Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / 6-7 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-8
終了
Víkingur Elíasson
VBC
Won by points - 02:00
Viking Almfalk Checkmat Haninge
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-8
終了
Olof Östergren
Kfuk/Kfum Ystad Mañana Academy
Won by Submission - 03:13
Gavyn Ndayizeye P2 Bjj
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-14
終了
Vincent Masoumi
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:28
Alexis Rönnholm HITIO Gym Norrtälje/Cantagalo BJJ Klubb Norrtälje
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-10
終了
Vidan Parezanovic
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Decision
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 8-9 years / White / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-15
終了
Sufian Assal
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Danis Muslijevic Frontline Academy Örebro
Girls / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
終了
Julia Makdessi
Primate Lounge
Won by Walkover
Elsa Littenström Järfälla Kampsportklubb
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-13
終了
Nicholas McAlpine
Viva Zapata Martial Arts IF
Vidar Wittbom Primate Lounge Won by points - 02:00
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
終了
Valo Khaffaf
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Walkover
Evindar Ehrnberger Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-16
終了
Marcel Erdni-Goryaev
Checkmat Haninge
Neo Kindstedt Primate Lounge Won by Decision
Girls / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-17
終了
Ira Norén Karras
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 03:00
Angela Aveno P2 Bjj
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
終了
Valo Khaffaf
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Walkover
Evindar Ehrnberger Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-17
終了
Ellis Callenmark
IFK Mariefred
Won by Submission - 00:30
Tille Strömkvist Apex Kalmar Idrottsförening
Juvenile boys / White / +89,3 (Ultra heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-13
終了
Ajin Kamil
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by Submission - 02:21
Vigor Fägnell Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-8
終了
Hector Lindberg
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Knut Heppling Checkmat Haninge Won by points - 03:00
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-15
終了
Victor Lidström
Nacka Dojo IF
Lewi Björnram Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:34
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-12
終了
Colin Wilhelmsson
Primate Lounge
Reza Jawad Stark IF Won by Submission - 00:41
Juvenile girls / White / +65 kg (Heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-11
終了
Vilja Nestius Nyström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by points - 05:00
Lovis Mikaelsson Blomström Borlänge kampsportförening
Boys / 8-9 years / White-Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-9
終了
Anton Waleij
Nacka Dojo IF
Max Hammarlind P2 Bjj Won by Submission - 02:50
Boys / 8-9 years / White / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-7
終了
Milo Lopez
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Alvin Gusén P2 Bjj Won by Submission - 01:22
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-11
終了
Henry McIntosh
P2 Bjj
Won by Submission - 00:44
Theodore Oliveira Gjelset SKIFT
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-9
終了
Liam Karlsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by Submission - 02:27
Arvid Ejhed Mjölby Fight Gym
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-16
終了
Emil Erlandsson
Nacka Dojo IF
Vincent Masoumi Nacka Dojo IF Won by Submission - 02:59
Boys / 8-9 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-12
終了
Vidan Parezanovic
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Colin Engholm Prana Jiu Jitsu klubb
Kids Mixed / 4-5 years / White - Grey / -22 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
終了
Dalrós Eiðsdóttir
VBC
Won by Walkover
Tom Bond Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / 8-9 years / White - Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-13
終了
Elizabeth Färd
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 00:20
Sigrid Ryding-Berg Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 8-9 years / White / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-13
終了
Jakob Westman
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 03:00
Axel Sundholm Ekerö BJJ klubb
Boys / 8-9 years / Grey-Yellow / -28 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-18
終了
Kevin Ablahad
IFK Mariefred
Won by points - 03:00
Neo Kindstedt Primate Lounge
Girls / 8-9 years / Grey / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
終了
Elsa Littenström
Järfälla Kampsportklubb
Angela Aveno P2 Bjj Won by Walkover
Boys / 6-7 years / White / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-14
終了
Ivar Candan Holmgren
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:02
Noah Källebo Kolonej Viva Zapata Martial Arts IF
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-13
終了
Henry McIntosh
P2 Bjj
Won by Submission - 01:25
Fredrik Bohm Nacka Dojo IF
Boys / 10-11 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-17
終了
Lewi Björnram
Frontline Academy Örebro
Noah Strid P2 Bjj Won by points - 04:00
Boys / 8-9 years / White / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-16
終了
Sufian Assal
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:57
Vincent Schaider Nacka Dojo IF