 kg
(Day 1)
C42
終了
Freja Lannefors
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by points - 04:00
Tristan Bunge Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys Gi / White - Grey /(12yrs-13yrs) / -52,5 kg till -56,5 kg
(Day 1)
B40
終了
Lucas Jansson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 02:16
Rasmus Engström Föreningen Västerås Kampsportcenter
Boys Gi / Yellow - Orange / (12yrs-14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
A43
終了
Dante Roos
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Liam Uusimaa Olin Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys Gi / White / (13yrs-14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
B43
終了
Amon Årman
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 01:50
Ted Alexander Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys Gi / Green / Teen II (13yrs-14yrs) / -48.3 kg till 52,5 kg
(Day 1)
A44
終了
Alvin Söderström
Allstars Kampsportförening
Felix Wargloo Won by Submission - 01:03
Boys Gi - Girls Gi / Yellow / (11yrs-12yrs) / -48.3 kg till 51,5 kg
(Day 1)
C43
終了
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Theo Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 - Juvenile 2 / -64 kg till -74,0 kg Exception Wight Class
(Day 1)
A45
終了
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Byron Marcelo Palma Panda Dojo IF Won by Submission - 04:37
Boys Gi / White - Grey /(12yrs-13yrs) / -52,5 kg till -56,5 kg
(Day 1)
B41
終了
Noah Nilsson Jobe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 03:43
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -60,5 till Above 60,5 kg
(Day 1)
C44
終了
Daniel Bidbayrov
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Simon Johansson Team Tumba Bjj Won by Submission - 01:57
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 - Juvenile 2 / -84,3 kg till -89,3 kg
(Day 1)
A47
終了
Unknown User
Team Leites Stockholm IF
Simon Modin Sundsvalls Budoklubb Won by Submission - 01:12
Boys Gi - Girls Gi / Yellow / (11yrs-12yrs) / -48.3 kg till 51,5 kg
(Day 1)
C45
終了
Daniella Antoniou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Devin Benali Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 00:30
Boys Gi / White - Grey /(12yrs-13yrs) / -52,5 kg till -56,5 kg
(Day 1)
B42
終了
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez
Telge BJJ & MMA
Rasmus Engström Föreningen Västerås Kampsportcenter Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -60,5 till Above 60,5 kg
(Day 1)
C46
終了
Daniel Bidbayrov
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 03:06
Lourenco Monteiro Föreningen Västerås Kampsportcenter
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 - Juvenile 2 / -64 kg till -74,0 kg Exception Wight Class
(Day 1)
A48
終了
Abdullah Alaasar
Telge BJJ & MMA
Tim Duan Föreningen Team Hang Loose Won by Submission - 04:01
Boys Gi - Girls Gi / Yellow / (11yrs-12yrs) / -48.3 kg till 51,5 kg
(Day 1)
C47
終了
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Devin Benali Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 00:27
Boys Gi / White / (13yrs-14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
B44
終了
Amon Årman
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 01:12
Einar Germundsson Klum Hilti BJJ Förening Enköping
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -60,5 till Above 60,5 kg
(Day 1)
C48
終了
Simon Johansson
Team Tumba Bjj
Won by Submission - 01:10
Lourenco Monteiro Föreningen Västerås Kampsportcenter
Boys Gi / Yellow / (12yrs-13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
C49
終了
Kian Benali
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 00:48
Oskar Nordén Nacka Dojo IF
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 - Juvenile 2 / -84,3 kg till -89,3 kg
(Day 1)
A49
終了
Unknown User
Team Leites Stockholm IF
Won by Walkover
Alexandros Kosmidis
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -69 kg till Above 69,0 kg
(Day 1)
C50
終了
Emre Canak
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Olle Edgarsson Föreningen Team Hang Loose Won by points - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 - Juvenile 2 / -64 kg till -74,0 kg Exception Wight Class
(Day 1)
A50
終了
Byron Marcelo Palma
Panda Dojo IF
Won by Submission - 01:09
Tim Duan Föreningen Team Hang Loose
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 - Juvenile 2 / -84,3 kg till -89,3 kg
(Day 1)
A51
終了
Simon Modin
Sundsvalls Budoklubb
Won by Walkover
Alexandros Kosmidis
Boys Gi / Grey / (14yrs-15yrs) / -60,5 kg till -65,0 kg
(Day 1)
B47
終了
Roubi Kohzadi
Won by Submission - 00:38
Hugo Johansson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Yellow / (12yrs-13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
C51
終了
Kian Benali
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 00:35
Oskar Nordén Nacka Dojo IF
Boys Gi / White / (13yrs-14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
B45
終了
Ted Alexander
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 02:15
Einar Germundsson Klum Hilti BJJ Förening Enköping
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -69 kg till Above 69,0 kg
(Day 1)
C52
終了
Emre Canak
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Olle Edgarsson Föreningen Team Hang Loose Won by Submission - 01:26
Girls Gi / Exception Belt Class / (14yrs-15yrs) / -52,5 till -56,5 kg
(Day 1)
B46
終了
Minja Lehtinen
Polar Jiu Jitsu Team
Won by Submission
Emelie Janus Panda Dojo IF
Girls Gi / Exception Belt Class / (14yrs-15yrs) / -52,5 till -56,5 kg
(Day 1)
B48
終了
Minja Lehtinen
Polar Jiu Jitsu Team
Won by Submission - 00:44
Emelie Janus Panda Dojo IF